Naslovna Posao Poraz fudbalera Radničkog na svom terenu

Poraz fudbalera Radničkog na svom terenu

PODELI

Sremska Mitrovica. FK “RADNIČKI” Sremska Mitrovica – FK “RADNIČKI” Zrenjanin 1:3 /0:2/. Stadion FK “Radnički” u Sremskoj Mitrovici; Gledalaca 200; Glavni sudija: Reljić Filip iz Vrbasa; Pomoćne sudije: Laluja Bojan iz Crvenke i Lukić Dušan iz Sombora; Četvrti sudija: Pjevac Dušan iz Novog Sada; Delegat: Šovljanski Aleksandar.

U 8. kolu Srpske lige Vojvodine u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK “Radnički” iz Sremske Mitrovice i gostujuća ekipa FK “Radnički” iz Zrenjanina. Hladan tuš za domaće navijače usledio je već u 9. minutu susreta kada su gosti došli u vođstvo od 1:0 preko Avdić Mehmeda. Sedam minuta kasnije prednost “Radničkog” iz Zrenjanina udvostručio je Ćirić Boris. Domaći igrači nisu uspeli da ugroze gol gostiju do kraja prvog poluvremena pa su na odmor otišli sa dva gola zaostatka.

U 67. minutu susreta svojim drugim golom na meču, Avdić Mehmed povećava na visokih 3:0 za goste. Utešni gol za domaću ekipu postigao je rezervista Glišić Saša u 89. minutu meča. Na kraju utakmice “Radnički” iz Zrenjanina pobedio je domaći “Radnički” sa 3:1 i osvojio nova 3 boda.

FK “Radnički” trenutno zauzima 11. mesto na tabeli sa 9 osvojenih bodova.
U sledećem kolu FK “Radnički” gostuje u Rumi ekipi FK “1. Maj Ruma”.

U igru kod ekipe FK “Radnički” Sremska Mitrovica ušli su: Bajić Siniša (46.min), Glišić Saša (50.min) i Lacković Igor (65.min).
Sa klupe u gostujućoj ekipi u igru su ušli: Bićanin Đorđe (60.min), Grbić Nikola (67.min) i Dučić Ognjen (76.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su Kovačević Nikola i Perović Nenad.
U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Matić Žarko i Lazić Nemanja.

FK “Radnički” Sremska Mitrovica: Trnić Jovan, Tomac Ivan, Kočijašević Petar, Šućak Borko, Kovačević Nikola, Jovičić Nemanja, Perović Nenad, Janković Dejan, Nikolić Dušan, Ivanović Novak, Buzdum Nemanja.
Zamenici igrača: Čupić Dragoslav, Zeljković Dejan, Ćirić Veljko, Lacković Igor, Matijević Nemanja, Bajić Siniša, Glišić Saša.
Trener: Kovačević Nenad
Pomoćni trener: Ivić Zoran

FK “Radnički” Zrenjanin: Radović Nemanja, Milić Aleksandar, Jovanov Bogdan, Krstinić Nikola, Milivojev Miljan, Avdić Mehmed, Kiš Robert, Lalatović Dušan, Matić Žarko, Ćirić Boris, Lazić Nemanja.
Zamenici igrača: Ranđelović Miloš, Dučić Ognjen, Grbić Nikola, Radosavljević Predrag, Lisičić Vuković Stefan, Bićanin Đorđe, Krmar Milivoj.
Trener: Mladenović Velibor
Pomoćni trener: Kandić Predrag