Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 27. kola: subota, 24. april, 16.30, Crvena zvezda (Novi Sad) – Sremac Vojka (Vojka), Sloga (Temerin) – Mladost (Bački Jarak), Radnički (Nova Pazova) – RFK Novi Sad 1821 (Novi Sad); nedelja, 25. april, 16.30, Jadran (Golubinci) – Sloboda (Donji Tovarnik), Budućnost (Salaš Noćajski) – OFK Jugović (Kać), Hajduk (Divoš) – Cement (Beočin), Jedinstvo (Rumenka) – Sloga (Erdevik), Indeks (Novi Sad) – Podunavac (Belegiš) i Borac (Šajkaš) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica),

Tabela: 1. Borac 55, 2. Jedinstvo 54, 3. Hajduk 52, 4. Cement 48, 5. RFK Novi Sad 1921 48, 6. Sloboda 45, 7. Sloga (Erdevik) 39, 8. Indeks 38, 9. Podunavac 37, 10. Sloga (Temerin) 36, 11. Mladost 36, 12, Budućnost 35, 13. Radnički 34, 14. Sremac Vojka 30, 15. Podrinje 28, 16. Crvena zvezda 26, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugović 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 26. kola: subota, 25. april, 16.30, Železničar (Inđija) – Ljukovo, Rudar (Vrdnik) – Hajduk (Višnjićevo) i GFK Sloven – Borac (Martinci), nedelja, 25. april, 16.30, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Hajduk (Beška); BSK (Bešenovo) – Borac (Klenak), Napredak (Popinci) – LSK (Laćarak), Sloga (Voganj) – Partizan (Vitojevci), Mitros (Sremska Mitrovica9 – PSK Putinci i Sremac (Dobrinci) – Radnički (Šid)

Tabela: 1. Radnički 57, 2. Donji Srem 2015 44, 3. Napredak 54, 4. GFK Sloven 46, 5. Železničar 43, 6. Partizan 39, 7. Borac (Martinci) 39, 8. Ljukovo 38, 9. Borac (Klenak) 38, 10. Hajduk (Beška) 34, 11. Sloga (Voganj) 33, 12. Sremac 27, 13. Mitros 27, 14. BSK 26, 15. PSK Putinci 23, 16. LSK 21, 17. Hajduk (Višnjićevo) 18 i 18. Rudar 11 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmica 23. kola: OFK Brestač (Brestač) – ČSK (Čortanovci), Kameni (Ašanja) – Napredak (Žarkovac), Sremac (Deč) – Fruškogorac (Krčedin), Mladost (Buđanovci) – Polet (Novi Karlovci), Dunav (Novi Slankamen) – Krušedol, Radnički (Irig) – Jedinstvo (Platičevo), Hrtkovci – Srem (Sremski Mihaljevci) i Šumar (Ogar) – Graničar (Obrež).

Tabela: 1. Sremac 52, 2. Radnički 50, 3. Polet 43, 4. Srem 41, 5. Napredak 39, 6. Graničar 37, 7. Jedinstvo 32, 8. Mladost 31, 9. Fruškogorac 31, 10. Šumar 28, 11. ČSK 23, 12. OFK Brestač 28, 13. Krušedol 21, 14. Hrtkovci 21, 15. Dunav 12 i 16. Kameni 10 bodova

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmica 15. kola: Hajduk 1932 – Sloven (Sibač), Kupinovo – Mladost 1935 (Prhovo) i Vitez (Subotište) – Lovac (Karlovčić).

Tabela: 1. Hajduk 1932 37, 2. Lovac 31, 3. Mladost 1935 18, 4. Sloven 17, 5. Kupinovo 14, i 6. Vitez 1 bod.

LIGA VETERANA

Utakmice 20. kola: ponedeljak, 26. april, 17.00, Belo polje (Obrenovac) – Bubamara 2010 (Leštane), GSP Polet (Beograd) – TENT 1994 (Obrenovac), Jedinstvo (Surčin) – Poleč, Rekreatovo (Beograd) – Borac (Ostružnica) i Budućnost (Dobanovci) – Hajduk (Šimanovci); ponedeljak, 26.april, 18.00, Adaneks (Beograd) – Duga (Beograd) i Šećeranac (Beograd) – Kovilovo.

Tabela: 1. Hajduk 43, 2. Rekreativo 34, 3. Boleč 34, 4. Duga 30, 5. Kovilovo 30, 6. Adaneks 27, 7. Jedinstvo 25, 8. GSP Polet 24, 9. Šećeranac 23, 10. Bubamara 2010 23, 11. Budućnost 20, 12. Borac 19, 13. TENT 1994 18 i 14. Belo Polje 17 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here