Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Utakmice 8. kola: Sloga (Erdevik) – Borac (Šajkaš) 1:0, Mladost (Bački Jarak) – Budućnost (Salaš Noćajski) 5:2, Cement (Beočin) – Jadran (Golubinci) 3:2, Sloboda (Donji Tovarnik) – RFK Novi Sad 1921 1:1, Podunavac (Belegiš) – Jedinstvo (Rumenka) 1:2, Indeks (Novi Sad) – Crvena zvezda (Novi Sad) 3:3, Sremac Vojka – Sloga (Temerin) 1:0, OFK Jugović (Kać) – Radnički (Nova Pazova) 0:2 i Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Hajduk (Divoš) 0:2.

Tabela: 1. Sloboda (14:3) 19, 2. Sloga (Erdevik), (15:5) 18, 3. Hajduk (15:8) 18, 4. Indeks (23:11) 17, 5. Mladost (21:9) 16, 6. Jedinstvo (13:7) 16, 7. Radnički (10:6) 13, 8. Cement (18;15) 13, 9. Borac (10:7) 12, 10. RFK Novi Sad 1921 (12:10) 12, 11. Sremac Vojka (12:10) 12, 12. Podrinje (9:16) 9, 13. Podunavac (9:17) 7, 14. Crvena zvezda (11:15) 6, 15. OFK Jugović (6:19) 5, 16. Budućnost (11:25) 4, 17. Sloga (Temerin), (1:10) 3 i 18. Jadran (9;26) 2 boda.

SREMSKA LIGA

Utakmice 9. kola: Radnički (Šid) – Sremac (Dobrinci) 2:0, Partizan (Vitojevci) – Sloga (Voganj) 2:1, LSK (Laćarak) – Napredak (Popinci) 1:5, Borac (Klenak) – BSK (Bešenovo 3:2, Hajduk (Beška) – Donji Srem 2015 (Pećibci) 2:1, Ljukovo – Železničar (Inđija) 0:1, Borac (Martinci) – GFK Sloven (Ruma) 2:1 i PSK (Putinci) – Mitros (Sremska Mitrovica) 3:1.

Tabela: 1. Radnički (26:8) 20, 2. Napredak (17:9) 20, 3. Donji Srem 2015 (19:10) 17, 4, Borac (Klenak), (15:13) 17, 5. GFK Sloven (15:9) 14, 6. Partizan (14:14) 14, 7. Sloga(16:8) 13, 8, Hajduk (Beška), (17:15) 13, 9. Sremac (13:11) 13, 10. Ljukovo (12:11) 13, 11. Železničar (16:11) 12, 12. PSK (12:8) 12, 13. Borac (Martinci), (7:6) 12, 14. Mitros (12:15) 9, 15. LSK (15:23) 8, 16. Hajduk (Višnjićevo), (12:19) 5, 17. BSK (11:22) 5 i 18. Rudar (8;45) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Utakmice 7. kola: Graničar (Obrež) – ČSK (Čortamovci) 5:1 , Šumar (Ogar) – Srem (Sremski Mihaljevci) 1:3, Hrtkovci – Jedinstvo (Platičevo) prekid u 57. minutu pri rezultatu 0:1, Dunav (Novi Slankamen) – Polet (Novi Karlovci) 3:3 Radnički (Irig) – Krušedol 4:0, Mladost (Buđanovci) – Fruškogorac (Krčedin) 1:1, Sremac (Deč) – Napredak (Žarkovac) 2:2 i Kameni (Ašanja) – OFK Brestač 1:3.

Tabela: 1. Srem (19:5) 19, 2. Napredak (16:8) 17, 3. Radnički (17:6) 15, 4. Mladost (17:12) 14, 5. Sremac (Deč), (20:12) 13, 6. Graničar (17:12) 13, 7. Fruškogorac (7:9) 10, 8. Polet (13:16) 10, 9. Dunav (9:9) 8, 10. OFK Brestač (10:13) 8, 11. Jedinstvo (9:13) 7, 12. Hrtkovci (8;12) 7, 13. ČSK (10:19) 5, 14, Šumar (8;15) 4, 15. Krušedol (12:20) 4 i 16. Kameni (4:15) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Utakmice 4. kola: Kupinovo – Lovac (Karlovčić) 1:1, Vitez (Subotište) – Sloven (Sibač) 2:3 i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Mladost 1935 (Prhovo) 6:0.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (17:1) 12, 2. Lovac (13:8) 7, 3. Mladost 1945 (5:16) 6, 4. Sloven (6:8) 4 . 5. Kupinovo (3:7) 3 i 6. Vitez (5:9) 1 bod.

ŠAH

VOJVOĐANSKA LIGA – SREM

Mečevi 4. kola: Stara Pazova – Car Uroš (Jazak) 3:3, Banovci Dunav – Srem (Sremska Mitrovica) 3:3, Hajduk (Beška) – Platičevo 5,5:0,5, Sloga (Inđija) – Šimanovci 3:3 i Cement (Beočin) – Sloven 2 (Ruma) 2,5:3,5

Tabela: 1. Car Uroš (15,5) 10, 2. Banovci Dunav (14) 7 3. Stara Pazova (14) 7, 4. Hajduk (13,5) 7, 5. Srem (12) 7, 6. Sloven 2 (10,5) 6, 7. Šimanovci (11,5) 5, 8, Sloga (11,5) 4, 9. Platičevo (9) 3 i 10. Cement (8,5 poena) bez meč – bodova.

ZONSKA LIGA

Mečevi 4. kola: Deč – Podunavac, Sloven 3 (Ruma) – Sirmijum (Sremska Mitrovica) , Radničlki (Šid) – Borac (Veliki Radinci), Vojka 2 – Sloga 2 (Inđija) i Banovci Dunav 2 – Brile (Ruma).

Tabela: 1. Deč (14,5) 9, 2. Podunavac (14) 9, 3. Sirmijum (13,5) 9, 4. Sloven 3 (13) 6, 5. Vojka 2 (13) 6, 6. Borac (11,5) 5, 7. Radnički (11,5) 5, 8. Brile (11) 3, 9. Sloga 2 (7) 3 i 10. Banovci Dunav 2 (11 poena) 2 meč – boda.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA

Mečevi 4. kola: Rudar (Vrdnik) – Inđija 3:3, Sirmijum 2 (Sremska Mitrovica) – Omladinac 2 (Stari Banovci) 1:5 i Donji Srem (Pećinci) – Omladinac 1 (Stari Banovci) 1:5.

Tabela: 1. Inđija (16) 10, 2. Omladinac 1 (17) 9, 3. Omladinac 2 (12) 6, 4. Rudar (13) 4, 5. Donji Srem (9) 4 i 6. Sirmijum 2 (5 poena) 1 meč – bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here