Naslovna Sport Sportski vikend pred nama

Sportski vikend pred nama

PODELI
Foto:istock

Raspored utakmica:

Vojvođanska liga – Jug

Utakmice 14. kola: subota, 13. novembar, 13.00, Radnički (Šid) – Radnički (Nova Pazova), Sloga (Temerin) – Donji Srem 2015 (Pećinci), Veternik – Indeks (Novi Sad); 

nedelja, 14. novembar, 13.00, Budućnost (Salaš Nočajski) – Jedinstvo (Rumenka), Sloboda (Donji Tovarnik) – Mladost (Bački Jarak), Hajduk (Divoš) – Cement (Beočin), Podunavac (Belegiš) – Sloga (Erdevik) i Dunav (Stari Banovci) – RFK Novi Sad 1921.

Tabela1. Donji Srem 2015 (20:10) 27, 2. RFK Novi Sad 1921 (20:10) 27, 3. Sloga (Temerin), (20:13) 26, 4. Hajduk (27:12) 25, 5. Sloga (Erdevik), (20:13) 23, 6. Indeks (22:16) 22, 7. Sloboda (19:13) 22, 8. Radnički (20:15) 19, 9. Podunavac (11:12) 18, 10. Cement (16:11) 17, 11. Jedinstvo (12:17) 14, 12. Veternik (14:27) 14, 13. Radnički (Nova Pazova) 13, 14. Mladost (13:27) 11, 15. Budućnost (14:26) 10 i 16. Dunav (9:32) 6 bodova.

Sremska liga

Utakmice 14. kola: subota, 13. novembar, 13.00, GFK Sloven (Ruma) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica); 

nedelja, 14. novembar, 13.00, Sremac (Dobrinci) – Ljukovo, Borac (Martinci) – Borac (Klenak), Partizan (Vitojevci) – Jadran (Golubinci), Fruškogorac (Manđelos) – Hajduk (Beška), Radnički (Irig) – Sremac (Deč), Sloga (Voganj) – Sremac Vojka i Napredak (Popinci) – Železničar (Inđija).

Tabela1. GFK Sloven (37:7) 35, 2. Železničar (35:11) 29, 3. Jadran (34:16) 27, 4. Hajduk (26:15) 26, 5. Sloga (22:15) 23, 6. Sremac (Deč), (19:16) 19, 7. Podrinje (26:23) 18, 8. Partizan (19:19) 17, 9. Napredak (24:25) 17, 10. Borac (Martinci), (17:26) 16, 11. Sremac Vojka (21:32) 16, 12. Fruškogorac (20:23) 15, 13. Ljukovo (12:21) 11, 14. Radnički (17:30) 11, 15. Sremac (Dobrinci), (15:29) 8 i 16. Borac (Klenak), (20:56) 7 bodova.

Međuopštinska liga Srem – Istok

Utakmice 13. (poslednjeg jesenjeg) kola: subota, 13. novembar, 13.00, Rudar (Vrdnik) – Srem (Sremski Mihaljevci);

nedelja, 14. novembar, 13.00, Polet (Novi Karlovci) – PSK Putinci, Krušedol – Mladost (Buđanovci), Graničar (Obrež) – ČSK (Čortanovci), Jedinstvo (Platičevo) – Šumar (Ogar), Fruškogorac (Krčedin) – Hajduk 1932 (Šimanovci) i Graničar (Grabovci) – Napredak (Žarkovac).

Tabela1. Srem (42:4) 36, 2. Šumar (43:9) 33, 3. Krušedol (34:16) 24, 4. Polet (30:17) 23, 5. Napredak (30:20) 21, 6. Mladost (37:21) 19, 7. ČSK (21:22) 19, 8. Graničar (Obrež) 18, 9. Fruškogorac (27:25) 15, 10. Rudar (19:34) 13, 11. Jedinstvo (8:25) 11, 12. Hajduk 1932 (15:24) 10, 13. Graničar (Grabovci) 4 i 14. PSK Putinci bez bodova.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here