Naslovna dogadjaji Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 9. kolasubota, 12. oktobar (15.00), Mladost (Bački Jarak) – Jadran (Golubinci), Cement (Beočin) – Hajduk (Divoš), Mladost (Novi Sad) – Sloga (Temerin) i Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Jedinstvo (Stara Pazova); nedelja, 13. oktobar (15.00), Sremac (Vojka) – FK Jugović (Kać), Borac (Šajkaš) – Crvena zvezda (Novi Sad), Podunavac (Belegiš) – Sloga (Erdevik) i Sloboda (Donji Tovarnik) – Radnički (Nova Pazova).

Tabela1. Podrinje (22:6) 19, 2. Sloga (Erdevik), (16:6) 19, 3. Hajduk (14:9) 18, 4. Borac (13:2) 17, 5. Mladost (Novi Sad), (16:6) 17, 6. Jedinstvo (13:7) 17, 7. Radnički (10:9) 11, 8. Sloga (Temerin), (8:7) 9, 9. Crvena zvezda (8:11) 9, 10. Sremac (8:14) 9, 11. Mladost (Bački Jarak), (8:14) 9, 12. Cement (6:13) 8, 13. Podunavac (9:13) 7, 14. Jadran (5:14) 5, 15. OFK Jugović (9:18) 4 i 16. Sloboda (8:24) 3 boda.

SREMSKA LIGA

Utakmica 9. kola: subota, 12. oktobar (15.00), Rudar (Vrdnik) – Borac (Klenak); nedelja, 13. oktobar (15.00), Hajduk (Višnjićevo) – Ljukovo, PSK (Putinci) – Radnički (Šid), Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci), Budućnost (Salaš Noćajski) – Donji Srem 2015 (Pećinci) i Hajduk (Beška) – Železničar (Inđija), LSK (Laćarak) – Borac (Martinci) i Donji Petrovci – Mitros (Sremska Mitrovica).

Tabela1. Budućnost (17:9) 16, 2. Donji Petrovci (12:6) 14, 3. Donji Srem 2015 (11:5) 14, 4. Radnički (13:8) 14, 5. Rudar (10:10) 13, 6. Ljukovo (15:16) 13, 7. PSK (10:3) 12, 8. Hajduk (Višnjićevo), (14:14) 11, 9. Železničar (10:11) 11, 10. Partizan (15:9) 10, 11. Hajduk (Beška), (4:9) 9, 12. Borac (Martinci), (4:10) 8, 13. LSK (8:15) 8, 14. Mitros (10:18) 8, 15. Borac (Klenak), (13:16) 7 i 16. Napredak (10:13) 7 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA – ISTOK

Utakmice 8. kola: nedelja, 13. oktobar (15.00), Radnički (Irig) – Dunav (Novi Slankamen), Graničar (Obrež) – Sremac (Deč), ČSK (Čortanovci) – OFK Brestač, Mladost (Buđanovci) – Srem (Sremski Mihaljevci), Krušedol – Polet (Novi Karlovci) i Napredsak (Žarkovac) – Šumar (Ogar).

Tabela: 1. Sremac (Dobrinci), (16:8) 16, 2. OFK Brestač (20:8) 15, 3. Hrtkovci (12:8) 15, 4. Srem (12:4) 14, 5. ČSK (18:8) 13, 6. Dunav (17:10) 13, 7. Radnički (10:8) 12, 8. Graničar (12:10) 10, 9. Sremac (Deč), (14:7) 9, 10. Napredak (8:6) 9, 11. Šumar (5:18) 4, 12. Polet (8:22) 4, 13. Krušedol (4:19) 4 i 14. Mladost (3:23) 3 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 6. kola: Kameni (Ašanja) – Mladost 1935 (Prhovo), Lovac (Karlovčić) – Sloven (Sibač) i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Kupinovo. Vitez iz Subotišta je slobodan.

Tabela1. Kameni (9:2) 10, 2. Kupinovo (13:3) 9, 3. Hajduk 1932 (7:2) 8, 4. Sloven (6:3) 6, 5. Vitez (5:10) 4, 6. Lovac (2:10) 3 i 7. Mladost 1935 (0:12) 0 bodova.

LIGA VETERANA

Utakmice 9. kola14. oktobar (16.00), Jedinstvo (Surčin) – Buba mara 2010 (Leštane), Vinča – GSP Polet (Beograd), Beograd – Duga (Beograd), Belo Polje – Šećeranac (Beograd), Hajduk (Šimanovci) – PKB (Padinska Skela) i Borac (Ostružnica) – TENT 1994 (Obrenovac).

Tabela1. Beograd (31:12) 22, 2. PKB (31:14) 19, 3. Šećeranac (20:14) 14, 4. Duga (22;14) 12, 5. Buba mara 2010 (14:16) 12, 6. Jedinstvo (21;14) 12, 7. GSP Polet (21:21) 11, 8. Hajduk (27:23) 10, 9. Borac (17:19) 10, 10. Vinča (16:23) 4, 11. Belo Polje (11:28) 3 i 12. TENT 1994 (12:35) 3 boda.

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA – Grupa B

Utakmice 2. kolapetak, 11. oktobar (19.15), Sloven (Ruma) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica); nedelja, 13. oktobar (16.00), Pink (Šimanovci) – Šimanovci); nedelja, 13. oktobar (20.00), Jadran (Golubinci) – Ru Koš (Ruma). Partizan iz Šida slobodan.

Tabela1. Šimanovci (103:65) 2, 2. Ru Koš (103:66) 2, 3. Podrinje (92:55) 2, 4. PINK (66:103) 1, 5. Partizan (55:92) 1, 6. Sloven (65:103) 1 i 7. Jadran (0:0) 0 bodova.

PIONIRSKA REGIONALNA LIGA – Grupa C (U 15)

Utakmice prvog kolasubota, 12. oktobar, Železničar Star Basket (Inđija) – Srem (Sremska Mitrovica), Stara Pazova 2 – Dunav (Stari Banovci), Stara Pazova 1 – Srem Basket (Pećinci). Slobodni su: Ru Koš (Ruma) i Nova Pazova).

PIONIRSKA REGIONALNA LIGA – Grupa D (U 13)

Ukakmice prvog kola: subota, 12. oktobar, Železničar Star Basket (Inđija) – Dunav (Stari Banovci), Ru Koš (Ruma) – LSK (Laćarak); nedelja, 13. oktobar, Stara Pazova 2 – Srem Basket (Pećinci), Jadran – Nova Pazova. Stara Pazova 1 slobodna.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here