Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 28. kola: subota, 1. maj, 16.30, Podunavac (Belegiš) – Radnički (Nova Pazova), RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Jadran (Golubinci), Cement (Beočin) – Sloga (Temerin), Mladost (Bački Jarak) – Borac (Šajkaš), Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Crvena zvezda (Novi Sad) i Sloga (Erdevik) – Indeks (Novi Sad); nedelja, 2. maj, 16.30, Sloboda (Donji Tovarnik) – Budućnost (Salaš Noćajski), OFK Jugović (Kać) – Hajduk (Divoš), Sremac Vojka (Vojka) – Jedinstvo (Rumenka)

Tabela: 1. Borac 58, 2. Jedinstvo 57, 3. Hajduk 55, 4. RFK Novi Sad 1921 51, 5. Cement 48, 6. Sloboda 48, 7. Podunavac 40, 8. Sloga (Erdevik) (-3) 39, 9. Indeks 38, 10. Budućnost 38, 11. Sloga (Temerin) 37, 12. Mladost 36, 13. Radnički 34, 14. Sremac Vojka 33, 15. Podrinje 28, 16. Crvena zvezda 26, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugović (-3) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 28. kola: subota, 1. maj, 16.30, Železničar (Inđija) – Borac (Martinci), GFK Sloven (Ruma) – Mitros (Sremska Mitrovica) i Rudar (Vrdnik) – PSK Putinci; nedelja, 2. maj, 16.30, Sremac (Dobrinci) – Partizan (Dobrinci), LSK (Laćarak) – Radnički (Šid), Sloga (Voganj) – Borac (Klenak), Napredak (Popinci) – Hajduk (Beška), BSK (Bešenovo) – Ljukovo i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Hajduk (Višnjićevo).

Tabela: 1. Radnički 60, 2. Napredak 60, 3. Donji Srem 2015 58, 4. GFK Sloven 52, 5. Železničar 44, 6. Ljukovo 42, 7. Partizan 42, 8. Borac (Martinci) 42, 9. Hajduk (Beška) 39, 10. Sloga 39, 11. Borac (Klenak) 38, 12. Mitros 30, 13. Sremac 29, 14. BSK 29, 15. Hajduk (Višnjićevo) 24, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 11 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 25. kola: nedelja, 2. maj, 16.30, Napredak (Žarkovac) – ČSK (Čortanovci), OFK Brestač – Fruškogorac (Krčedin), Sremac (Deč) – Krušedol, Mladost (Buđanovci) – Jedinstvo (Platičevo), Dunav (Novi Slankamen) – Srem (Sremski Mihaljevci), Radnički (Irig) – Graničar (Obrež) i Hrtkovci – Šumar (Ogar); ponedeljak, 3. maj, 16.30, Kameni (Ašanja) – Polet (Novi Karlovci).

Tabela: 1. Sremac 58, 2. Radnički 54, 3. Polet 46, 4. Napredak 45, 5. Srem 41, 6. Graničar 40, 7. Jedinstvo 36, 8. Mladost 34, 9. Fruškogorac 34, 10. Šumar 31, 11. ČSK 29, 12. Krušedol 24, 13. Hrtkovci 24, 14. OFK Brestač 23, 15. Dunav 12 i 16. Kameni (-1) 10 bodova.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 16. kola: petak, 30. april, 16.30, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Lovac (Karlovčić); nedelja, 2. maj, 16.30, Mladost 1935 (Prhovo) – Sloven (Sibač) i Vitez (Subotište) – Kupinovo.

Tabela: 1. Hajduk 1932 40, 2. Lovac 34, 3. Mladost 1935 18, 4. Kupinovo 17, 5. Sloven 17 i 6. Vitez bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here