Aktivisti Srpske napredne stranke i ove subote su tokom prepodneva organizovali štandove na više lokacija u centru Rume, gde su bili na raspolaganju građanima. Oni su tom prilikom razgovarali sa građanima, odgovarali na pitanja i uz druženje ih posluživali kafom.


Građani su , na ovu akciju reagovali veoma pozitivno, u velikom broju prilazili štandovima, razgovarali sa aktivistima i preuzimali promotivni materijal. Tom prilikom građani su pružili podršku stranci, kao i predsedniku , Aleksandru Vučiću, potvrđujući to svojim potpisima.



Ove aktivnosti, kako ističu iz stranke, deo su redovne komunikacije sa građanima i predstavljaju priliku za direktan kontakt i razmenu mišljenja.


