Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najava utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Utakmice 30. kola: subota, 15. maj, Radnički (Nova Pazova) – Budućnost (Salaš Noćajski), RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Hajduk (Divoš), Cement (Beočin) – Crvena zvezda (Novi Sad), Mladost (Bački Jarak) – Jedinstvo (Rumenka),17.00, nedelja, 16. maj, 17.00, Podunavac (Belegiš) – Jadran (Golubinci), Sloboda (Donji Tovarnik) – Sloga (Temerin), OFK Jugović (Kać) – Borac (Šajkaš), Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Indeks (Novi Sad) i Sremac Vojka (Vojka) – Sloga (Erdevik).

Tabela: 1. Jedinstvo 63, 2. Borac 61, 3. Hajduk 58, 4. RFK Novi Sad 1921 57, 5. Sloboda 54, 6. Cement 48, 7. Indeks 44, 8. Sloga (T) 43, 9. Sloga (E) 42, 10. Radnički 40, 11. Podunavac 40, 12. Mladost 39, 13. Budućnost 38, 14. Sremac Vojka 33, 15. Podrinje 31, 16. Crvena zvezda 29, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugović 6 bodova.

Sremska liga

Utakmice 30. kola: subota, 16. maj, 16.00, Radnički (Šid) – Hajduk (Beška), Partizan (Vitojevci) – Borac (Klnak), Žlzničar (Inđija) – Mitros (Srmska Mitrovica) i Rudar (Vrdnik) – GFK Sloven (Ruma). nedelja, 16. maj, 17.00, Donji Srem 2015 (Pećinci) – PSK Putinci (Putinci), BSK (Bešenovo) – Borac (Martinci), Naprdak (Popinci) – Hajduk (Višnjićvo), Sloga (Voganj) – Ljukovo i Sremac (Dobrinci) – LSK (Laćarak).

Tabela: 1. Radnički 66, 2. Donji Srem 2015 64, 3. Napredak 63, 4. GFK Sloven 58, 5. Železničar 50, 6. Ljukovo 45, 7. Partizan 45, 8. Sloga 43, 9. Borac (M) 42, 10. Hajduk (B) 40, 11. Borac (K) 38, 12. Mitros 33, 13. Sremac 32, 14. BSK 32, 15. Hajduk (V) 27, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 14 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Utakmice 27. kola: OFL Brestač (Brestač) – Krušedol, Kameni (Ašanja) – Jedinstvo (Platičevo), Sremac (Deč) – Srem (Sremski Mihaljevci), Mladost (Buđanovci) – Graničar (Obrež), Dunav (Novi Slankamen) – Šumar (Ogar), Radnički (Irig) – Hrtkovci, Napredak (Žarkovac) – Polet (Novi Karlovci) i Fruškogorac – ČSK (Čortanovci).

Tabela: 1. Sremac 58, 2. Radnički 57, 3. Napredak 49, 4. Polet 49, 5. Srem 44, 6. Graničar 43, 7. Mladost 40, 8. Fruškogorac 38, 9. Jedinstvo 37, 10. Šumar 37, 11. ČSK 32, 12. OFK Brestač 29, 13. Krušedol 27, 14. Hrtkovci 24, 15. Dunav 12 i 16. Kameni 10 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Utakmice 18. kola: nedelja, 16. maj, 17.00, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Kupinovo, Mladost 1935 (Prhovo) – Vitez (Subotište) i Sloven (Sibač) – Lovac (Karlovčić).

Tabela: 1. Hajduk 1932 43, 2. Lovac 37, 3. Kupinovo 21, 4. Mladost 1935 21, 5. Sloven 18 i 6. Vitez bod.

ŠAH

Vojvođanska liga – Srem

Parovi prvog kola: nedelja, 16. maj, 10.00, Platičevo – Srem (Sremska Mitrovica), Hajduk (Beška) – Sloga (Inđija), Deč – Banovci Dunav, Šimanovci – Sremac (Vojka) i Stara Pazova – Sloven 2 (Ruma).

Zonska liga Srem

Parovi prvog kola: nedelja, 16. maj, 10.00, Borac (Veliki Radinci) – Podunavac (Belegiš), Radnički (Šid) – Brile (Ruma), Inđija – Rudar (Vrdnik), Pećinci – Sloven 3 (Ruma), Sremac 2 (Vojka) – Cement (Beočin). Sirmijum iz Sremske Mitrovice je slobodan.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here