Naslovna Dogadjaj Humanitarno veče komedije – 24. septembar

Humanitarno veče komedije – 24. septembar

Foto: Opština Ruma

U Velikoj dvorani Kulturnog centra “Brana Crnčević” danas od 20 časova, održaće se humanitarno veče komedije, a sav prihod ide za lečenje mladog Rumljanina Stefana Gončina.

U humanitarnoj akciji “Za Stefu” učestvuju stand up komičari Neša Bridžis, Srđan Jovanović, Srđan Olman i Dušan Varničić.

Cena karte je 600+ dinara, a ulaznice se mogu kupiti u Kulturnom centru svakog dana, u vremenu od 18 do 21 čas, sem nedelje, kada biletarnica ne radi.

Veče komedije – sjajna prilika da se zabaviš, a ujedno i pomogneš lečenje malog Stefe.

 

* Vest objavljena u sklopu projekta koji je sufinansiran iz budžeta AP Vojvodina. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove Pokrajinskog sekretarijata za kulturu, javno informisanje i odnose s verskim zajednicama, koji je dodelio sredstva.

IZVOROpstina Ruma
Prethodna vestIzgradnja tribina na stadionu FK Prvi maj
Sledeća vest“Inđijativa” na stalnoj vezi i usluzi građanima

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here