Naslovna Srem Sremska Mitrovica Održane 55. Ulične trke

Održane 55. Ulične trke

PODELI

Sremska Mitrovica, uz pomoć Atletskog kluba Srem, bila je domaćin još jednih uličnih trka u okviru Novembarskih dana, tj. obeležavanja gradske Slave Svetog Dimitrija. Pobednik u memorijalnoj trci “Milovan Lazarević – Ćaza” je  Dejan Antunović.

REZULTATI:

Predškolci (devojčice) 1. Isidora Maksimović  „Zvezdica“; 2. Una Umićević  „Zvezdica“; 3. Lena Dakić  „Leptirić“.
Predškolci (dečaci): 1. Vuk Belinčević  „Leptirić“; 2. Dejan Mojsin  „Pčelica“; 3. Teodor Stojković  „Zvezdica“.

ŠOSO „Radivoj Popović“ (devojčice): 1. Katica Pavlović; 2. Maja Bajrić; 3. Nina Čenić.
ŠOSO „Radivoj Popović“ (dečaci): 1. Boris Hokulić; 2. Milan Savić; 3. Elvis Bajrić.

OSNOVNE ŠKOLE – 2. razred (devojčice): 1. Katarina Škorić  „S.B.Paja“; 2. Sofija Stojšić  „J.J.Zmaj“: 3. Teodora Milošević  „J.J.Zmaj“.
1. i 2. razred (dečaci): 1. Veljko Jović  „J.J.Zmaj“; 2. Stefan Lončarević  „Sveti Sava“; 3. Miloš Banjac  „Jovan Popović“.
3. i 4. razred (devojčice): 1. Teodora Čonić  „D.R.Narod“; 2. Teodora Joksimović  „Sveti Sava“; 3. Lena Božović  „B.P.Pinki“.
3. i 4. razred (dečaci): 1. Stefan Đonić  „J.J.Zmaj“; 2. Aleksandar Jeftić  „Jovan Popović“; 3. Milenko Ilić  „J.J.Zmaj“.
5. i 6. razred (devojčice): 1. Milana Simić  „S.B.Paja“, 2. Vanja Milanović  „Sveti Sava“, 3. Tamara Prekajac  „J.J.Zmaj“.
5. i 6. razred (dečaci):1. Vuk Marinković „J.J.Zmaj“; 2. Boris Strabić  „J.J.Zmaj“; 3. Marko Kuridža  „J.J.Zmaj“.
7. i 8. razred (devojčice): 1. Mila Marinković  „J.J.Zmaj“; 2. Sara Bertok  „Sveti Sava“; 3. Ivona Lajić  „J.J.Zmaj“.
7. i 8. razred (dečaci): 1. Vuk Šuman  „B.P.Pinki“, 2. Andrej Joksimović  „Sveti Sava“, 3. Miroslav Grgić  „D.R.Narod“.

SREDNjE ŠKOLE, 1. i 2. razred (devojčice): 1. Nikolina Šuman – MŠ „Draginja Nikšić“; 2. Vanja Bugadžija – Mitrovačka Gimnazija; 3. Marija Ljahović – Mitrovačka Gimnazija.
Prvi i drugi razred (dečaci): 1. Mirko Mauna – STŠ „Nikola Tesla“; 2. Uroš Lazić – Mitrovačka Gimnazija; 3. Branislav Nedić – MŠ „Draginja Nikšić“.
3. i 4. razred (devojčice): 1. Ivana Tadić – Mitrovačka Gimnazija; 2. Maja Drljača – Mitrovačka Gimnazija; 3. Marija Milanović – Ekonomska škola „9. maj“.
3. i 4. razred (dečaci): 1. Dejan Antunović – STŠ „Nikola Tesla“; 2. Srđan Dragojević – Ekonomska škola „9.maj“; 3. Aleksandar Sekulić – STŠ „Nikola Tesla“.

VOJSKA, POLICIJA i VATROGASCI (žene): 1. Aleksandra Kostadinović – KPZ; 2. Mirela Malešević – KPZ; 3. Sanja Kuzmanović – PU SM.
VOJSKA, POLICIJA i VATROGASCI (muškarci): 1. Milan Puđa – Sektor za vanredne situacije; 2. Vladimir Cvijetić – KPZ; 3. Marko Ilić – PU SM.

REKREATIVKE: 1. Mirjana Milovanović; 2. Branka Karaklajić; 3. Neda Tolić; 3. Jelena Gligorić.
REKREATIVCI: 1. Aleksandar Prokić; 2. Nenad Vukolić; 3. Nenad Moconja.

EKIPNO

OSNOVNE ŠKOLE  (devojčice): 1. „Jovan Jovanović Zmaj“ – 11 bodova; 2. „Slobodan Bajić Paja“ – 10 bodova; 3. „Sveti Sava“ – 9 bodova.
OSNOVNE ŠKOLE  (dečaci): 1. „Jovan Jovanović Zmaj“ – 20 bodova; 2. „Sveti Sava“ – 6 bodova; 3. „Boško Palkovljević Pinki“ – 5 bodova.

SREDNjE ŠKOLE (devojčice): 1. Mitrovačka gimnazija – 12 bodova; 2. Medicinska škola „Draginja Nikšić“ – 5 bodova; 3. Ekonomska škola „9. maj“ – 1 bod.
SREDNjE ŠKOLE (dečaci): 1. Tehnička škola „Nikola Tesla“ – 11 bodova; 2. Mitrovačka gimnazija – 3 boda; 3. Ekonomska škola „9. maj“ – 3 boda.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here