Naslovna Sport Rukometašice “Slovena” startovale pobedom

Rukometašice “Slovena” startovale pobedom

PODELI
Na startu nove sezone u Super B rukometnoj ligi Srbije, rukometašice Slovena sa na domaćem terenu pred oko 400 gledalaca slavile rezultatom 26:19 protiv gostujuće ekipe iz Kučeva.
Vidno bolje na terenu domaće igračice nisu uspele da u prvom poluvremenu to i pretvoru u bolju rezultatsku prednost pa se na poluvreme otišlo sa jednim golom prednosti. Prevelika trema od nasupa u novoj ligi smanjila se tokom drugog poluvremena i  stvari došle na svoje mesto.
Za igrača utakmice proglašena je Ana Marčetić, golman Slovena koja je skupila 20 odbrana. U narednom kolu rumljanke su ponovo na domaćem terenu, a u goste dolazi ekipa Pirota. Utakmica je u subotu 13.10.2018 u 19 časova u Sportskom centru U Rumi.