Naslovna dogadjaji Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANKA LIGA – JUG

Utakmice 10. kola: subota, 19.oktobar, 15.00, Radnički (Nova Pazova) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica), Sloga (Temerin) – Sloboda (Donji Tovarnik), Crvena zvezda (Novi Sad) – Mladost (Bački Jarak) i Sloga (Erdevik) – Cement (Beočin); nedelja, 20. oktobar, 15.00, Jugović (Kać) – Jedinstvo (Stara Pazova), Hajduk (Divoš) – Mladost (Novi Sad), Jadran (Golubinci) – Podunavac (Belegiš) i Sremac (Vojka) – Borac (Šajkaš).

Tabela1. Podrinje (25:6) 22, 2. Borac (16:2) 20, 3. Mladost (NS), (18:7) 20, 4. Sloga (E), (16:7) 19, 5, Hajduk (14:10) 18, 6. Jedinstvo (13:10) 17, 7. Radnički (11:0) 12, 8. Mladost (BJ), (14:16) 12, 9. Cement (7:13) 11, 10. Podunavac (10:13) 10, 11. Sremac (9:15) 10, 12. Sloga (T), (9:9) 9, 13. Crvena zvezda (8:14) 9, 14. Jugović (10:19) 5, 15. Jadran (7:20) 5 i 16. Sloboda (9:25) 4 boda.

SREMSKA LIGA

Utakmice 10. kolasubota, 19. oktobar, 15.00, Radnički (Šid) – Hajduk (Beška) i Partizan (Vitojevci) – Hajduk (Višnjićevo); nedelja, 20. oktobar, 15.00, Ljukovo – PSK (Putinci), Donji Srem 2015 (Pećinci) – Napredak (Popinci), Donji Petrovci – Budićnost (Salaš Noćajski), Železničar (Inđija) – Rudar (Vrdnik), Borac (Klenak) – LSK (Laćarak) i Mitros (Sremska Mitrovica) – Borac (Martinci).

Tabela1. Donji Srem 2015 (12:5) 17, 2. Budućnost (17:10) 16, 3. Rudar (11:10) 16, 4. Ljukovo (17:17) 16, 5. PSK (17:11) 15, 6. Radnički (13:9) 14, 7. Donji Petrovci (12:10) 14, 8. Hajduk (B), (8:10) 12, 9. Hajduk (V), (15:16) 11, 10. Železničar (11:15) 11, 11. Borac (M), (6.10) 11, 12. Mitros (14:19) 11, 13. Partizan (14:10) 10, 14. Napredak (11:13) 10, 15. LSK (8:17) 8 i 16. Borac (K), (12:15) 7 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 9. kolanedelja, 20. oktobar, 15.00, Srem (Sremski Mihaljevci) – Radnički (Irig), Dunav (Novi Slankamen) – Graničar (Obrež), Sremac (Deč) – Hrtkovci. Sremac (Dobronci) – ČSK (Čortanovci), Polet (Novi Karlovci) – Mladost (Buđanovci), Šumar (Ogar) – Krušedol i OFK Brestač (Napredak) – Žarkovac.

Tabela: 1. Sremac (Dobrinci), (18:8) 19, 2. Srem (13:5) 17, 3. ČSK (21:10) 16, 4. OFK Brestač (21:11) 15, 5. Radnički (13:9) 15, 6. Hrtkovci (12:10) 15, 7. Dunav (18:13) 13, 8. Graničar (17:13) 13, 9. Napredak (9:6) 12, 10. Sremac (Deč) (17:12) 9, 11. Krušedol (9:21) 7, 12. Polet (10:26) 4, 13. Šumar (5:19) 4 i 14. Mladost (5:25) 3 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 7. kolanedelja, 20. oktobar, 15.00, Vitez (Subotište) – Kameni (Ašanja), Mladost 1935 (Prhovo) – Lovac (Karlovčić) i Sloven (Sibač) – Hajduk 1932 (Šimanovci). Kupinovo je slobodno.

Tabela:1. Kameni (12:2) 13, 2. Hajduk 1932 (9:2) 11, 3. Kupinovo (13:5) 9, 4. Sloven (6:3) 7, 5. Vitez (5:10) 4. 6. Lovac (2:10) 4 i 7. Mladost 1935 (0:15) 0 bodova.

LIGA VETERANA

Utakmice 10. kolaponedeljak, 21. oktobar, 16.00, TENT 1994 (Obrenovac) – Belo Polje, Buba mara 2010 (Leštane) – Beograd, Hajduk (Šimanovci) – Vinča, GSP Polet (Beograd) – Jedinstvo (Surčin), PKB (Padinska Skela) – Šećeranac (Beograd) i Duga (Beograd) – Borac (Ostružnica).

Tabela1. Beograd (34:12) 25, 2. PKB (34:20) 19, 3. Šećeranac (23:17) 17, 4. Buba mara 2010 (16:16) 15, 5. Hajduk (33:16) 13, 6. Duga (25:20) 13, 7. GSP Polet (25.26) 12, 8. Jedinstvo (21:26) 12, 9. Borac (19:24) 10, 10. Vinča (18:24) 7, 11. Belo Polje (12:28) 6 i 12. TENT 1994 (14:35) 6 bodova.

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA SEVER – JUG

Utakmice 3. kolasubota, 19. oktobar, 17.00, Partizan (Šid) – Sloven (Ruma); 17.30, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Pink (Šimanovci); 18.30, Šimanovci – Jadran (Golubinci), Ru koš (Ruma) je slobodan.

Tabela1. Šimanovci (123:65) 4, 2. Podrinje (183:134) 4, 3. RU Koš (160:154) 3, 4. Jadran (88:57) 2, 5. Sloven (144:194) 2, 6. Partizan (55:92) 2 i 7. Pink (66:123) 1 bod.

REGIONALNA PIONIRSKA LIGA (U 15)

Utakmice 2. kolanedelja, 20. oktobar, 12.30: Ru Koš (Ruma) – Železničar Star Basket (Inđija); 13.45, Dunav (Stari Banovci) – Nova Pazova; 16.30, Srem Basket (Pećinci) – Stara Pazova 2. Odložena je utakmica: Srem (Sremska Mitrovica) – Stara Pazova 1.

KVALITETNA LIGA MLAĐIH PIONIRA (U 13)

Utakmice 2. kolanedelja, 20. oktobar, 10.00, LSK (Laćarak) – Stara Pazova 2: 12.00, Stara Pazpova 1 – Ru Koš; 18.30, Srem Basket (Pećinci) – Železničar Star Basket (Inđija). Utakmica Dunav (Stari Banovci) – Jadran (Golubinci) igra se 24. oktobra, od 20.45.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here