Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Najava utakmica 24. kola: subota 10. april, 16.00, Cement (Beočin) – Radnički (Nova Pazova), Mladost (Bački Jarak) – Jadran (Golubinci) i Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Budućnost (Salaš Noćajski); nedelja, 11. april, 16.00, Podunavac (Belegiš) – Sloboda (Donji Tovarnik), OFK Jugović (Kać) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad), Sremac Vojka (Vojka) – Hajduk (Divoš), Indels (Novi Sad) – Borac (Šajkaš), Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Budućnost /Salaš Noćajski) i Jedinstvo (Rumenka) – Crvena zvezda (Novi Sad).

Tabela: 1. Jedinstvo (43:17) 50, 2. Hajduk (47:20) 49, 3. Borac (38:19) 45, 4. RFK Novi Sad 1921 (37:24) 43, 5. Cement(37:25) 39, 6, Sloboda (30:22) 38, 7. Sloga (Erdevik), (39:23) 37, 8. Indeks (37:22) 32, 9. Podunavac (29:31) 32, 10. Radnički (27:25) 31, 11. Budućnost (34:43) 31, 12. Mladost (40:35) 29, 13. Sloga (Temerin), (17:24) 29, 14. Sremac Vojka (30:29) 27, 15. Podrinje (26:26) 27, 16. Crvena zvezda (30:33) 25, 17. Jadran (21:56) 8 i 18. OFK Jugović (13:69) 6 bodova

SREMSKA LIGA

Najava utakmice 24. kola: subota, 10. april, 16.00, Železničar (Inđija) – Borac (Klenak), (Rudar (Vrdnik) – Hajduk (Beška) i GFK Sloven (Ruma) – Ljukovo; nedelja, 11. april, 16.00, Donji Srem 2015 (Pećinci) – LSK (Laćarak), BSK (Bešenovo) – Partizan (Vitojevci), Sremac (Dobrinci) – Sloga (Voganj), PSK Putinci (Putinci) – Borac (Martinci), Napredak (Popinci) – Radnički (Šid) i Mitros (Sremska Mitrovica) – Hajduk (Višnjićevo),

Tabela: 1. Radnički (59:12) 54, 2. Napredak (46:24) 51, 3. Donji Srem 2015 (44:19) 49, 4. GFK Sloven (39:20) 42, 5. Železničar (49:35) 40, 6. Borac (Klenak), (38;42) 38, 7. Partizan (42:31) 26, 8. Ljukovo (45:25) 35, 9. Borac (Martinci), (28:27) 33, 10. Sloga (Voganj), (37;35) 30, 11. Hajduk (Beška), (30:34) 28, 12. Mitros (34:38) 26, 13. Sremac (22:34) 24, 14. BSK (34:54) 23, 15. PSK Putinci (29:56) 23, 16. LSK (29:47) 18, 17. Hajduk (Višnjićevo), (32:47) 16 i 18. Rudar (25:82) 11 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Najava utakmica 21. kola: nedelja, 11. april, 16.00, Hrtkovci – Krušedol, Šumar (Ogar) – Jedinstvo (Platičevo), Graničar (Obrež) – Srem (Sremski Mihaljevci), Radnički (Irig) – Polet (Novi Karlovci), Dunav (Novi Slankamen) – Fruškogorac (Krčedin), Mladost (Buđanovci) – Napredak (Žarkovac), Sremac (Deč) – OFK Brestač (Brestač) i Kameni (Ašanja) – ČSK (Čortanovci).

Tabela: 1. Radnički (50:16) 46, 2. Sremac (51:23) 46, 3, Srem (47:22) 41, 4. Polet (44:35) 40, 5. Napredak (39:23) 38, 6. Graničar (40:24) 34, 7. Mladost (52:45) 29, 8. Jedinstvo (P), (24:23) 29, 9. Fruškogorac (19:27) 27, 10. Šumar (29:35) 22, 11. OFK Brestač (23:36) 20, 12. Hrtkovci (26:49) 20, 13. Krušedol (33:39) 19, 14. ČSK (27:40) 17, 15. Dunav (16:48) 12, 16. Kameni (16:51) 10 bodova.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Najava utakmica 13. kola: Kupinovo – Hajduk 1932 (Šimanovci), Vitez (Subotište) – Mladost 1935 (Prhovo) i Lovac (Karlovčić) – Sloven (Sibač).

Tabela: 1. Hajduk 1932 (60:10) 33, 2. Lovac (38;18) 25, 3. Mladost 1935 (17:38) 15, 4. Sloven (19;28) 14, 5. Kupinovo (14:25) 13 i 6. Vitez (12:41) 1 bod.

LIGA VETERANA

Utakmice 17. kola: ponedeljak, 12. april, 17.00, TENT 1994 (Obrenovac) – Rekreatovo (Beograd), Jedinstvo (Surčin) – Budućnost (Dobanovci), Šećeranac (Beograd), Boleč – Adaneks (Beograd); ponedeljak, 12. april, 18.00, Duga (Beograd) – Bubamara 2010 (Leštane); utorak, 13. april, 17.00, Kovilovo (Beograd) – Belo polje (Obrenovac).

Tabela: 1. Hajduk (69.39) 36, 2. Rekreativo (39:24) 30, 3. Adaneks (46:38) 26, 4. GSP Polet (40:40) 24, 5. Boleč (36:37) 24, 6. Duga (39.31) 23, 7. Jedinstvo (37:38) 22, 8. Šećeranac (35:32) 21, 9. Kovilovo (37:41) 21, 10. Bubamara 2010 (35:39) 17, 11. Budućnost (36:42) 17, 12. Belo Polje (20:40) 16, 13. Borac (31:44) 15 i 14. TENT 1994 (27:42) 14 bodova

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA SEVER – plej of

Utakmice 7. kola: petak, 9. april, 20.00, BNS (Banatsko Novo Selo) – Ru Koš (Ruma); subota, 10. april, Radnički (Kovin) – Jadran (Golubinci); nedelja, 11. april, 20.00, Jedinstvo (Kačarevo) – Slkoven (Ruma). Šimanovci su slobodni.

Tabela: 1. Sloven (944:797) 19, 2. Jedinstvo (734:614) 18, 3. Radnički (799:703) 16, 4. Jadran (785:779) 15, 5. BNS (744:771) 14, 6. Šimanovci (722:899) 13 i 7. Ru Koš (618:783) 12 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here