Naslovna Sport Remi fudbalera Radničkog u Sakulama

Remi fudbalera Radničkog u Sakulama

PODELI

Sakule. FK “BORAC” Sakule – FK “RADNIČKI” Sremska Mitrovica 1:1 /1:0/. Stadion FK “Borac” u Sakulama; Gledalaca 200; Glavni sudija: Đumić David; Pomoćne sudije: Čugalj Nikola iz Apatina i Lukić Dušan iz Sombora; Četvrti sudija: Mikloš Gligor; Delegat: Kiš-Čepegi Robert.

U 7. kolu Srpske lige grupa Vojvodina u Sakulama su se sastali domaća ekipa FK “Borac” i gostujuća ekipa FK “Radnički” iz Sremske Mitrovice. Utakmica je bila veoma tvrda. Velika borba vodila se uglavnom na sredini terena. Prvi su u vođstvo od 1:0 stigli fudbaleri Borca u 40. minutu susreta preko Jovanović Uroša. Fudbaleri Radničkog nisu uspeli da ugroze gol domaćih pa su na poluvreme otišli sa minimalnim zaostatkom.

U drugom poluvremenu gosti pojačavaju sa pritiscima na gol Borca. U 68. minutu meča Kovačević Nikola preciznim udarcem poravnava rezultat na 1:1. Do kraja susreta ni jedna ekipa nije uspela da ozbiljnije ugrozi gol protivnika pa su bodovi podeljeni na ravne časti.

FK “Radnički” trenutno zauzima 10. mesto na tabeli sa 9 osvojenih bodova.
U sledećem kolu FK “Radnički” dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK “Radnički” iz Zrenjanina.

U igru kod ekipe FK “Borac” ušli su Šušnjar Aleksandar (46. min) i Dunjić Toplica-Milan (63. min).
Sa klupe kod ekipe FK “Radnički” u igru su ušli: Jovičić Nemanja (46. min), Šućak Borko (46. min) i Kočijašević Petar (90. min)

Žuti karton u domaćoj ekipi dobili su: Došen Nikola, Vasiljević Nikola, Sredojević Filip i Trivunović Željko.

U gostujućoj ekipi žuti karton dobili su: Nikolić Dušan, Jovičić Nemanja i Zeljković Dejan.

FK „Borac“ Sakule: Babić Siniša, Došen Nikola, Vasiljević Nikola, Sredojević Filip, Arsić Željko, Jovanović Uroš, Čigoja Aleksandar, Jovanović Milan, Dunjić Momčilo, Trivunović Željko, Lekić Nikola.
Zamenici igrača: Drašković Mirko, Pavlović Aleksa, Dunjić Toplica-Milan, Šušnjar Aleksandar, Cmiljanović Vojislav, Ivanišević Aleksandar, Marković Vukašin.
Trener: Pejović Predrag
Pomoćni trener: Šarenac Delivoje

FK „Radnički“ Sremska Mitrovica: Čupić Dragoslav, Tomac Ivan, Kovačević Nikola, Zeljković Dejan, Perović Nenad, Janković Dejan, Lacković Igor, Herceg Najdan, Nikolić Dušan, Ivanović Novak, Buzdum Nemanja.
Zamenici igrača: Trnić Jovan, Kočijašević Petar, Šućak Borko, Ćirić Veljko, Jovičić Nemanja, Matijević Nemanja, Glišić Saša.
Trener: Kovačević Nenad
Pomoćni trener: Ivić Zoran