Naslovna Sport Najmlađi mitrovački kajakaši osvojili tri bronze na Prvenstvu Srbije

Najmlađi mitrovački kajakaši osvojili tri bronze na Prvenstvu Srbije

PODELI

Najmlađi kajakaši sremskomitrovačkog “Vala” uspešno su završili još jednu sezonu sa za njih najvažnijim takmičenjem – Prvenstvom Srbije u mini kajaku. Šampionat je održan u subotu, 11. avgusta, na jezeru Tikvara u Bačkoj Palanci. Osvojena su tri bronzana odličja, sve pod vođstvom trenera Igora Došena.
Najuspešnija i ovaj put je bila Nataša Laušević kojoj su pripale dve bronzane medalje. Prvo odličje osvojila je u disciplini mini kajak jednosed na hiljadu metara za 2007. godište, a drugo u dvosedu na petstotina zajedno sa Mionom Nenadić u istom godištu.
Još jednu bronzu osvojio je Marko Pepelčević, takođe u jednosedu na hiljadu metara za 2007. godište.
Prvenstvo Srbije za starije kategorije održaće se na beogradskoj Adi Ciganliji od 30. avgusta do 2. septembra.