Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: dnevnik

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Utakmice 9. kola: 9. oktobar 2021 (15,.00), Sloga (Temerin) – Podunavac (Belegiš), Veternik – Radnički (Šid), RFK Novi Sad 1921 – Jedinstvo (Rumenka), Sloga (Erdevik) – Mladost (Bački Jarak), Radnički (Nova Pazova) – Cement (Beočin), nedelja, 10. oktobar (10.00), Indeks (Novi Sad) – Hajduk (Divoš), nedelja, 10. oktobar (15.00), Dunav (Stari Banovci) – Budućnost (Salaš Nočajski) i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Sloboda (Donji Tovarnik).

Tabela: 1. Hajduk (22:4) 20 2. Donji Srem 2015 (15:7) 17, 3. Sloboda (13:7) 16, 4. RFK Novi Sad 1921 (12:8) 15, 5. Podunavac (8:5) 15, 6. Sloga (Temerin (14:11) 14, 7. Sloga (Erdevik), (11:8) 13, 8. Cement (12:8) 12, 9. Indeks (12;12) 12, 10. Radnički (Šid), (12:11) 9, 11. Radnički (Nova Pazova), (9:9) 9, 12. Jedinstvo (9:10) 8, 13. Dunav (7:19) 6, 14. Mladost (8:16) 5, 15. Veternik (6:20) 5 i 16. Budućnost (7:22) 3 boda.

Sremska liga

Utakmice 9. kola: subota, 9. oktobar (15.00), Železničar (Inđija) – Borac (Martini); nedelja, 10. oktobar (15.00), Radnički (Irig) – Sremac (Dobrinnci), Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci), Sremac Vojka – GFK Sloven (Ruma), Sremac (Deč) – Ljukovo, Sloga (Voganj) – Fruškogorac (Manđelos), Hajduk (Beška) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) i Jadran (Golubinci) – Borac (Klenak).

Tabela: 1. GFK Sloven (24:4) 22, 2. Hajduk (19:8) 19, 3. Jadran (19:11) 18, 4. Železničar (23:3) 17, 5. Partizan (13:10) 13, 6. Podrinje (14:11) 11, 7. Sloga (12:9) 11, 8. Fruškogorac (14:14) 11, 9. Napredak (14:15) 10, 10. Borac (Martinci), (9:16) 10, 11. Sremac Vojka (14:27) 10, 12. Sremac (Deč), (8:11) 7, 13. Ljukovo (6:11) 7, 14. Radnički (7:16) 7, 15. Borac (Klenak), (13:25) 7 i 16. Sremac (Dobrinci), (4:22) 1 bod.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Utakmice 8. kola: nedelja, 10. oktobar (15.00), Napredak (Žarkovac) – Rudar (Vrdnik), Hajduk 1932 (Šimanovci) – Polet (Novi Karlovci), ČSK (Čortanovci) – Mladost (Buđanovci), Graničar (Grabovci) – Krušedol, Fruškogorac (Krčedin) – Graničar (Obrež) i PSK (Putinci) – Jedinstvo (Platičevo), Šumar (Ogar) – Srem (Sremski Mihaljevci).

Tabela: 1. Šumar (31:3) 21, 2. Srem (20:1) 21, 3. Polet (22:7) 16, 4. Krušedol (21:7) 15, 5. ČSK (14e:15) 13, 6. Mladost (17:11) 12, 7. Napredak (13:9) 12, 8. Graničar (Obrež), (16:16) 12, 9. Hajduk 1932 (13:11) 10, 10. Rudar (11:19) 9, 11. Fruškogorac (5:15) 3, 12. Jedinstvo (2:20) 1, 13. PSK (7:27) 0 i 14. Graničar (Grabovci) (6:32) 1 bod.

Opštinska liga Pećinci

Utakmice 6. kola: nedelja, 10.oktobar (15.00), OFK Brestač – Lovac (Karlovčić), Kupinovo – Sloven (Sibač) i Mladost 1932 (Prhovo) – Vitez (Subotište). Kameni iz Ašanje je slobodan.

Tabela: 1. Kameni (15:4) 15, 2. Kupinovo (14:5) 9, 3. OFK Brestač (15:8) 6, 4. Vitez (4:12) 4, 5. Sloven (5:8) 3, 6. Mladost 1935 (4:16)3 i 7. Lovac (3:7) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here