Naslovna Dogadjaj FK “Trgovački” igrao nerešeno u Ravnju

FK “Trgovački” igrao nerešeno u Ravnju

PODELI

Ravnje. FK “ZEKA BULJUBAŠA” Ravnje – FK “TRGOVAČKI” Sremska Mitrovica 2:2 /0:0/. Gledalaca 50; Glavni sudija: Todorović Nikola iz Salaša Noćajskog; Pomoćne sudije: Cvijetić Neđo iz Čalme i Vukolić Srđan iz Laćarka; Delegat: Milošević Dragan iz Sremske Mitrovice.

U 8. kolu Međuopštinske lige Srem – Zapad, u Ravnju su se sastali domaća ekipa FK “Zeka Buljubaša” i gostujuća ekipa FK “Trgovački” iz Sremske Mitrovice. U prvih 45. minuta susreta mreže su mirovale pa se na odmor otišlo bez pogodaka.

U drugom poluvremenu viđena je mnogo zanimljivija i efikasnija utakmica nego u prvom poluvremenu. Prvi su u vođstvo stigli fudbaleri “Trgovačkog” preko kapitena Drča Aleksandra u 52. minutu susreta. Sedam minuta kasnije domaći igrači izjednačili su rezultat na 1:1 preko rezerviste Miražić Gorana. Samo četiri minuta kasnije desio se totalni preokret kada je rezervista Martinović Miloš doveo ekipu “Zeka Buljubaša” u vođstvo od 2:1. Gosti su svim silama krenuli u napad i uspeli da poravnaju rezultat na 2:2 preko Petrović Aleksandra, u 77. minutu meča. Do kraja utakmice vođena je velika borba ali su mreže ostale netaknute. Utakmica je završena rezultatom 2:2 pa su bodovi podeljeni na ravne časti.

FK “Trgovački” trenutno zauzima 13. mesto na tabeli sa 5 osvojenih bodova.
U sledećem kolu FK “Trgovački” dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK “Sloga” iz Vognja.

U igru kod ekipe FK “Zeka Buljubaša” ušli su: Belovuković Marko (46.min), Martinović Miloš (50.min), Miražić Goran (50.min) i Todorović Darko (60.min)
Sa klupe kod ekipe FK “Trgovački” u igru su ušli Nedić Sima (78.min) i Beganović Vladimir (88.min).

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Nikolić Nemanja, Đokić Stefan i Galetić Damir.

FK “Zeka Buljubaša” Ravnje: Jeftić Srđan, Nikolić Uroš (kap), Pavlović Nikola, Belić Stevan, Pavlović Darko, Vuga Predrag, Samardžić Đorđe, Martinović Dragana, Vitorović Branko, Milovanović Čedomir, Kapunović Milan.
Zamenici igrača: Nikolić Aleksandar, Begović Miloš, Belovuković Marko, Todorović Darko, Simić Marko, Martinović Miloš, Miražić Goran.
Trener: Budečević Radmilo

FK “Trgovački” Sremska Mitrovica: Vuković Adam, Đokić Stefan, Alić Dragan, Nikolić Nemanja, Debeljak Davor, Mijatović Vuk, Malešević Predrag, Petrović Aleksandar, Krstić Bojan, Drča Aleksandar (kap), Galetić Damir.
Zamenici igrača: Manojlović Mario, Nedić Sima, Beganović Vladimir
Trener: Perić Ostoja