Naslovna Sport Liga Vojvodine: Inđijci najprecizniji

Liga Vojvodine: Inđijci najprecizniji

PODELI
Liga Vojvodine vazdušnim oružjem u pionirskoj, kadetskoj i
mlađejuniorskoj kategoriji počela je prvim kolom održanom u Pančevu.
Najviše uspeha imali su strelci Mladosti iz Inđije, koji su osvojili sedam prvih mesta.
U sve tri muške kategorije puškom (pioniri, kadeti, mlađi juniori pojedinačno i ekipno) pobede su ostvarili Inđijci. Najuspešniji pojedinac bio je Strahinja Bojić, takmičar Mladosti, koji je trijumfovao u najmasovnijem takmičenju, u nadmetanju pionira (40 strelaca). Bio je prvi i među kadetima, a treći u konkurenciji mlađih juniora.
Puška
Pioniri: 1. Strahinja Bojić (Mladost, Indjija) 183, 2. Stefan Terek (Kikinda) 182, 3. Petar Erdei (Tatra, Kisač) 181…
Ekipno: 1. Mladost Inđija (Mihajlović, Bojić, Lukač) 544, 2. Kikinda 541, 3. Stražilovo, Sremski Karlovci 527…
Pionirke: 1. Aleksandra Havran (Jedinstvo Stara Pazova) 182,
 2. Lana Džonić (Mladost Indjija) 179, 3. Hristina Plavšić (Stražilovo, Sremski Karlovci) 175… Ekipno: 1. Kikinda (Olajić, Krasić,
Iličin) 505, 2. Jedinstvo 491, 3. Stražilovo 483…
Kadeti: 1. Strahinja Bojić 574, 2. Veljko Mihajlović 566 (obojica Mladost Inđija), 3. Petar Erdei (Tatra, Kisač) 561…
Ekipno: 1. Mladost (Mihajlović, Bojić, Lukač) 1.667, 2.Vrbas 1.471.
Kadetkinje: 1. Marija Aleksić (Pančevo 1813) 385, 2. Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova) 375, 3. Milica Velimirov (Bečkerek 1825, Zrenjanin) 374
Mlađi juniori: 1. Dimitrije Gaćeša (Mladost, Inđija) 581, 2. Momčilo Adamović (Jedinstvo, Stara Pazova) 578, 3. Strahinja Bojić (Mladost, Inđija) 574… Ekipno: 1. Mladost (Gaćeša, Bojić, Mihajlović) 1.721, 2. Jedinstvo 1.606, 3. Novi Sad 1790 1.586…
Mlađe juniorke: 1. Anastasija Gaćeša (Mladost Inđija) 391, 2. Sonja Vukolić (Novi Sad 1790)
386, 3. Marija Aleksić (Pančevo 1813) 385… Ekipno: 1. Novi Sad 1790 (Martinov, Kočić,
Vukolić) 1.135, 2. Pančevo 1813 1.119, 3. Mladost, Inđija 1.090..
 
Pištolj
Kadeti: 1. Branislav Tomić (“Živko Relić Zuc”, Sremska Mitrovica) 546, 2. Radovan Beloš 498,
3. Mihajo Bugarski 487 (obojica Kikinda).
 Kadetkinja: 1. Ivana Teodorović (Novi Sad 1790) 327.
Mlađi juniori, pištolj: 1. Stefan Popaživanov (Kikinda) 551, 2. Branislav Tomić (“Živko Relić Zuc”) 546, 3. Nemanja Stojanov (Uljma) 532…
Mlađe juniorke pištolj: 1. Teodora Babić 351, 2. Aleksandra Kunić 343 (obe “Živko Relić Zuc”), 3. Lidija Renji (Kikinda) 333…

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here