Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI

Najave utakmica u ligama u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 22. kola: subota, 3. april, 16.00, Cement (Beočin) – Sloboda (Donji Tovarnik), Mladost (Baćki Jarak) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad), Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Radnički (Nova Pazova), Sloga (Erdevik) – Budućnost (Salaš Noćajski) i Crvena zvezda (Novi Sad) – Borac (Šajkaš). nedelja, 4. april, 16.00, Podunavac (Belegiš) – OFK Jugović (Kać), Sremac Vojka (Vojka) – Jadran (Golubinci), Indeks (Novi Sad) – Hajduk (Divoš), Jedinstvo (Rumenka) – Sloga (Temerin),

Tabela: 1. Jedinstvo (36:15) 46, 2. Hajduk (43:20) 43, 3. Borac (33:18) 42, 4. RFK Novi Sad 1921 (35:22) 40, 5. Sloboda (29:19) 38, 6. Sloga (Erdevik), (37:18) 37, 7. Cement (33:24) 33, 8. Indeks (37:28) 32, 9. Mladost (37:30) 29, 10. Radnički (24:22) 28, 11. Sloga (Temerin), (15:19) 26, 12. Podunavac (24:30) 26, 13. Sremac Vojka (28:35) 26, 14. Crvena zvezda (29:27) 25, 15, Budućnost (28:40) 25, 16. Podrinje (22:34) 21, 17. Jadran (18:52) 7 i 18. OFK Jugović (12:67) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 23. kola: subota, 3. april, 16.00, Partizan (Vitojevci) – Donji Srem 2015 i Radnički (Šid) – BSK (Bešenovo); nedelja, 4. april, 16.00, Sloga (Voganj) – Napredak, LSK (Laćarak) – Železničar (Inđija), Borac (Klenak) – Rudar (Vrdnik), Hajduk (Beška) – GFK Sloven (Ruma), Ljukovo – Mitros (Sremska Mitrovica), Hajduk (Višnjićevo) – PSK Putinci i Borac (Martinci) – Sremac.

Tabela: 1. Radnički (54:12) 51, 2. Napredak (43:24) 48, 3. Donji Srem 2015 (42:18) 46, 4. GFK Sloven (38:19) 41, 5. Železničar (46:33) 37, 6. Partizan (41.30) 36, 7. Borac (Klenak), (33:41) 35, 8. Ljukovo (45:25) 34, 9. Borac (Martinci), (28:26) 33, 10. Sloga (37:31) 30, 11. Hajduk (Beška), (31:34) 29, 12. Mitros (34:38) 25, 13. BSK (34:49) 23, 14. PSK Putinci (29:50) 23, 15. Sremac (22:34) 20, 16. LSK (25:44) 18, 17. Hajduk (Višnjićevo), (27:47) 13 i 18. Rudar (24:78) 11 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 20. kola: nedelja, 4. april, 16.00, Krušedol – Šumar (Ogar), Jedinstvo (Platičevo) – Graničar (Obrež), Polet (Novi Karlovci) – Hrtkovci, Fruškogorac (Krčedin) – Radnički (Irig), Napredak (Žarkovac) – Dunav (Novi Karlovci), OFK Brestač – Mladost (Buđanovci), Kameni (Ašanja) – Sremac (Deč) i ČSK (Čortanovci) – Srem (Sremski Mihaljevci).

Tabela: 1. Radnički (48:15) 43, 2. Sremac (49:23) 43, 3. Srem (47:20) 41, 4. Polet (40:35) 37, 5. Napredak (33:23) 35, 6. Graničar (40:24) 33, 7. Jedinstvo (24:33) 28, 8. Fruškogorac (18:25) 27, 9. Mladost (49:44) 26, 10. OFK Brestač (22:33) 20, 11. Hrtkovci (26.46) 20, 12. Krušedol (32:37) 19, 13. Šumar (27:34) 19, 14. ČSK (25:40) 14, 15. Dunav (16:42) 12 i 16. Kameni (16:49) 10 bodova.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 11. kola: nedelja, 4. april, 16.00, Sloven (Sibač) – Kupinovo, Mladost 1935 (Prhovo) – Lovac (Karlovčić) i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Vitez (Subotište).

Tabela: 1. Hajduk 1932 (57:10) 30, 2. Lovac (35:18) 22, 3. Mladost 1935 (17:35) 15, 4. Sloven (18:27) 13, 5. Kupinovo (13:24) 12 i 6. Vitez (12:38) 1 bod.

LIGA VETERANA

Utakmice 15. kola: Hajduk (Šimanovci) – Bubamara 2010 (Beograd), Borac (Ostružnica) – GSP Polet (Beograd), Jedinstvo (Surčin) – Adaneks (Beograd), Budućnost (Dobanovci) – Šećeranac (Beograd), Boleč – Belo polje (Obrenovac), Duga (Beograd) – Rekreativo (Beograd) i Kov ilovo – TENT 1994 (Obrenovac).

Tabela: 1. Hajduk (65:35) 33, 2. Rekreativo (34:18) 30, 3. Adaneks (40:33) 23, 4. GSP Polet (36:38) 21, 5. Boleč (33:35) 21, 6. Duga (33:26) 20, 7. Jedinstvo (33:33) 19, 8. Šečeranac (30:29) 18, 9. Kovilovo (32:40) 18, 10. Bubamara 2010 (33:36) 17, 11. Borac (28:36) 15, 12. Budućnost (33:40) 14, 13. TENT 1994 (26:37) 14 i 14. Belo polje (16:36) 13 bodova.

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA

(Plej-off). Utakmice 6. kola: subota, 3. mart, 18.00, Jadran (Golubinci) – BNS (Banatsko Novo Selo); nedelja, 4., april, 14.00, Donji Tovarnik: Šimanovci – Jedinstvo (Kačarevo); 19.30, Sloven (Ruma) – Radnički (Kovin). Ru Koš iz Rume je slobodan.

Tabela: 1. Jedinstvo (657:535) 17, 2. Sloven (851:722) 17, 3. Radnički (724:610) 15, 4. BNS (688:678) 13, 5. Jadran (692:723) 13, 6. Ru Koš (618:783) 12, i 7. Šimanovci (643:822) 11 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here