Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

PRIJATELJSKE UTAKMICE

Klubovi, čija zvanična sezona još uvek nije počela, a takmiče se u Opštinskoj ligi Pećinci i Međuopštinskoj ligi Srem – Istok, igraju sledeće prijateljske utakmice: subota, 7. mart, Šumar (Ogar) – Kameni (Ašanja); nedelja, 9. mart, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Graničar (Obrež), Vitez (Subotište) – Sloven (Sibač), Garaničar (Grabovci) – OFK Brestač, Podunavac (Boljevci) – Kameni (Ašanja) i Napredak (Žarkovac) – Sremac (Deč).

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 16. kola: subota, 7. mart, 14.30, Sloga (Temerin) – Sloga (Erdevik), Radnički (Nova Pazova) – Jadran (Golubinci), Mladost (Novi Sad) – Mladost (Bački Jarak), Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Sremac Vojka (Vojka) i Cement (Beočin) – Podunavac (Belegiš) ; nedelja, 8. mart, 14.30, OFK Jugović (Kać) – Hajduk (Divoš), Jedinstvo (Stara Pazova) – Crvena zvezda (Novi Sad) i Sloboda (Donji Tovarnik) – Borac (Šajkaš).

Tabela: 1. Podrinje (38:10) 33, 2. Mladost, Novi Sad (37:11) 33, 3. Sloga, Erdevik (29:13) 32, 4. Borac (28:9) 31, 5. Hajduk (22:16) 30, 6. Jedinstvo (27:20) 16, 7. Cement (20:19) 26, 8. Podunavac (23:17) 23, 9. Mladost, Bački Jarak (27:28) 21, 10. Radnički (18:21) 18, 11. Sloga, Temerin (15:20) 15, 12. Sloboda (18:36) 14, 13. Sremac Vojka (13:32) 13, 14. OFK Jugović (19:34) 11, 15. Crvena zvezda (10:29) 9 i 16. Jadran (14:43) 7 bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 16. kola: subota, 7. mart, 14.30, Rudar (Vrdnik) – Budućnost (Salaš Noćajski); nedelja, 8. mart, 14.30, Železničar (Inđija) – Ljukovo, Borac (Klenak) – Partizan (Vitojevci), Borac (Martinci) – Donji Srem 2015 (Pećinci), LSK (Laćarak) – Donji Petrovci, Hajduk (Beška) – Napredak (Popinci), PSK Putinci (Putinci) – Hajduk (Višnjićevo) i Mitros (Sremska Mitrovica) – Radnički (Šid).

Tabela: 1. Budućnost (31:17) 30, 2. Radnički (25:12) 30, 3. Donji Srem 2015 (26:11) 29, 4. Ljukovo (31:27) 26, 5. Partizan (29:13) 25, 6. Donji Petrovci (23:19) 21, 7. Napredak (20:22) 19. 8. Železničar (21:25) 19, 9. Mitros (20:27) 19, 10. Hajduk, Beška (14:21) 19, 11. Rudar (21:27) 18, 12. PSK Putinci (12:19) 18, 13. Borac, Martinci (12:20) 17, 14. Hajduk, Višnjićevo (20:25) 16, 15. Borac, Klenak (24:19) 14 i 16. LSK (14:29) 12 bodova.

KOŠARKA

DRUGA REGIONALNA LIGA (Plej-of)

Utakmice 3. kola: subota, 7. mart, Virtus Basket (Pančevo) – Sloven (Ruma) i Radnički (Kovin) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica); nedelja, 8. mart, Jedinstvo (Kačarevo) – Jadran (Golubinci) i Dinamo (Pančevo) – Šimanovci.

Tabela: 1. Podrinje, meč manje (556:481) 13, 2. Dinamo, meč manje (557:524) 13, 3. Radnički (629:613) 13, 4. Šimanovci (673:643) 13, 5. Virtus Basket (621:616) 12, 6. Sloven (589:664) 10, 7. Jadran (584:626) 10 i 8. Jedinstvo (582:624) 8 bodova.

PIONIRSKA LIGA – U 15

Utakmice 15. kola: subota, 7. mart, Nova Pazova – Železničar Star Basket (Inđija) i Stara Pazova 2 – Stara Pazova 1; nedelja, 8. mart, Dunav (Stari Banovci) – Srem (Sremska Mitrovica). Slobodan je Srem Basket (Pećinci).

Tabela: 1. Stara Pazova 1 (683:577) 18, 2. Srem (578:544) 16, 3. Srem Basket (653:564) 15, 4. Železničar Star Basket (584:504) 14, 5. Ru Koš (551:670) 12, 6. Nova Pazova (595:663) 12 i 7. Dunav (390:512) 9 bodova.

LIGA MLAĐIH PIONIRA – U 13

Utakmice 15. kola: subota, 7. mart, Jadran (Golubinci) – Ru Koš (Ruma); nedelja, 8.mart, Dunav (Stari Banovci) – LSK (Laćarak), Nova Pazova – Stara Pazova 1 i Železničar Star Basket (Inđija) – Stara Pazova 2 . Slobodan je Srem Basket (Pećinci).

Tabela: 1. Dunav (522:309) 18, 2. Železničar Star Basket (522:393) 16, 3. Srem Basket (409:366) 15, 4. Ru Koš (376:210) 13, 5. Stara Pazova 1 (349:447) 12, 6. Nova Pazova (311:422) 12 i 7. Jadran (218:560) 10 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here