Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: dnevnik

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 18. kola: subota, 6. mart, 14.30, Sloga (Erdevik) – Sloboda (Donji Tovarnik), Sloga (Temerin) – Hajduk (Divoš), Crvena zvezda (Novi Sad) – Jadran (Golubinci), Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Cement (Beočin); nedelja, 7, mart, 10.00, Indeks (Novi Sad) – RFK Novi Sad 1921; nedelja, 7. mart, 14.30, Borac (Šajkaš) – Budućnost (Salaš Noćarski), Jedinstvo (Rumenka) – Radnički (Nova Pazova), Sremac Vojka – OFK Jugović (Kać) i Podunavac (Belegiš) – Mladost (Bački Jarak).

Tabela: 1. Hajduk (40:15) 40, 2. Jedinstvo (31:12) 37, 3. Borac (27;14) 33, 4. RFK Novi Sad 1921 (29:20) 30, 5. Sloboda (23:18) 29, 6. Sloga (Erdevik),(29:15) 28, 7. Indeks (31:20) 28, 8. Mladost (33:26) 26, 9. Cement (28:21) 26, 10. Radnički (18:14) 22, 11. Sremac Vojka (23:28) 22, 12. Crvena zvezda (26:24) 20, 13. Budućnost (22:35) 20, 14. Sloga (Temerin), (11:17) 19, 15. Podunavac (20:27) 19, 16. Podrinje (17:29) 17, 17. Jadran (16:46) 6i 18. OFK Jugović (11:54) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 18. kola, 6. mart, 14.30, GFK Sloven (Ruma) – Sloga (Voganj), Železničar (Inđija) – BSK (Bešenovo), Rudar (Vrdnik) – Napredak (Popinci); nedelja, 7. mart, 14.30, Sremac (Dobrinci) – Donji Srem 2015 (Pećinci), Mitros (Sremska Mitrovica) – Radnički (Šid), PSK Putinci – Partizan (Vitojevci), Borac (Martinci) – LSK (Laćarak), Hajduk (Višnjićevo) – Borac (Klenak) i Ljukovo – Hajduk (Beška).

Tabela: 1. Radnički (47:10) 42, 2. Napredak (34:18) 39, 3. GFK Sloven (33:15) 33, 4. Donji Srem 2015 (34:17) 33, 5. Borac (Klenak), (25:29) 28, 6. Sloga (32:20) 27, 7. Železničar (38:27) 27. 8. Borac (Martinci), (21:16) 27, 9. Partizan (25:24) 27, 10. Ljukovo (29:21) 24, 11. Hajduk (Beška), (23:30) 20, 12. PSK Putinci (23:26) 19, 13. Mitros (26:29) 18, 14. BSK (26:38) 18. 15. Sremac (20:29) 16, 16. LSK (23:38) 16, 17. Rudar (17:67) 7 i 18. Hajduk (Višnjićevo), (21:43) 6 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 16. kola: nedelja, 7. 14.30, ČSK (Čortanovci) – Krušedol, Polet (Novi Karlovci) – Jedinstvo (Platičevo), Fruškogorac (Krčedin) – Srem (Sremski Mihaljevci),Napredak (Žarkovci) – Graničar (Obrež), OFK Brestač – Šumar (Ogar), Kameni (Ašanja) – Hrtkovci, Sremac (Deč) – Radnički (Irig) i Mladost (Buđanovci) – Dunav (Novi Slankamen).

Tabela: 1. Srem (41:16) 35, 2. Radnički (34:10) 34, 3. Sremac (35:19) 31, 4. Polet (33:17) 31, 5. Napredak (29:17) 28, 6. Graničar (35:20) 27, 7. Jedinstvo (19:17) 23, 8. Fruškogorac (16:22) 22, 9. Mladost (31:39) 17, 10. Hrtkovci (20:36)14. ČSK (22:32) 13, 15. Dunav (16:28) 11 i 16. Kameni (10:38) 6 bodova.

Prijateljske utakmice: subota, 6. mart,konkurencija veterana, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Beograd); nedelja, 7. mart, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Jedinstvo (Kraljevci).

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA SEVER (plej-off)

Utakmice 2. kola: subota, 6. mart (19.00), Jedinstvo (Kačarevo) – Šimanovci; nedelja, 7. mart (17.00), Radnički (Kovin) – Sloven (Ruma) i BNS (Banatsko Novo Selo) – Jadran (Golubinci). Ru Koš(Ruma) slobodan.

Tabela: 1. Sloven (626:477) 13, 2. Radnički (536:462) 13, 3. Jedinstvo (529:497) 11, 4. Jadran (477:449) 11, 5. Ru Koš (487:585) 10, 6. Virtus Basket (449:475) 9, 7. BNS (491:566) 8 i 8. Šimanovci (487:571) 8 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here