Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI

Najava utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 3. kola: subota, 29, avgust, 16.30, Cement (Beočin) – Podunavac (Belegiš), RFK Novi Sad – Sremac Vojka, Radnički (Nova Pazova) – Sloga (Erdevik), Sloga (Temerin) – Borac (Šajkaš); nedelja, 30. avgust, 16.30, Sloboda (Donji Tovarnik) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica), Jadran (Golubinci) – Indeks (Novi Sad), OFK Jugović (Kać) – Mladost (Bački Jarak), Budućnost (Salaš Noćajski) –Jedinstvo (Rumenka) i Hajduk (Divoš) – Crvena zvezda (Novi Sad).

Tabela: 1. Mladost (9:2) 6, 2. Indeks (5:2) 6, 3. Hajduk (4:1) 6, 4. Sloboda (2:0) 6, 5. Crvena zvezda (5:2) 4, 7. Cement (3:3) 3, 8. Sloga (E), (2:2) 3, 9. Podrinje (2:3) 3, 10. Radnički (1:2) 3, 11. Podunavac (3:6) 3, 12. Sremac Vojka (1:2) 1, 13. Borac (2:4) 1, 14. OFK Jugović (1:3) 1, 15. Budućnost (3:6) 1, 16. Jadran (1:4) 1, 17. RFK Novi Sad 1921 (3:5) i 18. Sloga (T) bez bodova.

SREMSKA LIGA

Utakmice 4. kola: subota, 29. avgust, 17.00, Železnićar (Inđija) – Radnički (Šid), Rudar (Vrdnik) – Partizan (Vitojevci) i GFK Sloven (Ruma) – LSK (Laćarak); nedelja, 30. avgust, 17.00, BSK (Bešenovo) – Napredak (Popinci), Donji Srem 2015 (Pećinci) – Sloga (Voganj), Sremac (Dobrinci) – Hajduk (Višnjićevo), Borac (Martinci) – Ljukovo, PSK Putinci – Hajduk (Beška) i Mitros (Sremska Mitrovica) – Borac (Klenak),

Tabela: 1. Donji Srem 2015 (8:3) 7, 2. Partizan (3:0) 7, 3. Napredak (5:3) 7, 4. Borac (K), (4:2) 6, 5. Radnički (15:4) 5, 6. Sloga (5:0) 5, 7. Ljukovo (4:2) 5, 8. Borac (M), (3:1) 5, 9. GFK Sloven (4:2) 4, 10. PSK (4:3) 4, 11. Sremac (5:5) 4, 12. LSK (4:5) 4, 13. Železničar (1:2) 2, 14. Hajduk (B), (4:6) 2, 15. Hajduk (V), (4:7) 1, 16. BSK (2:7) 1, 17. Mitros (2:6) i 18. Rudar (1:20) bez bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 3. kola: nedelja, 30. avgust, 17.00, Srem (Sremski Mihaljevci) – Krušedol, Graničar (Obrež) – Polet (Nov i Karlovci), Šumar (Ogar) – Fruškogorac (Krčedin), Radnički (Irig) – OFK Brestač, Mladost (Buđanovci) – Sremac (Deč), Dunav (Novi Slankamen) – Kameni (Ašanja), Jedinstvo (Platičevo) – ČSK (Čortanovci) i Hrtkovci – Napredak (Žarkovac).

Tabela: 1. Srem (6:0) 6, 2. Napredak (6:1) 6, 3. Mladost (5:3) 6, 4. OFK Brestač (4:2) 4, 5. Hrtkovci (2:1) 4, 6. ČSK (5:4) 3, 7. Sremac (D), (5:4) 3, 8. Krušedol (4:4) 3, 9. Radnički (4:4) 3, 10. Polet (2:2) 3, 11. Kameni (1:1) 3, 12. Fruškogorac (3:5) 3, 13. Jedinstvo (P), (2:5), 14. Šumar (2:5), 15. Dunav (1:4) i 16. Graničar (0:7) bez bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here