Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: dnevnik

Najava utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 12. kola: subota, 24. oktobar, 14.00, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Jedinstvo (Rumenka), Mladost (Bački Jarak) – Crvena zvezda (Novi Sad), Cement (Beočin) – Borac (Šajkaš), RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Budućnost (Slaša Noćajski), Radnički (Nova Pazova) – Jadran (Golubinci); nedelja, 25. oktobar, 14.00, Sloboda (Donji Tovarnik) – Hajduk (Divoš). OFK Jugović (Kać) – Sloga (Temerin), Podunavac (Belegiš) – Sloga (Erdevik) i Sremac Vojka – Indeks (Novi Sad).

Tabela: 1. Hajduk (25:9) 27, 2. Sloboda (17:3) 26, 3. Jedinstvo (17:8) 23. 4. Borac (17:8) 21, 5. Sloga (Erdevik), (17:9) 21, 6. Indeks (24:14) 19, 7. Mladost (24:17) 19, 8. RFK Novi Sad 1921 (19:14) 19, 9. Radnički (13:9) 16, 10. Cement (21:18) 16, 11. Sremac Vojka (14:17) 15, 12. Crvena zvezda (16:18) 10, 13. Podrinje (10:20) 10, 14. Sloga (5:13) 9, 15. Podunavac (10:20) 10, 16. Budućnost (15:28)8, 17. OFK Jugović (9:28) 5 i 18. Jadran (13:33) 5 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 13. kola: subota, 24. oktobra, 14.00, GFK Sloven (Ruma) – Rudar (Vrdnik); nedelja, 25. oktobar, 14.00. LSK (Laćarak) – Sremac (Dobrinci), Mitros (Sremska Mitrovica) – Železničar (Inđija), Borac (Klenak) – Partizan (Vitojevci), Hajduk (Beška) – Radnički (Šid), Ljukovo – Sloga (Voganj), Hajduk (Višnjićevo) – Napredak (Popinci), Borac (Martinci) – BSK (Bešenovo) i Putinci – Donji Srem 2015 (Pećinci).

Tabela: 1. Radnički (36:9) 27, 2. Napredak (25:14) 27, 3. Donji Srem 2015 (27:11) 26, 4. GFK Sloven (22:10) 21, 5. Borac (Kkenak), (22:20) 21, 6. Partizan (16:18) 20, 7. Sloga (22:12) 19, 8. Železničar (23:15) 18, 9. Borac (Martinci), (11:10) 18, 10. Ljukovo (19:17) 16, 11. PSK Putinci (16:14) 15, 12. Hajduk (Beška), (18:19) 14, 13. Mitros (16:18) 14, 14. Sremac (13:17) 13, 15. BSK (17:27) 11, 16. LSK (15:32) 8, 17. Rudar (12:53) 6 i 18. Hajduik (Višnjićevo) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 11. kola: nedelja, 25. oktobar, 14.00, Kameni (Ašanja) – Krušedol, Sremac (Deč) – Jedinstvo (Platičevo), Mladost (Buđanovci) – Srem (Sremski Mihaljevci), Dunav (Novi Slankamen) – Graničar (Obrež), Radnički (Irig) – Šumar (Ogar), OFK Brestač – Polet (Novi Karlovci), Napredak (Žarkovac) – Fruškogorac (Krčedin) i Hrtkovci – ČSK (Čortanovci).

Tabela: 1. Srem (27:9) 25, 2. Napredak (22:9) 22, 3. Sremac (27:16) 20, 4. Graničar (24:13) 20, 5. Radnički (21:7) 19, 6. Fruškogorac (10:10) 16, 7. Polet (22:23) 16, 8. Mladost (21:23) 14, 9. Jedinstvo (12:14)13, 10. Šumar (18:21) 10, 11. Krušedol (22:26) 9, 12. Dunav (12:18) 9, 13. OFK Brestač (11:17) 9, 14. ČSK (15:23) 9, 15. Hrtkovci (8:22) 7 i 16. Kameni (5:26) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 8. kola: nedelja, 25.oktobar, 14.00, Mladost 1935 (Prhovo) – Hajduk 1932 (Šimanovci), Sloven (Sibač) – Vitez (Subotište) i Lovac (Karlovčić) – Kupinovo.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (35:7) 21, 2. Lovac (20:16) 13, 3. Sloven (12:12) 10, 4. Mladost 1935 (9:22) 9, 5. Kupinovo (6:12) 6 i 6. Vitez (9:22) 1 bod

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here