Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Utakmice 31. kola: subota, 22. maj, 17.00, Sloga (Erdevik) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica), Crvena zvezda (Novi Sad) – OFK Jugović (Kać), Sloga (Temerin) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad); nedelja, 23. maj, 17.00, Buduićnost (Salaš Noćajski) – Jadran (Golubinci), Hajduk (Divoš) – Radnički (Nova Pazova), Borac (Šajkaš) – Sloboda (Donji Tovarnik) i Jedinstvo (Rumenka) – Cement (Beočin), Indeks (Novi Sad) – Mladost (Bački Jarak) i Sremac Vojka (Vojka) – Podunavac (Belegiš).

Tabela: 1. Borac 64, 2. Jedinstvo 64, 3. RFK Novi Sad 1921 60, 4. Hajduk 58, 5. Sloboda 57, 6. Cement 51, 7. Indeks 45, 8. Radnički 43, 9. Podunavac 43, 10. Sloga (T) 43, 11. Sloga (E) 42, 12. Mladost 40, 13. Budućnost 38, 14. Sremac Vojka 36, 15. Podrinje 32, 16. Crvena zvezda 29, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugovcić 6 bodova.

Sremska liga

Utakmice 32. kola: subota, 22. maj, 17.00, Radnički (Šid) – Hajduk (Višnjićevo), Železničar (Inđija) – Rudar (Vrdnik) i Partizan (Vitojevci) – Ljukovo; nedelja, 23. maj, 17.00, Donji Srem 2015 (Pećinci) – GFK Sloven (Ruma), Sloga (Voganj) – Borac (Martinci), Sremac (Dobrinci) – Borac (Klenak), LSK (Laćarak) – Hajduk (Beška), Napredak (Popinci) – PSK Putinci i BSK (Bešenovo) – Mitros (Sremska Mitrovica).

Tabela: 1. Radnički 72, 2. Donji Srem 2015 67, 3. GFK Sloven 64, 4. Napredak 64, 5. Železničar 53, 6. Ljukovo 48, 7. Partizan 46, 8. Borac (M) 44, 9. Borac (K) 44, 10. Sloga 43, 11. Hajduk (B) 41, 12. Sremac 38, 13. Mitros 36, 14. BSK 36, 15. Hajduk (V) 33, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 14 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Utakmice 28. kola: nedelja, 23. maj, 17.00, Krušedol – Napredak (Žarkovac). Jedinstvo (Platičevo) – OFK Brestač, Srem (Sremski Mihaljevci) – Kameni (Ašanja), Graničar (Obrež) – Sremac (Deč), Šumar (Ogar) – Mladost (Buđanovci), Hrtkovci – Dunav (Novi Donji Slankamen), Polet (Novi Karlovci) – Fruškogorac (Krčedin) i ČSK (Čortanovci) – Radnički (Irig).

Tabela: 1. Sremac 61, 2. Radnički 60, 3. Napredak 50, 4. Polet 50, 5. Srem 44, 6. Mladost 43, 7. Graničar 43, 8. Jedinstvo 40, 9. Šumar 40, 10. Fruškogorac 39, 11. ČSK 33, 12. Krušedol 30, 13. OFK Brestač 29, 14. Hrtkovci 24, 15. Dunav 12 i 16. Kameni 10 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Utakmice 19. kola: nedelja, 22. maj, 17.00, Kupinovo – Lovac (Karlovčić, Vitez (Subotište) – Sloven (Sibač) i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Mladost 1935 (Prhovo).

Tabela: 1. Hajduk 1932 46, 2. Lovac 40, 3. Mladost 1935 24, 4. Kupinovo 21, 5. Sloven 18 i 6. Vitez 1 bod.

ŠAH

Vojvođanska liga – Srem

Parovi 2. kola: nedelja, 22. maj, 10.00, Srem (Sremska Mitrovica) – Sloven 2 (Ruma), Sremac (Vojka) – Stara Pazova, Banovci Dunav – Šimanovci, Sloga (Inđija) – Deč i Platičevo – Hajduk (Beška).

Zonska liga – Srem

Parovi 2. kola: nedelja, 22. maj, 10.00, Cement (Beočin) – Radnički (Šid), Sloven 3 (Ruma) – Inđija, Podunavac (Belegiš) – Sirmijum (Sremska Mitrovica), Omladinac 2 (Novi Banovci) – Borac (Veliki Radinci), Brile (Ruma) – Omladinac 1 (Novi Banovci) i Rudar (Vrdnik) – Pečinci. Sremac 2 iz Vojke je slobodan.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here