Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Najava utakmica 7. kola: subota, 19.septembar, 16.00, Crvena zvezda (Novi Sad) – Jedinstvo (Rumernka), Sloga (Temerin) – Sloga (Erdevik), RFK Novi Sad 1921 – OFK Jugović (Kać), Radnički (Nova Pazova) – Cement (Beočin), nedelja, 20. septembar, 16.00, Sloboda (Donji Tovarnik) – Podunavac (Belegiš), Jadran (Golubinci) – Mladost (Bački Jarak), Borac (Šajkaš) – Indeks (Novi Sad), Budućnost (Salaš Noćajski) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) i Hajduk (Divoš) – Sremac Vojka,

Tabela: 1. Indeks (19:7) 15, 2. Sloboda (11:2) 15, 3. Mladost (15:6) 12, 4. Sloga (E). (11:5), 12, 5. Hajduk (9:8) 12, 6. Borac (9:5) 11, 7. Cement (15:10) 10. 8. Jedinstvo (8:5) 10, 9. Sremac Vojka (11:6) 9, 10. RFK Novi Sad 1921 (9:8) 8, 11. Radnički (5:6) 7, 12. Podunavac (8:13) 7, 13. Podrinje (7:13) 6, 14, Crvena zvezda (7:9) 6, 15. OFK Jugović (5:15) 5, 16. Budućnost (8.18) 4, 17. Sloga (T), (1:6) 3 i 18. Jadran (6:22) 1 bod.

SREMSKA LIGA

Utakmice 8. kola: subota, 19. septemabr, 16.30, Hajduk (Beška) – Železničar (Inđija), Rudar (Vrdnik) – Ljukovo i GFK Sloven – Hajduk (Višnjićevo); nedelja, 20. septembar, 16.30, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Borac (Klenak), Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci), BSK (Bešenovo) – LSK (Laćarak), Sloga (Voganj) – Radnički (Šid) i Mitros (Sremska Mitrovica) – Borac (Martinci) i Sremac (Dobrinci) – PSK Putinci.

Tabela: 1. Radnički (22:6) 16, 2. Donji Srem 2015 (15:7) 14, 3. Borac (K), (11:8) 14, 4. Napredak (10:7) 14, 5. Sloga (V), (13:4) 12, 6. GFK Sloven (10:3) 11, 7. Partizan (11:11) 11, 8. Sremac (12:9) 10, 9. PSK (9:6) 9, 10. Hajduk (B), (14:13) 9, 11. Borac (M), (5:4) 9, 12. Ljukovo (6:6) 9, 13. Železničar (14:10) 8, 14.LSK (12:15) 8, 15. Mitros (10:12) 6, 16. Rudar (6:36) 4, 17. BSK (7:17) 2 i 18. Hajduk (V), (5:17) 2 boda

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 6. kola: nedelja, 20. septembar, 16.30, Srem (Sremski Mihaljevci) – Graničar (Obrež), Jedinstvo (Platičevo) – Šumar (Ogar), OFK Brestač – Sremac (Deč), ČSK (Čortanovci) – Kameni (Ašanja), Krušedol – Hrtkovci, Polet (Novi Karlovci) – Radnički (Irig), Fruškogorac (Krčedin) – Dunav (Novi Slankamen) i Napredak (Žarkovac) – Mladost (Buđanovci).

Tabela: 1. Srem (16:4) 15, 2. Napredak (10:3) 13, 3, Mladost (13;7) 13, 4. Sremac (16:9) 9, 5. Radnički (11:6) 9, 6. Graničar (12:11) 9, 7. Polet (10:11) 9, 8. Dunav (6:4) 7, 9. Fruškogorac (4:8) 6. 10. OFK Brestač (6:10) 5, 11, Hrtkovci (5:7) 4, 12. Krušedol (10:13) 4, 13. Šumar (7:11) 4, 14. ČSK (7:12) 4, 15. Kameni (1:10) 3 i 16. Jedinstvo (P), (5:13) 1 bod.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 3. kola: nedelja, 20. septembar, 16.30, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Kupinovo, Mladost 1935 (Prhovo) – Vitez (Subotište) i Sloven (Sibač) – Lovac (Karlovčić).

Tabela: 1. Hajduk 1932 (7:1) 6, 2. Lovac (9:5) 3. Mladost 1932 (2:8) 3, 4. Kupinovo (2:2) 2, 5. Vitez (1:3) 1 i 6. Sloven (1:3) 1 bod.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Mečevi 3. kola: nedelja, 20. septembar, 10,00, Car Uroš (Jazak) – Banovci Dunav, Šimanovci – Hajduk (Beška), Sloven 2 (Ruma) – Srem (Sremska Mitrovica), Stara Pazova – Sloga (Inđija) i Cement (Beočin) – Platičevo.

Tabela: 1. Banovci Dunav (9) 6, 2. Car Uroš (8,5) 6, 3. Sloga (7) 3, 4. Stara Pazova (6,5) 3, 5. Srem (5,5) 3, 6. Šimanovci (5,5) 3, 7. Hajduk (5) 3, 8. Sloven 2 (4,5 3, 9. Platičevo (5) i 10. Cement (3,5) bez bodova.

ZONSKA LIGA

Mečevi 3. kola: nedelja, 20. septembar, 10.00, Sirmijum (Sremska Mitrovica) – Podunavac (Belegiš), Radnički (Šid) – Deč, Sloga 2 (Inđija) – Sloven 3 (Ruma), Vojka 2 – Banovci Dunav 2 i Borac (Veliki Radinci) – Brile (Ruma).

Tabela: 1. Podunavac (8) 6, 2. Sirmijum (7,5) 6, 3. Radnički (6,5) 4, 4. Deč (6,5) 3, 5. Sloga 2 (5,5) 3, 6. Sloven 3 (5,5) 3, 7. Banovci Dunav 2 (6) 2, 8. Borac (5) 1, 9. Brile (5) i 10. Vojka 2 (4,5) bez bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA

Mečevi 3. kola: nedelja, 20. septembar, 10.00, Donji Srem (Pećinci) – Rudar (Vrdnik), Omladinac 1 – Sirmijum 2 i Omladinac 2 – Inđija.

Tabela: 1. Inđija (9) 6, 2. Rudar (7,5) 3, 3. Omladinac 1 (6) 3, 4. Omladinac 2 (3) 3, 5. Donji Srem (4,5) 1 i 6. Sirmijum 2 (4) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here