Naslovna Sport Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

PODELI
Foto: Opština Pećinci

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 7. kola: Crvena zvezda (Novi Sad) – Jugović (Kać) 2:1, Sremac (Vojka) – Jadran (Golubinci) 2:1, Borac (Šajkaš) – Sloga (Erdevik) 4:0, Mladost (Bački Jarak) – Hajduk (Divoš) 0:2, Podunavac (Belegiš) – Sloga (Temerin) 1:2, Cement (Beočin) – Radnički (Nova Pazova) 1:2, Mladost (Novi Sad) – Jedinstvo (Stara Pazova) 3:0, Sloboda (Donji Tovarnik) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 1:3.

Tabela1. Podrinje (15:5) 16, 2. Mladost (NS), (15:5) 16, 3. Sloga (E), (12:5) 16, 4. Hajduk (12:9) 15, 5. Borac (12:2) 14, 6. Jedinstvo (10:7) 14, 7. Radnički (9;8) 10, 8. Crvena zvezda (8:9) 9, 9. Mladost (BJ), (7:10) 9, 10. Sloga (T), (8:7) 8, 11. Podunavac (9:11) 7, 12. Cement (6:13) 7, 13. Sremac (6:14) 6, 14. Jadran (5:13) 5, 15. Jugović (8:14) 4 i 16. Sloboda (8:21) 3 boda.

SREMSKA LIGA

Rezultati 7. kola: Donji Srem 2015 (Pećinci) – Mitros (Sremska Mitrovica) 0:0, Donji Petrovci – Partizan 3:2, Budućnost (Salaš Noćajski) – Ljukovo 3:1, Napredak (Popinci) – Radnički (Šid) 0:2, Hajduk /Višnjićevo) – Železničar (Inđija) 3:0, PSK (Putinci) – Borac (Klenak) 1:0, Hajduk (Beška) – Borac (Martinci) 0:0, Rudar (Vrdnik) – LSK (laćarak) 2:1.

Tabela: 1. Budućnost (16:8) 15, 2. Radnički (12:6) 14, 3. Donji Petrovci (11:5) 14, 4. Ljukovo (14:15) 12, 5. Donji Srem 2015 (10:5) 11, 6. PSK (10:7) 11, 7. Železničar (10:11) 10, 8. Rudar (9:10) 10, 9. Partizan (13:8) 9, 10. Hajduk (B), (4:5) 9, 11. Hajduk (V), (12:13) 8, 12. Borac (M), (4:9) 8, 13. LSK (6:12) 8, 14. Napredak (9:12) 6, 15. Mitros (7:16) 5 i 16. Borac (K), (9:14) 4 boda.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 6. kola: Napredak (Žarkovac) – Polet (Novi Karlovci) 2:0, Šumar (ogar) – Srem (Sremski Mihaljevci) 0;2, Krušedol – Dunav (Novi Slankamen) 1:4, Mladost (Buđanovci) – Sremac (Deč) 0:2, Radnički (Irig) – Sremac (Dobrinci) 2:0, Graničar (Obrež) – OFK Brestač 3:0, Hrtkovci – ČSK (Čortanovci) 2:1.

Tabela1. Hrtkovci (11:3) 15, 2. Sremac (Dobrinci), (13:6) 13, 3. Srem (11:4) 13, 4. ČSK (17:8) 13, 5. OFK Brestač (15:7) 12, 6. Graničar (10:7) 10, 7. Dunav (11:10) 10, 8. Sremac (Deč), (14:6) 9, 9. Radnički (9:8) 9, 10. Napredak (7:5), 8, 11. Šumar (4:14) 4, 12. Mladost (4:17) 3, 13. Krušedol (4:19) 3 i 14. Polet (4:20) 1 bod.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati 4. kola: Vitez (Subotište) – Sloven (Sloven) 2:3, Kameni (Ašanja) – Kupinovo 3:1 i Lovac (Karlovcić) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:3. Mladost 1935 iz Prhova bila je slobodna.

Tabela1. Hajduk 1932 (7:2) 8, 2. Kameni (8:2) 7, 3. Kupinovo (10:3) 6, 4. Sloven (6:2) 6, 5. Lovac (2:7) 3, 6. Vitez (2:10) 1 i 7. Mladost 1935 (0:9) 0 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here