Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: ilustracija

Najava utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Utakmice 34. (poslednjeg) kola: nedelja, 6. jun, 17.30, Jadran (Goilubinci) – Borac (Šajkaš), Radnički (Nova Pazova) – Crvena zvezda (Novi Sad), RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Jedinstvo (Rumenka), Sloloda (Donji Tovarnik) – Indeks (Novi Sad), OFK Jugović (Kać) – Sloga (Erdevik), Cement (Beočin) – Sremac Vojka (Vojka) i Mladost (Bački Jarak) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica), Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloga (Termerin) i Podunavac (Belegiš) – Hajduk (Divoš).

Tabela: 1. Jedinstvo 71, 2. Borac 70, 3. RFK Novi Sad 1921 69, 4. Hajduk 64, 5. Sloboda 60, 6. Indeks 52, 7. Cement 52, 8. Podunavac 49, 9. Sloga (Erdevik) 48, 10. Radnički 46, 11. Sloga (Temerin) 46, 12. Mladost 45, 13. Budućnost 44, 14. Sremac Vojka 43, 15. Crvena zvezda 32, 16. Podrinje 32, 17. Jadran 8 i 18. OFK Jugović 6 bodova.

Sremska liga

Utakmice 34. (poslednjeg) kola: nedelja, 6. jun, 17.30, Donji Srem 2015 – Železničar (Inđija), BSK (Bešenovo) – Rudar (Vrdnik), Napredak (Popinci) – GFK Sloven (Ruma), Sloga (Voganj) – Mitros (Sremska Mitrovica), Radnički (Šid) – PSK Putinci (Putinci), Partizan (Vitojevci) – Borac (Martinci), LSK (Lačarak) – Hajduk (Višnjićevo), Borac (Klenak) – Ljukovo i Sremac (Dobrinci) – Hajduk (Beška).

Tabela: 1. Radnički 75, 2. Donji Srem 2015 71, 3. Napredak 67, 4. GFK Sloven 65, 5. Železničar 57, 6. Ljukovo 54, 7. Borac (Martinci) 48, 8. Partizan 47, 9. Hajduk (Beška) 47, 10. Sloga 47, 11. Borac (Klenak) 44. 12. Sremac 42, 13. BSK 42, 14. Mitros 39, 15. Hajduk (Višnjićevo) 34, 16. PSK Putinci 23, 17. LSK 21 i 18. Rudar 14 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Utakmice 30. (poslednjeg) kola: nedelja, 6. jun, 17.30, Krušedol – Polet (Novi Karlovci), Jedinstvo (Platičevo) – Fruškogorac (Krčedin), Srem (Sremski Mihaljevci) – Napredak (Žarkovac), Graničar (Obrež) – OFK Brestač, Šumar (Ogar) – Kameni (Ašanja), Hrtkovci – Sremac (Deč), Radnički (Irig) – Mladost (Buđanovci) i ČSK (Čortanovci) – Dunav (Novi Slankamen).

Tabela: 1. Sremac 67, 2. Radnički 63, 3. Polet 54, 4. Napredak 53, 5. Mladost 49, 6. Srem 47, 7. Jedinstvo 43, 8. Graničar 43, 9. Fruškogorac 41, 10. Šumar 40, 11. ČSK 36, 12. Krušedol 34, 13. OFK Brestač 32, 14. Hrtkovci 27, 15. Kameni 13 i 16. Dunav 12 bodova.

Opštinska liga Pećinci

Odložena utakmica 11. kola: nedelja, 6. jun, 17.30, Lovac (Karlovčić) – Hajduk 1932 (Šimanovci).

Tabela: 1. Hajduik 1932 52, 2. Lovac 49, 3. Mladost 1935 27, 4. Kupinovo 21, 5. Sloven 21 i 6. Vitez 1 bod.

Liga veterana

Utakmice 26. (poslednjeg) kola: ponedeljak, 7. jun, 18.00: Šećeranac – Adaneks, Budućnost – GSP Polet, Jedinstvo – Belo polje, Boleč – TENT 1994, Rekreativo – Kovilovo, Hajduk – Duga i Borac – Bubamara 2010.

Tabela: 1. Hajduk 51, 2. Boleč 44, 3. Rekreativo 42, 4. Adaneks 39, 5. Duga 37, 6. Jedinstvo 36, 7. Bubamara 2010 33, 8. Kovilovo 33, 9. Šećeranac 32, 10. Budućnost 30, 11. TENT 1994 30, 12. Belo polje 30, 13. Borac 29 i 14. GSP Polet 27 bodova. U najviši rang takmičenja – Prvu ligu, u konkurenciji veterana, plasiraće se prve dve ekipe, dok u niži rang (Treću ligu) prelaze poslednje dve ekipe.

ŠAH

Vojvođanska liga – Srem

Mečevi 4. kola: nedelja, 6. jun, 10.00, Srem (Sremska Mitrovica) – Sremac (Vojka), Banovci Dunav – Sloven 2 (Ruma), Sloga (Inđija) – Stara Paziova, Platičevo – Šimanovci i Hajduk (Beška) – Deč.

Tabela: 1. Deč (15,5) 9, 2. Stara Pazova (14) 9, 3. Hajduk (11,5) 7, 4. Šimanovci (7,5) 6, 5. Banovci Dunav (7) 3, 6. Srem (5,5) 3, 7. Sloven 2 (5 ) 3, 8. Sloga (5,5) 1, 9. Sremac Vojka (7,5) i 10. Platičevo (5 poena) bez meč – bodova.

Zonska liga Srem

Mečevi 4. kola: nedelja, 6.jun, 10.00, Cement (Beočin) – Inđija, Podunavac (Belegiš) – Omladinac (Novi Banovci), Sloven 3 (Ruma) – Borac (Veliki Radinci), Rudar (Vrdnik) – Sirmijum (Sremska Mitrovica), Brile (Ruma) – Sremac 2 (Vojka) i Pečinci – Radnički (Šid).

Tabela: 1. Inđija (12,5) 9, 2. Cement (12,5) 7, 3. Omladinac (12) 7, 4. Sloven 3 (9,5) 6, 5. Borac (9,5) 6, 6. Podunavac (9) 6, 7. Sirmijum (8) 4, 8. Sremac 2 (7,5) 4, 9. Rudar (9,3) 3, 10. Radnički (6,5) 3, 11. Pećinci (6) 1 i 12. Brile (5,5 poena) 1 meč – bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here