Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: dnevnik

Najave utakmica u ligama u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 8. kola: subota, 26. septembar, 15.30, Sloga (Erdevik) – Borac (Šajkaš), Mladost (Bački Jarak) – Budućnost (Salaš Noćajski) i Cement (Beočin) – Jadran (Golubinci); nedelja, 27. septembar, 15.30, Sloboda (Donji Tovarnik) – RFK Novi Sad 1921, Podunavac (Belegiš) – Jedinstvo (Rumenka), Indeks (Novi Sad) – Crvena zvezda (Novi Sad), Sremac Vojka – Sloga (Temerin), OFK Jugović (kać) – Radnički (Nova Pazova) i Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Hajduk (Divoš).

Tabela: 1. Sloboda (13:2) 18, 2. Indeks (20:8) 16. 3. Sloga (Erdevik), (14:5) 15, 4. Hajduk (13:8) 15, 5. Mladost (16:7) 13, 6. Jedinstvo (11:6) 13, 7. Borac (10:6) 12, 8. RFK Novi Sad 1921 (11:9) 11, 9. Cement (15:13) 10, 10. Radnički (8:6) 10, 11. Sremac Vojka (11:10) 9, 12. Podrinje (9:14) 9, 13. Podunavac (8:15) 7, 14. Crvena zvezda (8:12) 5, 15. OFK Jugović (6:17) 5, 16. Budućnost (9:20) 4, 17. Sloga (Temerin), (1:9) 3 i 18. Jadran (7:23) 2 boda.

SREMSKA LIGA

Utakmice 9. kola: subota, 26. septembar, 16.00, Radnički (Šid) – Sremac (Dobrinci) i Partizan (Vitojevci) – Sloga (Voganj); nedelja, 27. septembar, 16.00, LSK (Laćarak) – Napredak (Popinci), Borac (Klenak) – BSK (Bešenovo), Hajduk (Beška) – Donji Srem 2015 (Pećinci), Ljukovo – Železničar (Inđija9, Borac (Martinci) – GFK Slovem (Ruma) i PSK (Putinci) – Mitros (Sremska Mitrovica).

Tabela: 1. Radnički (24:8) 17, 2. Donji Srem 2015 (18:8) 17, 3. Napredak (12:8) 17, 4. GFK Sloven (14:6) 14, 5. Borac (Klenak), (12:11) 14, 6. Sloga (15:6) 13, 7. Sremac (13:9) 13, 8. Ljukovo (12:10) 13, 9. Partizan (11:13) 11, 10. Hajduk (Beška), (15:14) 10, 11. Železničar (15:11) 9, 12. PSK (9:7) 9, 13. Borac (Martinci), (5:5) 9, 14. Mitros (11:12) 9, 15. LSK (14:18) 8. 16. BSK (9:19) 5, 17. Rudar (8:38) 5 i 18. Hajduk (Višnjićevo), (5:19) 2 boda.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 7. kola: nedelja, 27. septembar, 16.00, Graničar (Obrež) – ČSK (Čortamovci), Šumar (Ogar) – Srem (Sremski Mihaljevci), Hrtkovci – Jedinstvo (Platičevo), Radnički (Irig) – Krušedol, Mladost (Buđanovci) – Fruškogorac (Krčedin), Sremac (Deč) – Napredak (Žarkovac) i Kameni (Ašanja) – OFK Brestač.

Tabela: 1. Srem (16:4) 16, 2. Napredak (14:6) 16, 3. Mladost (16:11) 13, 4. Sremac (18:10) 12, 5. Radnički (13:6) 12, 6. Graničar (12:11) 10, 7. Fruškogorac (6:8) 9, 8. Polet (10:13) 9, 9. Dunav (6:6) 7, 10. Hrtkovci (8:9) 7, 11. ČSK (9:14) 5, 12. OFK Brestač (7:12) 5, 13. Krušedol (12:16) 4, 14. Šumar (7:12) 4, 15. Jedinstvo (6:13) 4 i 16. Kameni (3:12) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 4. kola: nedelja, 27. septembar, 16.00, Kupinovo – Lovac (Karlovčić), Vitez (Subotište) – Sloven (Sibač) i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Mladost 1935 (Karlovčić).

Tabela: 1. Hajduk 1932 (11:1) 9, 2. Lovac (12:7) 6, 3. Mladost 1945 (5:10) 6, 4. Kupinovo (2:6) 2, 5. Vitez (3:6) 1 i 6. Sloven (3:6) 1 bod.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Mečevi 4. kola: nedelja, 27. septembar, 10.00, Stara Pazova – Car Uroš (Jazak), Banovci Dunav – Srem (Sremska Mitrovica), Hajduk (Beška) – Platičevo, Sloga (Inđija) – Šimanovci i Cement (Beočin) – Sloven 2 (Ruma).

Tabela: 1. Car Uroš (12,5) 9, 2. Banovci Dunav (11) 6, 3. Stara Pazova (11) 6, 4. Srem (9) 6, 5. Šimanovci (8,5) 4, 6. Hajduk (8) 4, 7. Platičevo (8,5) 3, 8. Sloga (8,5) 3, 9. Sloven 2 (7) 3 i 10. Cement (6 poena) bez bodova.

ZONSKA LIGA

Mečevi 4. kola: nedelja, 27. sepotembar, 10.00, Deč – Podunavac, Sloven 3 (Ruma) – Sirmijum (Sremska Mitrovica) , Radničlki (Šid) – Borac (Veliki Radinci), Vojka 2 – Sloga 2 (Inđija) i Banovci Dunav 2 – Brile (Ruma).

Tabela: 1. Podunavac (12) 9, 2. Sloven 3 (11) 6, 3. Deč (10,5) 6, 4. Sirmijum (9,5) 6, 5. Borac (8,5) 4, 6. Radnički (8,5) 4 7. Vojka 2 (8) 3, 8. Sloga 2 (6) 3, 9. Banovci Dunav 2 (8,5) 2 i 10. Brile (7,5 poena) bez bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA

Mečevi 4. kola: nedelja, 27. septembar, 10.00, Rudar (Vrdnik) – Inđijas, Sirmijum 2 (Sremska Mitrovica) – Omladinac 2 (Stari Banovci) i Donji Srem (Pećinci) – Omladinac 1 (Stari Banovci).

Tabela: 1. Inđija (13) 9, 2. Omladinac 1 (12) 6, 3. Donji Srem (8) 4, 4. Rudar (10) 3, 5. Omladinac 2 (7) 3 i 6. Sirmijum 2 (4 poena) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here