Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 5. kola: subota, 5. septembar, 16.30, RFK Novi sad 1921 – Mladost (Bački Jarak), Radnički (Nova Pazova) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) i Sloga (Temerin) – Jedinstvo (Rumenka); nedelja, 6. septembar, 16.30, Sloboda (Donji Tovarnik) – Cement (Beočin), OFK Jugović (Kać) – Podunavac (Belegiš), Radnički (Nova Pazova) – Podunavac (Belegiš), Jadran (Golubinci) – Sremac Vojka, Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloga (Erdevik) i Borac (Šajkaš) – Crvena zvezda (Novi Sad).

Tabela: 1. Indeks (16:5) 12, 2. Sloboda (9:0) 12, 3. Mladost (13:4) 9, R Cement (13:6) 9, 5. Jedinstvo (8:3) 9, 6. Hajduk (7:4) 9, 7. Sloga (E), (5:2) 9, 8. Crvena zvezda (5:4) 5, 9. Borac (4:4) 5, 10. RFK Novi Sad 1921 (5:6) 4, 11. Radnički (2:4) 4, 12. Sremac Vojka (3:4) 3, 13. Podunavac (5:11) 3, 14. Podrinje (2:9) 3, 15. Sloga (T), (1:3) 2, 16. Budućnost (4:12) 1, 17. Jadran (4:13) i 18. OFK Jugović (2:14) 1 bod.

SREMSKA LIGA

Utakmice 5. kola: subota, 5. septembar, 17.00, Radnički (Šid) – Donji Srem 2015 (Pećinci) i Partizan (Vitojevci) – Železničar (Inđija); nedelja, 6. septembar, 17.00, Napredak (Popinci) – Sremac (Dobrinci), Sloga (Voganj) – BSK (Bešenovo), LSK (Laćarak) – Rudar (Vrdnik), Borac (Klenak) – GFK Sloven (Ruma), Hajduk (Beška) – Mitros (Sremska Mitrovica), Ljukovo – PSK (Putinci) i Hajduk (Višnjićevo) – Borac (Martinci).

Tabela: 1. Donji Srem 2015 (10:3) 10, 2. Napredak (7:4) 10, 3. Borac (K), (6:3) 10, 4. Radnički (17:4) 9, 5. Ljukovo (5:2) 8, 6. Partizan (5:2) 8, 7. Sremac (10:5) 7, 8. GFK Sloven (7:2) 7, 9. Sloga (5:2) 5, 10. PSK (5:4) 5, 11. Borac (M), (3:2) 5, 12. LSK (4:8) 4, 13. Hajduk (B), (5:7) 3, 14. Železničar (1:4) 2, 15. BSK (3:9) 1, 16. Hajduk (V), (4:12) 1, 17. Rudar (3:22) 1 i 18. Mitros (3:8) bez bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 4. kola: nedelja, 6. septembar, 17.00, ČSK (Čortanovci) – Sremac (Deč), Kameni (Ašanja) – Mladsost (Buđanovci), OFK Brestač – Dunav (Novi Slankamen), Napredak (Žarkovac) – Radnički (Irig), Fruškogorac (Krčedin) – Hrtkovci, Polet (Novi Karlovci) – Šumar (Ogar), Krušedol – Graničar (Obrež) i Jedinstvo (Platičevo) – Srem (Sremski Mihaljevci).

Tabela: 1. Srem (10:2) 9, 2. Napredak (8:2( 9, 3. Mladost (10:5) 9, 4. Radnički (8:4) 6, 5. ČSK (6:5) 4, 6. Hrtkovci (3:3) 4, 7. OFK Brestač (4:6) 4, 8. Dunav (4:4) 4, 9. Sremac (7:9) 3, 10. Krušedol (6:8) 3, 11. Šumar (3:5) 3, 12. Graničar (5:8) 3, 13. Fruškogorac (3:6) 3, 14. Kameni (1:4) 3, 15. Polet (3:7) 3 i 16. Jedinstvo (3:6) 1 bod.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice prvog kola: nedelja, 6. septembar, 17.00, Vitez (Subotište) – Kupinovo, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Lovac (Karlovčić) i Mladost 1935 (Prhovo) – Sloven (Sibač).

LIGA VETERANA

Utakmice trećeg kola: ponedeljak, 7. septembar, 17.00, Hajduk (Šimanovci) – Belo polje (Obrenovac), Borac (Ostružnica) – Adaneks (Beograd), Jedinstvo (Surčin) – Šećeranac (Beograd), Boleč – GSP Polet (Beograd), Kovilovo – Buba mara 2010 (Leštane), Budućnost (Dobanovci) – Rekreatovo (Beograd) i Duga (Beograd) – TENT 1994 (Obrenovac).

Tabela: 1. Hajduk (9:6) 6, 2. Rekreativo (4:2) 6, 3. Jedinstvo (7:4) 4, 4. Budućnost (6:5) 4, 5. Borac (4:3) 4, 6. Boleč (4:2) 3, 7. Buba mara 2010 (6:6) 3, 8. TENT 1994 (3:4) 3, 9. Adaneks (5:6) 1, 10. Šećeranac (4:5) 1, 11. Duga (3:4) 1, 12. Kovilovo (2:3) 1, 13. GSP Polet (3:6) 1 i 14. Belo polje (1:5) bez bodova.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Mečevi prvog kola: nedelja, 6. septembar, 10.00, Stara Pazova – Srem (Sremska Mitrovica), Cement (Beočin) – Hajduk (Beška), Car Uroš (Jazak) – Sloga 1 (Inđija), Sloven 2 (Ruma) – Banovci Dunav 1 i Šimanovci – Platičevo.

ZONSKA LIGA

Mečevi prvog kola: nedelja, 6. septembar, 10.00, Radnički (Šid) – Banovci Dunav 2, Borac (Veliki Radinci) – Sirmijum 1 (Sremska Mitrovica), Sloga 2 (Inđija) – Brile (Ruma), Deč – Sloven 3 (Ruma) i Sremac 2 (Vojka) – Podunavac (Belegiš).

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREMA

Mečevi prvog kola: nedelja, 6. septembar, 10.00, Sirmijum 2 (Sremska Mitrovica) – Rudar (Vrdnik), Donji Srem (Pećinci) – Banovci Dunav 3 i Omladinac 1 (Stari Banovci) – Omladinac 2 (Stari Banovci). Slobodna je ekipa Sloga 3 iz Inđije.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here