Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 14. kola: subota, 7. novembar, 13.00. Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Sloga (Erdevik), RFK Novi Sad 1921, Radnički (Nova Pazova) – Hajduk (Divoš) Sloga (Temeron) Mladost (Bački Jarak) . Indeks (Novi Sad), Cement (Beočin) – Jedinstvo (Rumenka),; nedelja, 8. novembar, 13,00. Podunavac (Belegiš) – Sremac Vojka, OFK Jugović (Kać) – Crvena zvezda (Novi Sad), Sloboda (Donji Tovarnik) – Borac (Šajkaš) i Jadran (Golubinci) – Budućnost (Salaš Noćajski) .

Tabela: 1. Hajduk (33:12) 31, 2. Jedinstvo (19:9) 26, 3. Sloboda (20:13) 26, 4. Borac (21:11) 24, 5. RFK Novi Sad 1921 (23:15) 23, 6. Mladost (25:17) 22, 7. Sloga (Erdevik), (19:13) 21, 8. Cement (25:19) 20, 9. Indeks (24:17) 19, 10. Radnički (15:10) 19, 11. Sremac Vojka (16:19) 18, 12. Podunavac (15:22) 13, 13. Sloga (Temerin), (8:14) 13, 14. Podrinje (13:22) 13, 15. Crvena zvezda (17:20) 11, 16. Budućnost (16:31) 11, 17. OFK Jugović (9:32) 6 i 18. Jadran (15:37) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 15. kola: subota, 7. novembar, 13.30, GFK Sloven (Ruma) – Donji Srem 2015 (Pećinci), Hajduk (Beška) – LSK (Laćarak) i Rudar (Vrdnik) – Železničar (Inđija); nedelja, 8. novembar, 13.30, Borac (Martinci) – Sloga (Voganj), Hajduk (Višnjićevo) – Radnički (Šid), Ljukovo – Partizan (Vitojevci), Borac (Klenak) – Sremac (Dobrinci), Mitros (Sremska Mitrovica) – BSK (Bešenovo) i PSK Putinci – Napredak (Popinci).

Tabela: 1. Radnički (41:9) 33, 2. Napredak (29:15) 33, 3. Donji Srem 2015 (31:14) 29, 4. GFK Sloven (29:12) 27, 5. Partizan (19:18) 24, 6. Sloga (Voganj), (26:13) 23, 7. Borac (Klenak), (22:22) 22, 8. Železničar (28:21) 21, 9. Borac (Martinci), (15:12) 21, 10. PSK (20:17) 19, 11. Ljukovo (19:19) 17, 12. Sremac (16:22) 16, 13. Mitros (20:25) 14, 14. Hajduk (Beška), (18:25) 14, 15. LSK (21:33) 14, 16. BSK (19:32) 12, 17. Rudar (14:59) 6 i 18. Hajduk (Višnjićevo), (16:35) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 13. kola: nedelja, 13.30, Napredak (Žarkovac) – Krušedol, OFK Brestač – Jedinstvo (Platičevo), Kameni (Ašanja) – Srem (Sremski Mihaljevci), Sremac (Deč) – Graničar (Obrež), Mladost (Buđanovci) – Šumar (Ogar), Dunav (Novi Slankamen) – Hrtkovci, Fruškogorac (Krčedin) – Polet (Novi Karlovci) i Radnički (Irig) – ČSK (Čortanovci).

Tabela: 1. Srem (31:12) 29, 2. Radnički (26:8) 25, 3. Graničar (31:16) 24, 4. Sremac (29:18) 22, 5. Napredak (24:14) 22, 6. Polet (26:24) 22, 7. Jedinstvo (18:15) 20, 8. Fruškogorac (13:16) 19, 9. Mladost (24:31) 14, 10. Šumar (20:24) 13, 11. Krušedol (24:27) 12, 12. ČSK (21:27) 12, 13. OFK Brestač (13:19) 12, 14. Dunav (15:22) 10, 15. Hrtkovci (13:30) 10 i 16. Kameni (5:30) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 10. (poslednjeg) jesenjeg kola: nedelja, 13.30, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Sloven (Sibač), Kupinovo – Mladost 1935 (Prhovo) i Vitez (Subotište) – Lovac (Karlovcić).

Tabela: 1. Hajduk 1932 (47:9) 27, 2. Lovac (29:18) 19, 3. Sloven (16:15) 13 4. Mladost 1935 (14:32) 12, 5. Kupinovo (8:22) 6 i 6. Vitez (11:29) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here