Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 4. kola: Cement (Beočin) – Podunavac (Belegiš) 3:2, RFK Novi Sad – Sremac Vojka 1:1, Radnički (Nova Pazova) – Sloga (Erdevik) 0:1, Sloga (Temerin) – Borac (Šajkaš) 0:0, Sloboda (Donji Tovarnik) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 5:0, Jadran (Golubinci) – Indeks (Novi Sad) 3:7, OFK Jugović (Kać) – Mladost (Bački Jarak) 0:4, Budućnost (Salaš Noćajski) –Jedinstvo (Rumenka) 1:2 i Hajduk (Divoš) – Crvena zvezda (Novi Sad) 2:0.

Tabela: 1. Mladost (13:2) 9, 2. Indeks (12:5) 9, 3, Sloboda (7:0) 9, 4. Hajduk (6:1) 9, 5. Jedinstvo (5:2) 6, 6. Cement (6:5) 6, 7. Sloga (E), (3:2) 6, 8. Crvena zvezda (5:4) 4, 9. Radnički (1:3) 3, 10. Podunavac (5:9) 3, 11. Podrinje (2:8) 3, 12. Sremac Vojka (2:3) 2, 13. Borac (2:4) 2, 14. RFK Novi Sad 1921 (4:6) 1, 15. Sloga (T), (1:3) 1, 16. Budućnost (4:8) 1, 17. OFK Jugović (1:7) 1 i 18. Jadran (4:11) 1 bod.

SREMSKA LIGA

Rezultati 4. kola: Železničar (Inđija) – Radnički (Šid) 0:2 Rudar (Vrdnik) – Partizan (Vitojevci) 2:2, GFK Sloven (Ruma) – LSK (Laćarak) 3:0 BSK (Bešenovo) – Napredak (Popinci) 1:2, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Sloga (Voganj) 2:0, Sremac (Dobrinci) – Hajduk (Višnjićevo) 5:0, Borac (Martinci) – Ljukovo 0:1, PSK Putinci – Hajduk (Beška) 1:1 i Mitros (Sremska Mitrovica) – Borac (Klenak) 1.2

Tabela: 1. Donji Srem 2015 (10:3) 10, 2. Napredak (7:4) 10, 3. Borac (K), (6:3) 10, 4. Radnički (17:4) 9, 5. Ljukovo (5:2) 8, 6. Partizan (5:2) 8, 7. Sremac (10:5) 8, 8. GFK Sloven (7:2) 7, 9. Sloga (5:2) 5, 10. PSK (5:4) 5, 11. Borac (M), (3:2) 5, 12. LSK (4:8) 4, 13. Hajdik (B), (5:7) 3, 14. Železničar (1:4) 2, 15. BSK (3:9) 1, 16. Hajduk (V), (4:12) 1, 17. Rudar (3:22) 1 i 18. Mitros (3:8) bez bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 3. kola: Srem (Sremski Mihaljevci) – Krušedol 4:2, Graničar (Obrež) – Polet (Novi Karlovci) 5:1, Šumar (Ogar) – Fruškogorac (Krčedin) 1:0, Radnički (Irig) – OFK Brestač 4:0, Mladost (Buđanovci) – Sremac (Deč) 3:0, Dunav (Novi Slankamen) – Kameni (Ašanja) 3:0, Jedinstvo (Platičevo) – ČSK (Čortanovci) 1:1 i Hrtkovci – Napredak (Žarkovac) 1:2.

Tabela: 1. Srem (10:2) 9, 2. Napredak (8:2) 9, 3. Mladost (8:3) 9, 4. Radnički (8:4) 6, 5. ČSK (6:5) 4, 6. Hrtkovci (3:3) 4, 7. OFK Brestač (4:6) 4, 8. Dunav (4:4) 3, 9. Krušedol (6:8) 3, 10. Sremac (5:7) 3, 11. Šumar (3:5) 3, 12. Graničar (5:8) 3, 13. Fruškogorac (3:6) 3, 14. Kameni (1:4) 3, 15. Polet (3:7) 3 i 16. Jedinstvo (3:6) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here