Naslovna Sport Rumski borci nižu medalje

Rumski borci nižu medalje

PODELI

Na prvenstvu Bosne i Hercegovine u kik boksu, održanom u Palama proteklog vikenda, nastupila su tri takmičara Kik boks kluba “Ru09”. Miloš Petrović je u konkurenciji kadeta, u kategoriji do 60kg, poražen u polufinalu i takmičenje je završio osvojivši bronzanu medalju. Milana Mihajlović juniorka, u kategoriji do 48 kg, je u svom debitantskom nastupu stigla do srebrne medalje. U polufinalu je savladala takmičarku iz Sarajeva, dok je finalu, u odličnom meču, poražena od iskusnije protivnice. Dragan Delić je u konkurenciji kadeta, kategorija do 51kg, je poražen u četvrtfinalu.

Trener rumskog kluba Vladimir Bogović ističe da će ovi mladi takmičari tek pokazati svoje potencijale, a prva nova prilika za dokazivanje je Prvenstvo Srbije, koje je na programu početkom maja.