Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova pronašli nestalu devojčicu iz Novog Sada
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave za grad Beograd, nakon intenzivne potrage, pronašli su večeras oko 20.40 časova petnaestogodišnju Dunju Necić iz Novog Sada, čiji je nestanak prijavljen 29. aprila 2026. godine.
Kako je saopšteno, devojčica je pronađena u društvu petnaestogodišnjaka čiji je nestanak u Novom Sadu takođe prijavljen istog dana.
Oboje su pronađeni živi i zdravi, a nadležni organi preduzimaju dalje mere i radnje u skladu sa zakonom.
Pronađena Dunja Necić

Podeli vest
Ostavite komentar
Ostavite komentar

