Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najava utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 12. kola: subota, 17. oktobar, 15.00, Radnički (Nova Pazova) – Podunavac (Belegiš), Sloga (Temerin) – Cement (Beočin) i Crvena zvezda (Novi Sad) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica), nedelja, 18. oktobar, 15.00, Indeks (Novi Sad) – Sloga (Erdevik), Jadran (Golubinci) – RFK Novi Sad 1921, Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloboda (Donji Tovarnik), Hajduk (Divoš) – OFK Jugović (Kać), Jedinstvo (Rumenka) – Sremac Vojka i Borac (Šajkaš) – Mladost (Bački Jarak).

Tabela: 1. Sloboda (17:3) 25, 2. Hajduk (22:8) 24, 3. Jedinstvo (15:8) 20, 4. Indeks (24:12) 19, 5. Mladost (23:15) 19, 6. Borac (15:7) 18, 7. Sloga (Erdevik), (15:9) 18, 8. Cement (20:16) 16, 9. RFK Novi Sad 1921 (15:12) 16, 10. Sremac Vojka (14:15) 15, 11. Radnički (11:9) 13, 12. Crvena zvezda (15:17) 9, 13. Podunavac (10:18) 9, 14. Podrinje (9:19) 9, 15. Budućnost (15:28) 7, 16. Sloga (Temerin), (3:12) 6, 17. OFK Jugović (8:25) 5 i 18. Jadran (11:29) 5 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 12. kola: subota, 17. oktobar, 15.00, Radnički (Šid) – Borac (Klenak), Rudar (Vrdnik) – Mitros (Sremska Mitrovica) i Partizan (Vitojevci) – LSK (Lačarak); nedelja, 18. oktobar, 15.00, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Borac (Martinci), Napredak (Popinci) – Ljukovo, Sloga (Voganj) – Hajduk (Beška), Železničar (Inđija) – PSK Putinci i Sremac (Dobrinci) – GFK Sloven.

Tabela: 1. Radnički (25:8) 26, 2. Napredak (22:12) 24, 3. Donji Srem 2015 (24:11) 23, 4. Borac (K), (21:19) 20, 5. GFK Sloven (18:10) 18, 6. Borac (M), (11:7) 18, 7. Partizan (15:18) 17, 8. Sloga (21:12) 16, 9. Ljukovo (17:14) 16, 10. Železničar (20:14) 15, 11. PSK (15:11) 15, 12. Hajduk (B), (18:18) 14, 13. Sremac (13;13) 13, 14. Mitros (14:16) 13, 15. BSK (14:26) 8, 16. LSK (15:31) 8, 17. Hajduk (V), (14:26) 5 i 18. Rudar (10:51) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 10. kola: nedelja, 18. oktobar, 15.00, Krušedol – Sremac (Deč), Jedinstvo (Platičevo) – Mladost (Buđanovci), Srem (Sremski Mihaljevci) – Dunav (Novi Slankamen), Graničar (Obrež) – Radnički (Irig), Šumar (Ogar) – Hrtkovci, Polet (Novi Karlovci) – Kameni (Ašanja), Fruškogorac (Krčedin) – OFK Brestač i ČSK (Čortanovci) – Napredak (Žarkovac).

Tabela: 1. Srem (23:9) 22, 2. Napredak (21:8) 21, 3. Sremac (25:14) 19, 4. Graničar (24:13) 19, 5. Radnički (21:7) 18, 6. Mladost (21:21) 14, 7. Jedinstvo (13:14) 13, 8. Fruškogorac (9:10) 13, 9. Polet (18:22) 13, 10. Dunav (12:14) 9, 11. OFK Brestač (11:16) 9, 12. Krušedol (20:24) 8, 13. ČSK (14:22) 8, 14. Šumar (11:21) 7, 15. Hrtkovci (8:18) 7 i 16. Kameni (4:22) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA – PEĆINCI

Utakmice 7. kola: nedelja, 18. oktobar, 18.00, Sloven (Sibač) – Kupinovo, Mladost 1935 (Prhovo) – Lovac (Karlovčić) i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Vitez (Subotište.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (27:4) 18, 2. Lovac (17:15) 10, 3. Mladost 1935 (8:19) 9, 4. Sloven (10;12) 7, 5. Kupinovo (6:10) 6 i 6. Vitez (6:14) 1 bod.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Mečevi 7. kola: nedelja, 18. oktobar, 10.00, Platičevo – Car Urop (Jazak), Hajduk (Beška) – Srem (Sremska Mitrovica), Cement (Beočin) – Stara Pazova, Sloga (Inđija) – Banovci Dunav i Šimanovci – Sloven 2 (Ruma).

Tabela: 1. Car Uroš (22) 14, 2. Stara Pazova (21,5) 11, 3. Hajduk (20,5) 11, 4. Srem (19,5) 11, 5. Banovci Dunav (20,5) 10, 6. Sloga (18,5) 8, 7. Šimanovci (17,5) 8, 8. Sloven 2 (15) 7, 9. Platičevo (12,5) 3 i 10. Cement (12,5 poena) bez meć – bodova.

ZONSKA LIGA

Mečevi 7. kola: nedelja, 18. oktobar, 10.00, Podunavac (Belegiš) – Borac (Veliki Radinci), Banovci Dunav – Deč, Vojka 2 – Sirmijum (Sremska Mitrovica), Radnički (Šid) – Sloga 2 (Inšija) i Sloven 2 (Ruma) – Brile (Ruma).

Tabela: 1. Deč (24,5) 15, 2. Podunavac (21) 15, 3. Sirmijum (20,5) 12, 4. Vojka 2 (17,5) 9, 5. Sloven 3 (18,5) 7, 6. Sloga 2 (14) 7, 7. Radnički (17) 6, 8. Borac (15,5) 6, 9. Banovci Dunav 2 (16) 3 i 10. Brile (15,5 poena) 3 meč – boda.

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA

Utakmice 3. kola: subota, 17. oktobar, 20.00, Ru Koš (Ruma) – Partizan (Šid); nedelja, 18. oktobar, 18.30, Sloven (Ruma) – Vojka, 19.30, Jadran (Golubinci) – Šimanovci. Pink (Šimanovci) je slobodan.

Tabela: 1. Ru koš (168:141) 4, 2. Sloven (86:64) 4, 3. Jadran (168:158) 3, 4. Partizan (64:66) 1, 5. Šimanovci (66:81) 1, 6. Vojka (71:93) 1 i 7. Pink (0:20) bez bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here