Naslovna Sport Rezultati šahovskih klubova iz pećinačke opštine

Rezultati šahovskih klubova iz pećinačke opštine

PODELI

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Rezultati 3. kola: Hajduk (Beška) – Srem (Sremska Mitrovica) 4:2, Deč – Platičevo 5:1, Šimanovci – Sloga (Inđija) 4:2, Stara Pazova – Banovci Dunav 6:0 i Sloven 2 (Ruma) – Sremac (Vojka) 3,5:2,5.

Tabela: 1. Deč (15,5) 9, 2. Stara Pazova (14) 9, 3. Hajduk (11,5) 7, 4. Šimanovci (7,5) 6, 5. Banovci Dunav (7) 3, 6. Srem (5,5) 3, 7. Sloven 2 (5 ) 3, 8. Sloga (5,5) 1, 9. Sremac Vojka (7,5) i 10. Platičevo (5 poena) bez meč – bodova.

Deč – Platičevo 5:1

Pojedinačni rezultati: Lazar Radusinović – Darko Mrđen 1:0, Vladimir Klasan – Dušan Jeremić 1:0, Sava Živković – Boško Kalajić remi, Branislav Parkajić – Dragan Radojčić 1:0, Živko Radivojević – Milan Radanović remi i Uroš Petakov – Alen Marković 1:0.

Šimanovci – Sloga 4:2

Pojedinačni rezultati: Aleksandar Stamatović – Mile Pilja 1:0, Spaso Ristivojević – Bojan Sinadinović 0:1, Lazar Babić – Bela Ipač 1:0, Nebojša Zajelac – Branko Perović 0:1, Dejan Jovanović – Milorad Perović 1:0 i Slobopdan Stošić – Nedeljko Glavaš 1:0.

ZONSKA LIGA SREM

Rezultati 3. kola: Pešinci – Brile (Ruma) 3:3, Borac (Veliki Radinci) – Rudar (Vrdnik) 4:2, Sirmijum (Sremska Mitrovica) – Sremac 2 (Vojka) 3:3, Radnički (Šid) – Sloven 3 (Ruma) 2:4, Omladinac (Novi Banovci) – Cement (Beočin) 3:3 i Inđija – Podunavac (Belegiš) 4,5:1,5.

Tabela: 1. Inđija (12,5) 9, 2. Cement (12,5) 7, 3. Omladinac (12) 7, 4. Sloven 3 (9,5) 6, 5. Borac (9,5) 6, 6. Podunavac (9) 6, 7. Sirmijum (8) 4, 8. Sremac 2 (7,5) 4, 9. Rudar (9,3) 3, 10. Radnički (6,5) 3, 11. Pećinci (6) 1 i 12. Brile (5,5 poena) 1 meč – bod.

Pećinci – Brile 3:3

Pojedinačni rezultati: Božidar Jovanović – Dragiša Jakić remi, Vojislav Popović – Petar Martinović 0:1, Živko Petrović – Borislav Jović remi, Zoran Vukov – Zdravko Miljenić 1:0, Ivica Najić – Dušan Marjanović 1:0 i Radovan Vasić – Aleksandar Todorović 0:1.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here