Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 15, kola: subota, 14. novembar, 13.00, Sloga (Temerin) – Radnički (Nova Pazova), Crvena zvezda (Novi Sad) – Sloboda (Donji Tovarnik) i Sloga (Erdevik) – Mladost (Bački Jarak); nedelja, 15. novembar, 13.00, Sremac Vojka – Podrinje (Mačvanska Mitrovica); Indeks (Novi Sad) – Cement (Beočin), Jedinstvo (Rumenka) – OFK Jugović (Kać), Budućnost (Salaš Noćajski) – Podunavac (Belegiš), Borac (Šajkaš) – RFK Novi Sad 1921 i Hajduk (Divoš) – Jadran (Golubinci).

Tabela: 1. Hajduk (33:14) 31, 2. Jedinstvo (21:9) 30, 3. Sloboda (22:13) 29, 4. RFK Novi Sad 1921 (24:15) 26, 5. Borac (21:13) 24, 6. Indeks (26:18) 22, 7. Radnički (17:10) 22, 8. Mladost (26:21) 22, 9. Cement (25:19) 21, 10. Sloga (Erdevik), (19:14) 21, 11. Sremac Vojka (17:22) 18, 12. Podunavac (18:23) 16, 13. Podrinje (14:22) 16, 14. Crvena zvezda (21:20) 14, 15. Budućnost (18.32) 14, 16. Sloga (Temerin), (8:15) 13, 17. Jadran (16:39) 6 i 18. OFK Jugović (9:36) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 16. kola: subota, 14. novembar, 13.00, Radnički (Šid) – Borac (Martinci) i Partizan (Vitojevci) – Hajduk (Višnjićevo); nedelja, 15. novembar, 13.00, Sremac (Dobrinci) – Železničar (Inđija), Borac (Klenak) – Hajduk (Beška), LSK (Laćarak) – Ljukovo, Sloga (Voganj) – PSK Putinci, Napredak (Popinci) – Mitris (Sremska Mitrovica), BSK (Bešenovo) – GFK Sloven (Ruma) i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Rudar (Vrdnik).

Tabela: 1. Radnički (43:10) 36, 2. Napredak (31:15) 36, 3. GFK Sloven (30:12) 30, 4. Donji Srem 2015 (31:15) 29, 5. Borac (Klenak), (23:22) 25, 6. Železničar (32:23) 24, 7. Borac (Martinci), (18:12) 24, 8. Partizan (20:20) 24, 9. Sloga (26:16) 23, 10. Ljukovo (21:20) 20, 11. PSK Putinci (20:19) 19, 12. Mitros (24:26) 17, 13. Hajdik (Beška), (19:25) 17, 14. Sremac (16:21) 16, 15. LSK (19:34) 14, 16. BSK (20:36) 12, 17. Rudar (16:63) 6 i 18. Hajduk (Višnjićevo), (17:37) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 14. kola: nedelja, 15. novembar, 13.00, Krušedol – Fruplogorac (Krčedin), Jedinstvo (Platričevo) – Napredak (Žarkovac), Srem (Sremski Mihlajevci) – OFK Brestač, Granilar (Obrež) – Kameni (Ašanja), Šumar (Ogar) – Sremac (Deč), Hrtkovci – Mladost (Buđanovci), Radnički (Irig) – Dunav (Novi Slankamen) i ČSK (Čoretanovci) – Polet (Novi Karlovci).

Tabela: 1. Srem (35:13) 32, 2. Radnički (28:8) 28, 3. Sremac (31:19) 25, 4. Napredak (27:15) 25, 5. Polet (28:25) 25, 6. Graničar (32:18) 24, 7. Jedinstvo (18:16) 20, 8. Fruškogorac (14:18) 19, 9. Mladost (26:32) 17, 10. OFK Brestač (14:19) 15, 11. Šumar (21:26) 13, 12. Hrtkovci (16:31) 13, 13. Krušedol (25:30) 12, 14. ČSK (21:29) 12, 15. Dunav 816:25) 10 i 16. Kameni (6:34) 4 boda.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here