Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 5. kola: subota, 5. septembar, 16.30, RFK Novi sad 1921 – Mladost (Bački Jarak) 2:0 , Radnički (Nova Pazova) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 3:0 i Sloga (Temerin) – Jedinstvo (Rumenka) 0:0; nedelja, 6. septembar, 16.30, Sloboda (Donji Tovarnik) – Cement (Beočin), 2:0 OFK Jugović (Kać) – Podunavac (Belegiš) 1:1, Jadran (Golubinci) – Sremac Vojka 1:4, Sloga (Temerin) – Jedinstvo (Rumenka) 0:0, Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloga (Erdevik) 3:2 i Borac (Šajkaš) – Crvena zvezda (Novi Sad) 3:1.

Tabela: 1. Sloboda (11:0) 15. 2. Indeks (16:7) 12, 3. Hajduk (9;4) 12, 4,. Jedinstvo (8;3) 10, 5, Mladost (13;6) 9, 6. Cement (13:8) 9, 7. Sloga (E) 9, 8, Borac (7:5) 8, 9. RFK Novi Sad 1921 (7:6) 7, 10. Radnički (5:4) 7, 11. Sremac (7:5) 6, 12.Crvena zvezda (6:7) 5, 13. Podunavac (6:12) 4. 14. Budućnost (7:14) 4, 15. Sloga (T), (1:3) 3, 16. Podrinje (2:12) 3, 17. OFK Jugović (3:15) 2 i 18. Jadran (5:17) 1 bod. žć

SREMSKA LIGA

Rezultati 5. kola: subota, 5. septembar, 17.00, Radnički (Šid) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 2:0 i Partizan (Vitojevci) – Železničar (Inđija) 2:4; nedelja, 6. septembar, 17.00, Napredak (Popinci) – Sremac (Dobrinci) 1:0, Sloga (Voganj) – BSK (Bešenovo) 5:1, LSK (Laćarak) – Rudar (Vrdnik) 7:0, Borac (Klenak) – GFK Sloven (Ruma) 0:0, Hajduk (Beška) – Mitros (Sremska Mitrovica) 3:2, Ljukovo – PSK (Putinci) 1:1 i Hajduk (Višnjićevo) – Borac (Martinci) 0:0.

Tabela: 1. Napredak (8;4) 13, 12. Radnički (19:4) 12, 3. Borac (K), (6:3) 11, 4. Donji Srem 2015 (10:5) 10, 5. Ljukovo (6:3) 9, 6. Sloga (V), (10;3) 8, 7. Sloven (7:3) 8, 8. Partizan (8:6) 8, 9. Sremac (10:6) 7, 10. LSK (11:8) 7, 11. PSK (6:5) 6, 12. Borac (M), (3:2) 6, 13. Hajduk (B), (8:9) 6, 14. Železničar (5:6) 5, 15. Hajduk (V), (4:12) 2, 16. BSK (4:14) 1, 17. Rudar (3:29) 1 i 18. Mitros (5:11) bez bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 4. kola: nedelja, 6. septembar, 17.00, ČSK (Čortanovci) – Sremac (Deč) 0;4, Kameni (Ašanja) – Mladost (Buđanovci) 0:1, OFK Brestač – Dunav (Novi Slankamen) 0;2, Napredak (Žarkovac) – Radnički (Irig) 2:1, Fruškogorac (Krčedin) – Hrtkovci 1:0, Polet (Novi Karlovci) – Šumar (Ogar) 4:2, Krušedol – Graničar (Obrež) 2:3 i Jedinstvo (Platičevo) – Srem (Sremski Mihaljevci) 1:3.

Tabela: 1. Srem (13:3) 12, 2. Napredak (10:3) 12. 3. Mladost (11:5) 12, 4. Radnički (9:6) 6, 5. Sremac (11:9) 6, 6. Dunav (6:4) 6, 7. Graničlar (8:10) 6, 8. Polet (7:9) 6, 9. Fruškogorac (4:6) 6, 10. Hrtkovci (3:4) 4, 11. ČSK (6:9) 4, 12. OFK Brestač (4:8) 4, 13. Krušedol (8:11) 3, 14. Šumar (5:9) 3, 15. Kameni (1:5) 3 i 16. Jedinstvo (4:9) 1 bod.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati prvog kola: nedelja, 6. septembar, 17.00, Vitez (Subotište) – Kupinovo, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Lovac (Karlovčić) 5:1 i Mladost 1935 (Prhovo) – Sloven (Sibač) 2:0.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Rezultati prvog kola: nedelja, 6. septembar, 10.00, Stara Pazova – Srem (Sremska Mitrovica)4,5:1,5, Cement (Beočin) – Hajduk (Beška) 2:4, Car Uroš (Jazak) – Sloga 1 (Inđija) 3,5:2,5 Sloven 2 (Ruma) – Banovci Dunav 1 1:5 i Šimanovci – Platičevo 3,5:2,5.

ZONSKA LIGA

Rezultati prvog kola: nedelja, 6. septembar, 10.00, Radnički (Šid) – Banovci Dunav 2 3:3, Borac (Veliki Radinci) – Sirmijum 1 (Sremska Mitrovica) 2:4, Sloga 2 (Inđija) – Brile (Ruma) 3,5;2,5, Deč – Sloven 3 (Ruma) 4:2 i Sremac 2 (Vojka) – Podunavac (Belegiš) 2:4.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREMA

Rezultati prvog kola: nedelja, 6. septembar, 10.00, Sirmijum 2 (Sremska Mitrovica) – Rudar (Vrdnik) 1:5, Donji Srem (Pećinci) – Banovci Dunav 3 1,5:4,5 i Omladinac 1 (Stari Banovci) – Omladinac 2 (Stari Banovci) 4,5:1,5. Slobodna je ekipa Sloga 3 iz Inđije.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here