Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 9. kola: Radnički (Nova Pazova) – Slooda Donji Tovarnik 0:1, RFK Novi Sad 1921 – Podunavac (Belegiš) 1:1, Sloga (Temerin) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 2:0, Crvena zvezda (Novi Sad) – Sloga (Erdevik) 3:0, Jadran (Golubinci) – OFK Jugović (Kać) 2:1, Budućnost (Salaš Noćajski) – Cement (Beočin) 0:2, Hajduk (Divoš) – Mladost (Bački Jarak) 6:0, Borac (Šajkaš) – Sremac Vojka 4:0 i Jedinstvo (Rumenka) – Indeks (Novi Sad) 1:1.

Tabela: 1. Sloboda (15:3) 22, 2. Hajduk (21:8) 21, 3. Indeks (24:12) 18, 4. Sloga (Erdevik), (15:8) 18, 5. Jedinstvo (14:8) 17, 6. Mladost (21:15) 16, 7. Cement (20:15) 16, 8. Borac (14:7) 15, 9. Radnički (10:7) 13, 10. RFK Novi Sad 1921 (13:11) 13, 11. Sremac Vojka (12:14) 12, 12. Crvena zvezda (14:15) 9, 13. Podroinje (9:18) 9, 14. Podunavac (10:18) 8, 15. Sloga (Temeton), (3:10) 6, 16. OFK Jugović (7:21) 5, 17. Jadran (11:27) 5 i 18. Budućnost (11:27) 4 boda.

SREMSKA LIGA

Rezultati 10. kola: GFK Sloven – PSK (Putinci) 2:0, Rudar (Vrdnik) – Borac (Martinci) 1:3, Radnički (Šid) – Partizan (Vitojevci) 4:0, Železničar (Inđija) – Hajduk (Višnjićevo) 4:2, Sremac (Dobrinci) – Mitros (Sremska Mitrovica) 0:1 , Donji Srem 2015 (Pećinci) – Ljukovo 2:1, BSK (Bešenovo) – Hajduk (Beška) 2:0, Napredak (Popinci) – Borac (Klenak) 4:2 i Sloga (Voganj) – LSK (Laćarak) 3:0.

Tabela: 1. Radnički (30:8) 23, 2. Napredak (21:11) 23, Donji Srem 2015 (21:11) 20, 4. GFK Sloven (17:9) 17, 5. Borac (Klenak), (17:17) 17, 6. Sloga (Voganj), (19:8) 16, 7. Železničar (20:13) 15, 8, Borac (Martinci), (10:7) 15, 9. Partizan (14:18) 14, 10. Sremac (13:12) 13, 11. Hajduk (Beška), (17:17) 12. Ljukovo (13:13) 13, 13. PSK (12:10) 12, 14. Mitros (13:15) 12, 15. BSK (13:22) 8, 16. LSK (15:26) 8, 17. Hajduk (Višnjićevo), (14:23) 5 i 18. Rudar (9:48) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 8. kola: ČSK (Čortanovci) – OFK Brestač 3:1, Napredak (Žarkovac) – Kameni (Ašanja) 5:0, Fruškogorac (Krčedin) – Sremac (Deč) 0:1, Polet (Novi Karlovci) – Mladost (Buđanovci) 3:2, Krušedol – Dunav (Novi Slankamen) 2:2, Jedinstvo (Platičevo) – Radnički (Irig) 1:0, Srem (Sremski Mihaljevci) – Hrtkovci 4:0 i Graničar (Obrež) – Šumar (Ogar) 5:1.

Tabela: 1. Srem (23:5) 22, 2. Napredak (21:8) 20, 3. Graničar (22:13) 16, 4. Sremac (21:12) 18, 5. Radnički (17:7) 15, 6. Mladost (19:15) 14, 7. Polet (16:18) 13, 8. Jedinstvo (10:13) 10, 9. Fruškogorac (7:10) 10. 10. Dunav (11:11) 9, 11. OFK Brestač (11:16) 8, 12. ČSK (13:20) 8, 13. Hrtkovci (8.16) 7, 14. Krušedol (14:22) 5, 15. Šumar (9:20) 4 i 16. Kameni (4:20) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA – PEĆINCI

Rezultati 5. kola: Lovac (Karlovčić) – Vitez (Subotište) 2:1, Sloven (Sibač) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:4 i Mladost 1935 (Prhovo) – Kupinovo 3:0.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (21:2) 15, 2. Lovac (15:9) 10, 3. Mladost 1935 (8:16) 9, 4. Sloven (7:12) 4, 5. Kupinovo (3:10) 3 i 6. Vitez (6:11) 1 bod.,

ŠAH

SREMSKA LIGA

Rezultati 5. kola: Srem (Sremska Mitrovica) – Car Uroš (Jazak) 3:3, Hajduk (Beška) – Banovci Dunav 4:2, Sloven 2 (Ruma) – Stara Pazova 1,5:4,5, Šimanovci – Cement (Beočin) 3,5:2,5 i Platičevo – Sloga (Inđija) 2:4.

Tabela: 1. Car Uroš (18,5) 11, 2. Stara Pazova (18,5) 10, 3. Hajduk (17,5) 10, 4. Srem (15) 8, 5. Šimanovci (15) 8, 6. Banovci Dinav (16) 7, 7. Sloga (15,5) 7, 8. Sloven 2 (12) 6, 9. Platičevo (11) 3 i 10. Cement (11 poena) bez meč – bodova.

ZONSKA LIGA

Rezultati 5. kola: Podunavac (Belegiš) – Sloven 3 (Ruma) 3,5:2,5, Borac (Veliki Radinci) – Deč 1:5, Sirmijum (Sremska Mitrovica) – Radnički (Šid), 3:3 Brile (Ruma) – Vojka 2 2,5:3,5 i Sloga 2 (Inđija) – Banovci Dunav 2 4:2.

Tabela: 1. Deč (19,5) 12, 2. Podunavac (17,5) 12, 3. Sirmijum (16,5) 10, 4. Vojka 2 (16,5) 9, 5. Sloven (15,5) 6, 6. Radnički (14,5) 6, 7. Sloga (11) 6, 8. Borac (12,5) 5, 9. Brile (13,5) 3 i 10. Banovci Dunav 2 (13 poena) 2 meč – boda.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA

Rezultati 5. kola: Omladinac 1 (Stari Banovci) – Rudar (Vrdnik) 4:2, Omladinac 2 (Stari Banovci) – Donji Srem (Pećinci) 5:1 i Inđija – Sirmijum 2 (Sremska Mitrovica) 4:2.

Konačna tabela: 1. Inđija (20) 13, 2. Omladinac 1 (21) 12, 3. Omladinac 2 (17) 9, 4. Rudar (15) 4, 5. Pećinci (10) 4 i 6. Sirmijum 2 (7 poena) 1 meč – bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here