Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 9. kola: subota, 3. oktobar, 15.30, Radnički (Nova Pazova) – Slooda Donji Tovarnik, RFK Novi Sad 1921 – Podunavac (Belegiš), Sloga (Temerin) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) i Crvena zvezda (Novi Sad) – Sloga (Erdevik); nedelja, 4. oktobar 15.30, Jadran (Golubinci) – OFK Jugović (Kać), Budućnost (Salaš Noćajski) – Cement (Beočin), Hajduk (Divoš) – Mladost (Šajkaš), Borac (Šajkaš) – Sremac Vojka i Jedinstvo (Rumenka) – Indeks (Novi Sad).

Tabela: 1. Sloboda (14:3) 19, 2. Sloga (Erdevik), (15:5) 18, 3. Hajduk (15:8) 18, 4. Indeks (23:11) 17, 5. Mladost (21:9) 16, 6. Jedinstvo (13:7) 16, 7. Radnički (10:6) 13, 8. Cement (18:15) 13, 9. Borac (10:7) 12, 10. Sremac Vojka (12:10) 12, 11. RFK Novi Sad 1921 (12:10) 12, 12. Podrinje (9:16) 9, 13. Podunavac (9:17) 7, 14. Crvena zvezda (11:15) 6, 15. OFK Jugović (6:19) 5, 16. Budućnost (11:25) 4, 17. Sloga (Temerin), (1:10) 3 i 18. Jadran (9:26) 2 boda.

SREMSKA LIGA

Utakmice 10. kola: subota, 3. oktobar, 16.00, GFK Sloven – PSK (Putinci), Rudar (Vrdnik) – Borac (Martinci), Radnički (Šid) – Partizan (Vitojevci) i Železničar (Inđija) – Hajduk (Beška); nedelja, 4. oktobar, 16.00, Sremac (Dobrinci) – Mitros (Sremska Mitrovica), Donji Srem 2015 (Pećinci) – Ljukovo, BSK (Bešenovo) – Hajduk (Beška), Napredak (Popinci) – Borac (Klenak) i Sloga (Voganj) – LSK (Laćarak).

Tabela: 1. Radnički (26:8) 20, 2. Napredak (17:9) 20, 3. Donji Srem 2015 (19:10) 17, 4. Borac (Klenak), (15:13) 17, 5. GFK Sloven (15:8) 14, 6. Partizan (13:14) 14, 7. Sloga (16:8) 13, 8. Hajduk (Beška), (17:15) 13, 9. Sremac (13:11) 13, 10. Ljukovo (12:11) 13, 11. Železničar (16:11) 12, 12. PSK (12:8) 12, 13. Borac (Martinci), (7:6) 12, 14. Mitros (12:15) 9, 15. LSK (15.23) 8, 16. Hajduk (Višnjićevo), (12:19) 5 , 17. BSK (11:22) 5 i 18. Rudar (8:45) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 8. kola: nedelja, 4. oktobar, 16.00, ČSK (Čortanovci) – OFK Brestač, Napredak (Žarkovac) – Kameni (Ašanja), Fruškogorac (Krčedin) – Sremac (Deč), Polet (Novi Karlovci) – Mladost (Buđanovci), Krušedol – Dunav (Novi Slankamen), Jedinstvo (Platičevo) – Radnički (Irig), Srem (Sremski Mihaljevci) – Hrtkovci i Graničar (Obrež) – Šumar (Ogar).

Tabela: 1. Srem (19:5) 19, 2. Napredak (16:8) 17, 3. Radnički (17:6) 15, 4. Mladost (17:12) 14, 5. Sremac (20:12) 13, 6. Graničar (17:12) 13, 7. Fruškogorac (7:9) 10, 8. Polet (13:16) 10, 9. Dunav (9:9) 8, 10. OFK Brestač (10:13) 8, 11. Jedinstvo (9:13) 7, 12. Hrtkovci (8:12) 7, 13. ČSK (10:19) 5, 14. Šumar (8:15) 4, 15. Krušedol (12:20) 4 i 16. Kameni (4:15) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA – PEĆINCI

Utakmice 5. kola: nedelja, 4. oktobar, 16.00, Lovac (Karlovčić) – Vitez (Subotište), Sloven (Sibač) – Hajduk 1932 (Šimanovci) i Mladost 1935 (Prhovo) – Kupinovo.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (17:1) 12, 2. Lovac (13:8) 7, 3. Mladost 1935 (5:16) 6, 4. Sloven (6:8) 4, 5. Kupinovo (3:7) 3 i 6. Vitez (5:9) 1 bod.

ŠAH

SREMSKA LIGA

Mečevi 5. kola: nedelja, 4. oktobar, 10.00, Srem (Sremska Mitrovica) – Car Uroš (Jazak), Hajduk (Beška) – Banovci Dunav, Sloven 2 (Ruma) – Stara Pazova, Šimanovci – Cement (Beočin) i Platičevo – Sloga (Inđija).

Tabela: 1. Car Uroš (15,5) 10, 2. Banovci Dunav (14) 7, 3. Stara Pazova (14) 7, 4. Hajduk (13,5) 7, 5. Srem (12) 7, 6. Sloven 2 (10,5) 5, 7. Šimanovci (11,5) 5, 8. Sloga (11,5) 4, 9. Platičevo (9) 3 i 10. Cement (8,5 poena) bez meč – bodova.

ZONSKA LIGA

Mečevi 5. kola: nedelja, 4. oktobar, 10.00, Podunavac (Belegiš) – Sloven 3 (Ruma), Borac (Veliki Radinci) – Deč, Sirmijum (Sremska Mitrovica) – Radnički (Šid), Brile (Ruma) – Vojka 2 i Sloga 2 (Inđija) – Banovci Dunav 2.

Tabela: 1. Deč (14,5) 9, 2. Podunavac (14) 9, 3. Sirmijum (13,5) 9, 4. Sloven 3 (13) 6, 5. Vojka 2 (13) 6, 6. Borac (11,5) 5, 7. Radnički (11,5) 5, 8. Brile (11) 3, 9. Sloga 2 (7) 3 i 10. Banovci Dunav 2 (11 poena ) 2 meč – boda.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA

Mečevi 5. kola: nedelja, 4. oktobar, 10.00, Omladinac 1 (Stari Banovci) – Rudar (Vrdnik), Omladinac 2 (Stari Banovci) – Donji Srem (Pećinci) i Inđija – Sirmijum 2 (Sremska Mitrovica).

Tabela: 1. Inđija (16) 10, 2. Omladinac 1 (17) 9, 3. Omladinac 2 (12) 6, 4. Rudar (13) 4, 5. Donji Srem (9) 4 i 6. Sirmijum 2 (5 poena) 1 meč – bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here