Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Raspored utakmica 20. kola: subota, 20. mart, 15.00, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Sloboda (Donji Tovarnik), Sloga (Erdevik) – Radnički (Nova Pazova), Crvena zvezda (Novi Sad) – Hajduk (Divoš) i Mladost (Bački Jarak) – OFK Jugović (Kać); nedelja, 21. mart, 15.00, Podunavac (Belegiš) – Cement (Beočin), Sremac Vojka (Vojka) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad), Borac (Šajkaš) – Sloga (Temerin), Indeks (Novi Sad) – Jadran (Golubinci) i Jedinstvo (Rumnka) – Budućnost (Salaš Noćajski)

Tabela: 1. Jedinstvo (34:12) 43, 2. Hajduk (41:18) 40, 3. Borac (30:18) 36, 4. RFK Novi Sad 1921 (32:21) 36, 5. Sloboda (24:19) 32, 6. Sloga (Erdevik), (31:17) 31, 7. Cement (30:22 ) 30, 8. Indeks (32:25) 28, 9. Mladost (33:29) 26, 10. Radnički (22:17) 25, 11. Sremac Vojka (26:29) 25, 12. Budućnost (25:36) 24, 13. Podunavac (22:27) 23, 14. Sloga (Temerin), (12:17) 23, 15. Crvena zvezda (26:24) 22, 16. Podrinje (22:31) 21, 17. Jadran (16:47) 7 i 18. OFK Jugović (12:61) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Raspored utakmica 20. kola: subota, 20. mart, 15.00, Železničar (Inđija) – Sloga (Voganj), GFK Sloven (Ruma) – Partizan (Vitojevci) i Rudar (Vrdnik) – Radnički (Šid); nedelja, 21. mart, 15.00, Mitros (Sremska Mitrovica) – LSK (Laćarak), Donji Srem 2015 (Pećinci) – Napredak (Popinci), Sremac (Dobrinci) – BSK (Bešenovo), PSK Putinci – Borac (Klenak), Hajduk (Višnjićevo) – Ljukovo i Borac (Martinci) – Hajduk (Beška.)

Tabela: 1. Radnički (51:11) 46, 2. Napredak (36:20) 42, 3. Donji Srem 2015 (37:17) 39, 4. GFK Sloven (35:17) 36, 5. Partizan (35:26) 33, 6. Železničar (41:30) 31, 7. Borac (Klenak), (27.34) 31, 8. Sloga (35:23) 30, 9. Borac (Marrinci), (24:19) 30, 10. Ljukov0 (30:22) 27, 11. Hajduk (Beška), (24:31) 23, 12. PSK Putinci (24:34) 20, 13. Mitros (28:33) 19, 14. Sremac (21:30) 19, 15. BSK (29:42) 19, 16. LSK (23:39) 17, 17. Hajduk (Višnjićevo), (24:44) 9, i 18. Rudar (20:72) 7 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 18. kola: nedelja, 21. mart, 15.00, Krušedol – Srem (Sremski Mihaljevci), Polet (Novi Karlovci) – Graničar (Obrež), Fruškogorac (Krčedin) – Šumar (Ogar), Napredak (Žarkovac) – Hrtkovci, OFK Brestač – Radnički (Irig), Kameni (Ašanja) – Dunav (Novi Slankamen), Sremac (Deč) – Mladost (Buđanovci) i ČSK (Čortanovci) – Jedinstvo (Platičevo).

Tabela: 1. Srem (45:18) 39, 2. Radnički (39:14) 37, 3. Sremac (43:20) 37, 4. Polet (37:31) 34, 5. Napredak (31:18) 32, 6. Graničar (37:22) 30, 7. Jedinstvo (21:20) 26, 8. Fruškogorac (17:23) 24, 9. Mladost (41:40) 23, 10. Krušedol (31:34) 18, 11. OFK Brestač (18:28) 17, 12. Hrtkovci (23:43) 17, 13. Šumar (23:31) 16, 14. ČSK (23:37) 13, 15. Dunav (16:39) 11 i 16. Kameni (16:43) 9 bodova.

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA – SEVER (plej-of)

Raspored utakmica 4. kola: petak, 19. mart, 20.00, BNS (Banatsko Novo Selo) – Šimanovci); subota, 20. mart, 19.00, Radnički (Kovin) – Ru Koš (Ruma); nedelja, 21. mart, 18.00, Jedinstvo (Kačarevo) – Jadran (Golubinci). Sloven iz Rume je slobodan.

Tabela: 1. Sloven (764:625) 16, 2. Jedinstvo (539:465) 13, 3. Jadran (622:625) 12, 4. Radnički (525:487) 11, 5. Ru Koš (556:664) 11, 6. BNS (509:547) 9 i 7. Šimanovci (538:640) 9 bodova.

REGIONALNA KADETSKA LIGA – U 17

Utakmice 16. kola: subota, 20. mart, 9.30, Stara Pazova – Vojka; 17.30, Donji Tovarnik: Srem Basket (Pećinci) – Nova Pazova; 24. mart, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Ru Koš (Ruma). Odložen merč: Sloven (Ruma) – Dinav (Stari Banovci). Železničar Star Basket iz Inđije je slobodan.

Tabela: 1. Sloven (990:746) 24, 2. Dunav (816:742) 22, 3. Železničar Star Basket (791:607) 20, 4. Podrinje (715:742) 19, 5. Stara Pazova (805:712) 18, 6. Nova Pazova (725:776) 16, 7. Srem Basket (798:922) 15, 8. Vojka (646:889) 13 i 9. Ru Koš (574:724) 12 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here