Naslovna Srem Inđija Karatikskinja iz Inđije prvakinja Vojvodine

Karatikskinja iz Inđije prvakinja Vojvodine

PODELI

Karatiskinja inđijskog „Železničara“ Monika Jurišić postala je seniorski prvak Vojvodine u borbama u kategoriji -61kg. Nakon izuzetnih rezultata u kategoriji mlađih seniorki u 2017. godini, Monika je potvrdila svoj kvalitet i na samom početku tekuće godine.

Prva mesta u svojoj uzrasnoj kategoriji izborili su kadeti Anđela Marčetić, Maša Ninković-APS, Filip Lazić, Aleksa Lajbenšperger, Mateja Jajić i Iskra Čubrilo.

Drugu poziciju osvojili su Vuk Malić, Luka Popović i Stefan Bjelja, dok su do bronzanog odličja došli Luka Mitrić, Teodora Čanković, Dunja Stojiljković i Ognjen Lukač.

U poslepodnevnom programu održan je tradicionalni „Trofej Stare Pazove“ na kom je nastupilo oko 300 takmičara u katama. Karatisti „Železničara“ napravili su odličan rezultat osvojivši 13 medalja čime su osvojili drugo mesto u ukupnom plasmanu.