Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 13. kola: subota, 31. oktobar, 14.00, Sloga (Temerin) – Sloboda (Donji Tovarnik), Crvena zvezda (Novi Sad) – Cement (Beočin) i Sloga (Erdevik) – Sremac Vojka; nedelja, 1. novembar, 14.00, Indeks (Novi Sad) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica), Jedinstvo (Rumenka) – Mladost (Bački Jarak), Borac (Šajkaš) – OFK Jugović (Kać), Hajduk (Divoš) – RFK Novi Sad 1921, Budućnost (Salaš Noćajski) – Radnički (Nova Pazova) i Jadran (Golubinci) – Podunavac (Belegiš).

Tabela: 1. Hajduk (32:11) 30, 2. Jedinstvo (19:9) 26, 3. Sloboda (19:10) 26. 4. Mladost (25:17) 22, 5. RFK Novi Sad 1821 (22:14) 22, 6. Borac (17:11) 21, 7. Indeks (24:15) 19, 8. Cement (24:18) 19, 9. Radnički (15:9) 19, 10. Sloga (Erdevik), (-3), (17:12) 18, 11. Sremac Vojka (15:17) 18, 12. Podunavac (13:20) 12, 13. Crvena zvezda (16:19) 10, 14. Sloga (Temerin), (5:13) 10, 15. Podrinje (11:22) 10, 16. Budućnost (15:31) 8, 17. OFK Jugović (9:28) 6 i 18. Jadran (13:35) 5 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 14. kola: subota, 31. oktobar, 13.30, Radnički (Šid) – Ljukovo, Partizan (Vitojevci) – Hajduk (Beška) i Železničar (Inđija) – GFK Sloven (Ruma); nedelja, 1. novembar, 13.30, Sremac (Dobrinci) – Rudar (Vrdnik), LSK (Laćarak) – Borac (Klenak), Sloga (Voganj) – Hajduk (Višnjićevo), Napredak (Popinci) – Borac (Martinci), BSK (Bešenovo) – PSK Putinci i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Mitros (Sremska Mitrovica).

Tabela: 1. Radnički (39:9) 30, 2. Napredak (27:14) 30, 3. Donji Srem 2015 (28:13) 26, 4. GFK Sloven (26:11) 24, 5. Borac (Klenak), (22:20) 22, 6. Železničar (27:18) 21, 7. Borac (Martinci), (14:10) 21, 8. Partizan (16:18) 21, 9. Sloga (22:12) 20, 10. PSK Putinci (18:25) 18, 11. Ljukovo (19:17) 17, 12. Mitros (19:22) 14, 13. Hajduk (Beška), (18:22) 14, 14. Sremac (14:19) 13, 15. BSK (17:30) 11, 16. LSK (17:33) 11, 17. Rudar (13:57) 6 i 18. Hajduk (Višnjićevo) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 12. kola: nedelja, 12. novembar, 14.00, Krušedol – OFK Brestač, Jedinstvo (Platičevo) – Kameni (Ašanja), Srem (Sremski Mihaljevci) – Sremac (Deč), Graničar (Obrež) – Mladost (Buđanovci), Šumar (Ogar) – Dunav (Novi Slankamen), Hrtkovci – Radnički (Irig), Polet (Novi Karlovci) – Napredak (Žarkovac) i ČSK (Čoretanovci) – Fruškogorac (Krčedin).

Tabela: 1. Srem (30:11) 28, 2. Radnički (23:7) 22, 3. Napredak (24:12) 22, 4. Sremac (28:17) 21, 5. Graničar (26:15) 21, 6. Fruškogorac (13:12) 19, 7. Polet (24:24) 19, 8. Jedinstvo, utakmica manje,(13:15) 14, 9. Mladost (23:26) 12, 10. Krušedol (24:26) 14, 11. Šumar (18:23) 10, 12. Dunav (14:20) 10, 13. Hrtkovci, utakmica manje, (12:24) 10, 14. OFK Brestač (12:19) 9, 15. ČSK (17:27) 9 i 16. Kameni (5:28) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 9. kola.: nedelja, 1. novembar, 13.30, Lovac (Larlovčić) – Kupinovo, Sloven (Sibač) – Vitez (Subotište) i Mladost 1935 (Prhovo) – Hajduk 1932 (Šimanovci).

Tabela: 1. Hajduk 1932 (38:7) 24, 2. Lovac (22:16) 16, 3. Mladost 1935 (12:23) 12, 4. Sloven (12:14) 10, 5. Kupinovo (6:15) 6 i 6. Vitez (10:25) 1 bod.

KOŠARKA

Druga regionalna liga

Utakmice 5. kola: subota, 31. oktobar. 18.00, Šimanovci – Partizan (Šid); 20.00, Ru koš (Ruma) – Sloven (Ruma). Slobodne ekipe: Vojka i Jadran (golubinci).

Tabela: 1. Jadran (353:315) 7, 2. Ru koš (218:178) 6, 3. Sloven (178:131) 4, 4. Šimanovci (235:220) 4, 5. Partizan (175:216) 3 i 6. Vojka (192:291) 3 boda.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here