Naslovna Sport Poraz rukometaša Srema SM u Čurugu

Poraz rukometaša Srema SM u Čurugu

PODELI

Čurug. RK “HAJDUK” Čurug – RK “SREM SM” Sremska Mitrovica 33:29 /15:15/, Sala: OŠ „Đura Jakšić“ u Čurugu. Gledalaca: 50. Sudije: Fabijan Olja i Kosovac Ana, obe iz Bečeja. Kontrolor: Milovac Miodrag iz Novog Sada.

U 6. kolu Treće rukometne lige Sever grupa “Zapad” u Čurugu su se sastali domaća ekipa RK “Hajduk” i gostujuća ekipa RK “Srem SM” iz Sremske Mitrovice. Gosti su bolje otvorili utakmicu i bili u konstantnom vođstvu sve do 12. minuta meča. Rukometaši iz Čuruga uspeli su da istope zaostatak i odu na odmor sa nerešenim rezultatom. U drugom poluvremenu vođena je velika borba za svaki gol. U 37. minutu domaćin dolazi u vođstvo koje je trajalo sve do 53. minuta meča kada “Srem SM” poravnava rezultat na 26:26. U poslednjih nekoliko minuta susreta “Hajduk” je odigrao sigurnije i efikasnije od rivala i uspeo na kraju da zabeleži pobedu rezultatom 33:29.

Rukometaši RK “Srem SM” trenutno zauzimaju 5. mesto na tabeli sa 6 osvojenih bodova i skorom od 3 pobede i 3 izgubljene utakmice.
U sledećem kolu RK “Srem SM” dočekuje ekipu RK “Beočin 1959” iz Beočina.

RK “Hajduk” Čurug: Pokrajac Dušan 13g, Janković Ilija 2g, Karić Vladimir (kap) 2g, Delić Zoran, Andrić Aleksandar 7g, Kotlaja Bogdan, Nenadov Ilija, Radanović Milan, Ožegović Antonije, Jovanović Rade 5g, Savičić Mihajlo, Kuzmanović Radovan, Stjepanović Nikola 2g, Vujkov Predrag 2g.
Trener: Terzić Branko

RK “Srem” Sremska Mitrovica: Cvijetić Nemanja, Bosančić Ilija 2g, Penezić Marko 2g, Rajšić Predrag 6g, Nikolovski Stefan (kap) 7g, Popović Đorđe 6g, Pejić Ognjen 3g, Blagojević Uroš 1g, Krstanović Živan, Bakša Vladimir 2g.
Trener: Milutinović Đorđe