Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine.

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 6. kola: Sloga (Erdevik) – Hajduk (Divoš) 4:0, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Jadran (Golubinci) 5:1, Mladost (Bački Jarak) – Radnički (Nova Pazova) 2:0, Cement (Beočin) – RFK Novi Sad 1921 2:2, OFK Jugović (Kać) – Sloboda (Donji Tovarnik) 2:0, Podunavac (Belegiš) – Crvena zvezda (Novi Sad) 2:1, Indeks (Novi Sad) – Sloga (Temerin) 3;0, Sremac Vojka – Budućnost (Salaš Noćajski) 4:1 i Jedinstvo (Rumenka) – Borac (Šajkaš) 0:2..

Tabela: 1. Indeks (19:7) 15, 2. Sloboda (11:2) 15, 3. Mladost (15:6) 12, 4. Sloga (E). (11:5), 12, 5. Hajduk (9:8) 12, 6. Borac (9:5) 11, 7. Cement (15:10) 10. 8. Jedinstvo (8:5) 10, 9. Sremac Vojka (11:6) 9, 10. RFK Novi Sad 1921 (9:8) 8, 11. Radnički (5:6) 7, 12. Podunavac (8:13) 7, 13. Podrinje (7:13) 6, 14, Crvena zvezda (7:9) 6, 15. OFK Jugović (5:15) 5, 16. Budućnost (8.18) 4, 17. Sloga (T), (1:6) 3 i 18. Jadran (6:22) 1 bod.

SREMSKA LIGA

Rezultati 7. kola: Radnički (Šid) – Napredak (Popinci) 2:1, Partizan (Vitojevci) – BSK (Bešenovo) 2:1, Sloga (Voganj) – Sremac (Dobrinci) 2:0, LSK (Laćarak) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:1, Borac (Klenak) – Železničar (Inđija) 4:3, Hajduk (Beška) – Rudar (Vrdnik) 6:1, Ljukovo – GFK Sloven (Ruma) odloženo, Hajduk (Višnjićevo) – Mitros (Sremska Mitrovica) 1:2 i Borac (Martinci) – PSK (Putinci) 1:0.

Tabela: 1. Radnički (22:6) 16, 2. Donji Srem 2015 (15:7) 14, 3. Borac (K), (11:8) 14, 4. Napredak (10:7) 14, 5. Sloga (V), (13:4) 12, 6. GFK Sloven (10:3) 11, 7. Partizan (11:11) 11, 8. Sremac (12:9) 10, 9. PSK (9:6) 9, 10. Hajduk (B), (14:13) 9, 11. Borac (M), (5:4) 9, 12. Ljukovo (6:6) 9, 13. Železničar (14:10) 8, 14.LSK (12:15) 8, 15. Mitros (10:12) 6, 16. Rudar (6:36) 4, 17. BSK (7:17) 2 i 18. Hajduk (V), (5:17) 2 boda.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 5. kola: Srem (Sremski Mihaljevci) – ČSK (Čortanovci) 3:1, Graničar (Obrež) – Jedunstvo (Platičevo) 4:1, Šumar (Ogar) – Krušedol 2:2, Hrtkovci – Polet (Novi Karlovci) 2:3, Radnički (Irig) – Fruškogorac (Krčedin) 2:0, Dunav (Novi Slankamen) – Napredak (Žarkovac) 0:0, Mladost (Buđanovci) – OFK Brestač 2:2 i Sremac (Deč) – Kameni (Ašanja) 5:0.

Tabela: 1. Srem (16:4) 15, 2. Napredak (10:3) 13, 3, Mladost (13;7) 13, 4. Sremac (16:9) 9, 5. Radnički (11:6) 9, 6. Graničar (12:11) 9, 7. Polet (10:11) 9, 8. Dunav (6:4) 7, 9. Fruškogorac (4:8) 6. 10. OFK Brestač (6:10) 5, 11, Hrtkovci (5:7) 4, 12. Krušedol (10:13) 4, 13. Šumar (7:11) 4, 14. ČSK (7:12) 4, 15. Kameni (1:10) 3 i 16. Jedinstvo (P), (5:13) 1 bod.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati 2. kola: Kupinovo – Sloven 1:1, Lovac – Mladost 1935 8:0 i Vitez – Hajduk 1932 0:2.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (7:1) 6, 2. Lovac (9:5) 3. Mladost 1932 (2:8) 3, 4. Kupinovo (2:2) 2, 5. Vitez (1:3) 1 i 6. Sloven (1:3) 1 bod.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Rezultati 2. kola: Srem (Sremska Mitrovica) – Šimanovc 4:2i, Hajduk (Beška) – Car Uroš (Jazak) 1, Banovci Dunav – Stara Pazova 4:2, Platičevo – Sloven 2 (Ruma) 2,5:3,5 i Sloga (Inđija) – Cement (Beočin) 4,5:1,5.

Tabela: 1. Banovci Dunav (9) 6, 2. Car Uroš (8,5) 6, 3. Sloga (7) 3, 4. Stara Pazova (6,5) 3, 5. Srem (5,5) 3, 6. Šimanovci (5,5) 3, 7. Hajduk (5) 3, 8. Sloven 2 (4,5 3, 9. Platičevo (5) i 10. Cement (3,5) bez bodova.

ZONSKA LIGA

Rezultati 2. kola: Sirmijum (Sremska Mitrovica) – Deč 3,5:2,5, Podunavac (Belegiš) – Sloga 2 (Inđija) 4:2, Banovci Dunav 2 – Borac (Veliki Radinci) 3:3, Brile (Ruma) – Radnički (Šid) 2,5:3,5 i Sloen 3 (Ruma) – Vojka 2 3,5;:2,5.

Tabela: 1. Podunavac (8) 6, 2. Sirmijum (7,5) 6, 3. Radnički (6,5) 4, 4. Deč (6,5) 3, 5. Sloga 2 (5,5) 3, 6. Sloven 3 (5,5) 3, 7. Banovci Dunav 2 (6) 2, 8. Borac (5) 1, 9. Brile (5) i 10. Vojka 2 (4,5) bez bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA

Rezultati 2. kola: Rudar (Vrdnik) – Omladinac 2 (Stari Banovci) 2,5:3,5, Inđija – Omladinac 1 (Stari Banovci) 4,5:1,5 i Sirmijum 2 (Sremska Mitrovica) – Donji Srem (Pećinci) 3:3.

Tabela: 1. Inđija (9) 6, 2. Rudar (7,5) 3, 3. Omladinac 1 (6) 3, 4. Omladinac 2 (3) 3, 5. Donji Srem (4,5) 1 i 6. Sirmijum 2 (4) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here