Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najava utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Utakmice 33. kola: nedelja, 30. maj, 17.30, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Podunavac (Belegiš), Sremac Vojka (Vojka) – Mladost (Bački Jarak), Sloga (Erdevik) – Cement (Beočin), Indeks (Novi Sad) – OFK Jugović (Kać), Jedinstvo (Rumenka) – Sloboda (Donji Tovarnik), Crvena zvezda (Novi Sad) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad), Borac (Šajkaš) – Radnički (Nova Pazova), Sloga (Temerin) – Jadran (Golubinci) i Hajduk (Divoš) – Budućnost (Salaš Noćajski).

Tabela: 1. Jedinstvo 68, 2. Borac 67, 3. RFK Novi Sad 1921 66, 4. Hajduk 64, 5. Sloboda 60, 6. Cement 52, 7. Indeks 49, 8. Radnički 46, 9. Podunavac 46, 10. Sloga (E) 45, 11. Mladost 44, 12. Sloga (T) 43, 14. Budućnost 41, 15. Crvena zvezda 32, 16. Podrinje 32, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugović 6.

Sremska liga

Utakmice 33. kola: nedelja, 30. maj, 17.30, Rudar (Vrdnik) – Donji Srem 2015 (Pećinci), GFK Sloven (Ruma) – BSK (Bešenovo), Mitros (Sremska Mitrovica) – Napredak (Popinci), PSK Putinci (Putinci) – Sloga (Voganj), Borac (Martinci) – Radnič,ki (Šid), Hajduk (Višnjićevo) – Partizan (VItojevci), Ljukovo – LSK (Laćarak) i Hajduk (Beška) – Borac (Klenak) i Železničar (Inđija) – Sremac (Dobrinci).

Tabela: 1. Radnički 75, 2. Donji Srem 2015 68, 3. Napredak 67, 4. GFK Sloven 65, 5. Železničar 56, 6. Ljukovo 51, 7. Partizan 56, 8. Borac (M) 45, 9. Sloga 44, 10. Hajduk (B) 44, 11. Borac (K) 44, 12. Sremac 41, 13. BSK 39, 14. Mitros 36, 15. Hajduk (V) 33, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 14 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Utakmice 29. kola: nedelja, 30. maj, 17.30, Fruđškogorac (Krčedin) – Krušedol, Napredak (Žarkovac) -. Jedinstvo (Platičevo), OFK Brestač – Srem (Sremski MIhaljevci), Kameni (Ašanja) – Graničar (Obrež), Sremac (Deč) – Šumar (Ogar), Mladopst (Buđanovci) – Hrtkovci,. Dunav (Novi Slankamen) – Radnički (Irig) i Polet (Novi Karlovci) – ČSK (Čortanovci).

Tabela: 1. Sremac 64, 2. Radnički 60, 3. Polet 51, 4. Napredak 50, 5. Srem 47, 6. Mladost 46, 7. Jedinstvo 43, 8. Graničar 43, 9. Šumar 40, 10. Fruškogorac 40, 11. ČSK 36, 12. Krušedol 33, 13. OFK Brestač 29, 14. Hrtkovci 27, 15. Dunav 12 i 16. Kameni 10 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Utakmice 20. kola: nedelja, 30. maj, 17.30, Mladost 1935 (Prhovo) – Kupinovo, Sloven (Sibač) – Hajduk 1932 (Šimaanovci) i Lovac (Karlovčić) – Vitez (Subotište).

Tabela: 1. Hajduk 49, 2. Lovac 43, 3. Mladost 1935 24, 4. Kupinovo 21‚ 5. Sloven 21 i 6. Vitez bod.

ŠAH

Vojvođanska liga – Srem

Parovi 3. kola: nedelja, 30. maj, 10.00, Hajduk (Beška) – Srem (Sremska Mitrovica), Deč – Platičevo, Šimanovci – Sloga (Inđija), Stara Pazova – Banovci Dunav i Sloven 2 (Ruma) – Sremac 1 (Vojka:

Tabela: 1. Deč 6 (10,5), 2. Stara Pazova 6 (8), 3. Hajduk 4 (7,5), 4. Banovci Dunav 1 3 (6), 5. Šimanovci 3 (3,5), 6. Srem 3 (3,5). 7. Sloga 1 (3,5), 8. Sremac 1 0 (5), 9. Platičevo 0 (4) i 10. Sloven 0 meč – bodova (1,5 poena).

Zonska liga – Srem

Parovi 3. kola: nedelja, 30.maj, 10.00, Inđija – Podunavac (Belegiš), Omladinac (Novi Banovci) – Cement (Beočin), Radnički (Šid) – Sloven 3 (Ruma), Sirmijum (Sremska Mitrovica) – Sremac 2 (Vojka), Borac (Veliki (Radinci) – Rudar (Vrdnik) i Pećinci – Brile (Ruma). Omladinac 2 (Novi Banovci) je slobodan.

Tabela: 1. Cement 6 (9,5), 2. Inđija 6 (8), 3. Podunavac 6 (7,5), 4. Omladinac 1 4 (9), 5. Omladinac 2 4 (6,5), 6. Rudar 3 (7,5), 7. Sloven 3 4 (5,5), 8. Sirmijum 3 (5), 9. Radnički 3 (4,5), 10. Sremac 2 3 (4,5), 11. Borac 0 (5), 12. Pećinci 0 (3) i 13. Brile bez meč – bodova (2,5 poena).

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here