Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati utakmica 7. kola: subota, 19.septembar, 16.00, Crvena zvezda (Novi Sad) – Jedinstvo (Rumernka) 1:3, Sloga (Temerin) – Sloga (Erdevik) 0:3, RFK Novi Sad 1921 – OFK Jugović (Kać) 2:1, Radnički (Nova Pazova) – Cement (Beočin) 3:0, nedelja, 20. septembar, 16.00, Sloboda (Donji Tovarnik) – Podunavac (Belegiš) 2:0, Jadran (Golubinci) – Mladost (Bački Jarak) 1:1, Borac (Šajkaš) – Indeks (Novi Sad) 1:1, Budućnost (Salaš Noćajski) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 1:2 i Hajduk (Divoš) – Sremac Vojka 4:0.

Tabela: 1. Sloboda (13:2) 18, 2. Indeks (20:8) 16, 3. Sloga (E) (14:5) 15., 4. Hajduk (13:8) 15, 5. Mladost (16:7) 13, 6. Jedinstvo (11:6) 13, 7. Borac (10:6) 12, 8. RFK Novi Sad 1921 (11:9) 11, 9. Cement (15:13) 10, 10. Radnički (8:6) 10, 11. Sremac Vojka (11:10) 9, 12. Podrinje (9:14) 9, 13. Podunavac (8.15) 7, 14. Crvena zvezda (8:12) 5, 15. OFK Jugović (6:17) 5, 16. Budućnost (9:20) 4, 17. Sloga (T), (1:9) 3 i 18. Jadtan (7:23) 2 boda.

SREMSKA LIGA

Rezultati utakmica 8. kola: subota, 19. septemabr, 16.30, Železničar (Inđija) – Hajduk (Beška) 1:1, Rudar (Vrdnik) – Ljukovo 2:0 i GFK Sloven – Hajduk (Višnjićevo) 2:0; nedelja, 20. septembar, 16.30, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Borac (Klenak) 3:1, Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci) 2:1, BSK (Bešenovo) – LSK (Laćarak) 3:2, Sloga (Voganj) – Radnički (Šid) 2:2 i Mitros (Sremska Mitrovica) – Borac (Martinci) 1:0 i Sremac (Dobrinci) – PSK Putinci 1:0.

Tabela: 1. Radnički (24:8) 17, 2. Donji Srem 2015 (18:8) 17, 3. Napredak (12:8) 17, 4. GFK Sloven (12:2) 14, 5. Borac (K), (12:11) 14, q Sloga (15:6) 13, 7. Sremac (13:9) 13, 8. Partizan (11:13) 11, 9-. Hajduk (B), (15:14) 10, 10. Ljukovo (8;8) 10, 11. Železničar (15:11) 9, 12. PSK (9:7) 9, 13. Borac (M), (5:5) 9, 14. Mitros (11:12) 9, 15. LSK (14:18) 8, 16. BSK (9:19) 5, 17. Rudar (8:38) 5 i 18. Hajduik (V), (5;19) 2 boda.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati utakmica 6. kola: nedelja, 20. septembar, 16.30, Srem (Sremski Mihaljevci) – Graničar (Obrež) 0:0, Jedinstvo (Platičevo) – Šumar (Ogar) 1:0, OFK Brestač – Sremac (Deč) 1:2, ČSK (Čortanovci) – Kameni (Ašanja) 2:2, Krušedol – Hrtkovci 2:3, Polet (Novi Karlovci) – Radnički (Irig) 0:2, Fruškogorac (Krčedin) – Dunav (Novi Slankamen) 2:0 i Napredak (Žarkovac) – Mladost (Buđanovci) 4:3.

Tabela: 1. Srem (16:4) 16, 2. Napredak (14:6) 16, 3. Mladost (16:11) 13, 4. Sremac (18:10) 12, 5. Radnički (13:6) 12, 6. Graničar (12:11) 10, 7. Fruškogorac (6:8) 9, 8. Polet (10:13) 9, 9. Dunav (6:6) 7, 10. Hrtkovci (8:9) 7, 11. ČSK (9;14) 5, 12. OFK Brestač (7:12) 5, 13. Krušedol (12:16) 4, 14. Šumar (7:12) 4, 15. Jedinstvo (6:13) 4 i 16. Kameni (3:12) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati utakmica 3. kola: nedelja, 20. septembar, 16.30, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Kupinovo 4:0, Mladost 1935 (Prhovo) – Vitez (Subotište) 3:2 i Sloven (Sibač) – Lovac (Karlovčić) 2:3.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (11:1) 9, 2. Lovac (12:7) 6, 3. Mladost 1932 (5:10) 6, 4. Kupinovo (2:6) 2, 5. Vitez (3:5) 1 i 6. Sloven (3:6f) 1 bod.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Mečevi 3. kola: nedelja, 20. septembar, 10,00, Car Uroš (Jazak) – Banovci Dunav 4:2, Šimanovci – Hajduk (Beška) 3:3, Sloven 2 (Ruma) – Srem (Sremska Mitrovica) 2,5:3,5, Stara Pazova – Sloga (Inđija) 4,5:1,5 i Cement (Beočin) – Platičevo 2,5:3,5.

Tabela: 1. Car Uroš 9 (12,5), 2. Banovci Dunav 6 (11), 3. Stara Pazova 6 (11), 4. Srem 6 (9), 5. Šimanovci 4 (8,5), 6. Hajduk 4 (8), 7. Platičevo 3 (8,5), 8. Sloga 4 (8,5), 9. Sloven 2 3 (7) i 10. Cement bez bodva (6 poena).

ZONSKA LIGA

Mečevi 3. kola: nedelja, 20. septembar, 10.00, Sirmijum (Sremska Mitrovica) – Podunavac (Belegiš) 2:4, Radnički (Šid) – Deč 2:4, Sloga 2 (Inđija) – Sloven 3 (Ruma) 0,5:5,5, Vojka 2 – Banovci Dunav 2 3,5:2,5 i Borac (Veliki Radinci) – Brile (Ruma) 3,5:2,5.

Tabela: 1. Podunavac 9 (12), 2. Sloven 3 6 (11), 3. Deč 6 (10.5), 4. Sirmijum 6 (9,5), 5. Borac 4 (8,5) 6. Radnički 4 (8,5), 7. Vojka 2 3 (8), 8. Sloga 2 3 (6), 9. Banovci Dunav ,2 2 (8,5) i 10. Brile bez bodova (7,5 poena).

MEĐUOPŠTINSKA LIGA

Mečevi 3. kola: nedelja, 20. septembar, 10.00, Donji Srem (Pećinci) – Rudar (Vrdnik) 3.5:2,5, Omladinac 1 – Sirmijum 2 6:0i Omladinac 2 – Inđija 2:4.

Tabela: 1. Inđija 9 (13), 2. Omladinac 1 6 (12), 3. Donji Srem 4 (8), 4. Rudar 3 (10), 5. Omladinac 2 3 (7) i 6. Sirmijum 2 1 bod (4 poena).

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here