Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto: Opština Pećinci

Najave utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Utakmice 17. kola: subota, 14. mart, 14.30 Cement (Beočin) – OFK Jugović (Kać), Mladost (Bački Jarak) – Sloboda (Donji Tovarnik), Crvena zvezda (Novi Sad) – Radnički (Nova Pazova) i Sloga (Erdevik) – Hajduk (Divoš); nedelja, 15. mart, 14.30, Jadran (Golubinci) – Sloga (Temerin), Sremac Vojka – Jedinstvo (Stara Pazova) i Borac (Šajkaš) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) i Podunavac (Belegiš) – Mladost (Novi Sad).

Tabela: 1. Podrinje (43:10) 36, 2. Mladost, Novi Sad (42:12) 36, 3. Borac (29:9) 34, 4. Eloga, Erdevik (30:14) 33, 5. Hajduk (23:17) 31, 6. Cement (21:19) 29, 7. Jedinstvo (28:21) 27, 8. Podunavac (23:18) 23, 9. Mladost, Bački Jarak (28:23) 21, 10. Radnički (19:22) 19, 11. Sloga, Temerin (16:21) 16, 12. Sloboda (18:37) 14, 13. Sremac Vojka (17:37) 13, 14. OFK Jugović (20:35) 12, 15. Crvena zvezda (11:30) 12 i 16. Jadran (15:44) 8 bodova.

Sremska liga

Utakmice 17. kola: subota, 14. mart, 14.30, Partizan (Vitojevci) – Železničar (Inđija); nedelja, 15. mart, 14.30, Ljukovo – Radnički (Šid), Donji Srem 2015 – Borac (Klenak), Donji Petrovci – Borac (Martinci), Budućnost (Salaš Noćajski) – LSK (Laćarak), Napredak (Popinci) – Rudar (Vrdnik), Hajduk (Višnjićevo) – Hajduk (Beška) i PSK Putinci – Mitris (Sremska Mitrovica).

Tabela: 1. Budućnost (44:17) 33, 2. Donji Srem 2015 (26:11) 30, 3. Radnički (26:14) 30, 4. Ljukovo (36:27) 29, 5. Partizan (30:15) 25, 6. Mitros (22:28) 22, 7. Donji Petrovci (23:23) 21, 8. PSK Putinci (14:19) 21, 9. Napredak (22:24) 20, 10. Hajduk, Beška (16:23) 20, 11. Železničar (21:30) 19, 12. Borac, Martinci (12:20) 18, 13. Rudar (21:40) 18, 14. Borac, Klenak (26:30) 17, 15. Hajduk, Višnjićevo (20:27) 16 i 16. LSK (18:29) 15 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Utakmice 14. kola: nedelja, 15. mart, 14.30, Napredak (Žarkovac) – Radnički (Irig), Mladost (Buđanovci) – Graničar (Obrež), Krušedol – Hrtkovci, Šumar (Ogar) – ČSK (Čortanovci), Polet (Novi Karlovci) – OFK Brestač, Srem (Sremski Mihaljevci) – Sremac (Dobrinci) i Dunav (Novi Slankamen) – Sremac (Deč).

Tabela: 1. Sremac, Dobrinci (30:17) 31, 2. Srem (23:6) 30, 3. ČSK (29:16) 25, 4. Radnički (25:14) 23, 5. Napredak (17:11) 22, 6. Graničar (24:223) 19, 7. Hrtkovci (16:17) 19, 8. OFK Brestač (26:17) 18, 9. Dunav (23:21) 18, 10. Sremac, Deč (22:18) 13, 11. Šumar (14:26) 12, 12. Polet (20:38) 11, 13. Krušedol (17:32) 10 i 14. Mladost (9:40) 5 bodova.

KOŠARKA

Komisija za takmičenje Košarkaškog saveza Srbije, na osnovu Odluke Vlade Republike Srbije i procene trenutne situacije, donela je na elektronskoj sednici 12.03.2020. godine Odluku da sve zvanične i prijateljske utakmice u organizaciji Košarkaškog saveza Srbije i u organizaciji pravnih lica kojima su poverena takmičenja u ingerenciji KSS, budu odigrane bez publike. Utakmicama mogu da prisustvuju samo službena lica kluba učesnika, službena KSS i RKS, učesnici na utakmici koji se nalaze na licencnom spisku. Takođe utakmici mogu da prisustvuju akreditovani novinari, medicinsko osoblje i pripadnici FTO.

Druga regionalna liga (plej-of)

Utakmice 4. kola: nedelja, 15. mart, 17.00, Šimanovci – Radnički (Kovin) igra se u sportskoh hali u Donjem Tovarniku; Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Virtus Basket (Pančevo) i Sloven (Ruma) – Jedinstvo (Kačarevo); ponedeljak, 16. mart, Jadran (Golubinci) – Dinamo (Pančevo).

Tabela: 1. Podrinje (646:566) 15, 2. Šimanovci (763:7225) 15, 3. Dinamo (639:614) 14, 4. Radnički (714:703) 14, 5. Virtus Basket (709:676) 14, 6. Sloven (649:752) 11, 7. Jadran (661:704) 11 i 8. Jedinstvo (660:701) 10 bodova.

Pionirska liga – U 15

Utakmice 16. kola: subota, 14. mart, 17.00, Srem (Sremska Mitrovica) – Srem Basket (Pećinci); Stara Pazova 1 – Nova Pazova; nedelja, 15. mart, Ru Koš (Ruma) – Dunav (Stari Banovci). Slobodni su: Stara Pazova 2 i Železničar Star Basket (Inđija).

Pionirska liga – U 13

Utakmice 16. kola: subota, 14. mart, 17.00, LSK (Laćarak) – Srem Basket (Pećinci), Stara Pazova 2 – Jadran (Golubinci) i Stara Pazova 1 – Dunav (Stari Banovci); nedelja, 15. mart, Ru Koš (Ruma) – Nova Pazova. Slobodan je Železničar Star Basket (Inđija).

Tabela: 1. Železničar Star Basket (579:439) 18, 2. Dunav (522:309) 18, 3. Ru Koš (469:283) 16, 4. Srem Basket (409:366) 15, 5. Stara Pazova 1 (393:481) 14, 6. Nova Pazova (345:468) 13 i 7. Jadran (234:607) 11 bodova.

Minibasket U 11 – Srem

Utakmice 9. kola: nedelja, 15, mart, 10.00, Duunav (Stari Banovci) – Jadran (Golubinci); 11.30, Vojka – Stara Pazova i od 13.00, Pink (Šimanovci) – Stara Pazova 1. Sve utakmice se igraju u Sali OŠ „Dušan Jerković Uča“ u Šimanovcima. Slobodni su: Omladinac (Novi Banovci) – i Železničar Star Basket (Inđija).

Tabela: 1. Železničar Star Basket (312:133) 13, 2. Dunav (293:66) 12, 3. Stara Pazova 1 (174:174) 9, 4. Jadran (122:193) 8, 5. Stara Paziova 2 (105:189) 8, 6. Vojka (117:182) 8, 7. Omladinac (163:1932) 7 i 8. Pink (92:248) 5 bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here