Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: dnevnik

Rezultati utakmica liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 12. kola: Radnički (Nova Pazova) – Podunavac (Belegiš) 2:0, Sloga (Temerin) – Cement (Beočin) 2:1, Crvena zvezda (Novi Sad) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 1:1, Indeks (Novi Sad) – Sloga (Erdevik) 0:2, Jadran (Golubinci) – RFK Novi Sad 1921 2:4, Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloboda (Donji Tovarnik) 0:0, Hajduk (Divoš) – OFK Jugović (Kać) 3:1, Jedinstvo (Rumenka) – Sremac Vojka 2:0 i Borac (Šajkaš) – Mladost (Bački Jarak) 2:1.

Tabela: 1. Hajduk (25:9) 27, 2. Sloboda (17:3) 26, 3. Jedinstvo (17:8) 23, 4. Borac (17:8) 21, 5. Sloga (Erdevik), (17:9) 21, 6. Indeks (24:14) 19, 7. Mladost (24:17) 19, 8, RFK Novi Sad 1921 (19:14) 19, 9. Radnički (13:9) 16, 10. Cement (21:18) 16, 11. Sremac (14:17) 15, 12. Crvena zvezda (16:18) 10, 13. Podrinje (10:20) 10, 14. Sloga (Temerin), (5:13) 9, 15. Podunavac (10:20) 9, 16. Budućnost (15:28) 8, 17. OFK Jugović (9:28) 5 i 18. Jadran (13:33) 5 bodova.

SREMSKA LIGA

Rezultati12. kola: Radnički (Šid) – Borac (Klenak) 1:1, Rudar (Vrdnik) – Mitros (Sremska Mitrovica) 2:2 Partizan (Vitojevci) – LSK (Lačarak) 1:0, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Borac (Martinci) 3:0, Napredak (Popinci) – Ljukovo 3:2, Sloga (Voganj) – Hajduk (Beška) 1:0, Železničar (Inđija) – PSK Putinci 3:1 i Sremac (Dobrinci) – GFK Sloven 0:4.

Tabela: 1. Radnički (36:9) 27, 2. Napredak (25:14) 27, 3. Donji Srem 2015 (27;11) 26, 4. GFK Sloven (22:10) 21, 5. Borac (Klenak), (22:20) 21, 6. Partizan (16:18) 20, 7. Sloga (22:12) 19, 8. Železničar (23:15) 18, 9. Borac (Martinci), (11:10) 18, 10. Ljukovo (19:17) 16, 11. PSK (16:14) 15, 12. Hajduk (Beška), (18:19) 14, 13. Mitros (16:18) 14, 14. Sremac (Dobrinci), (13:17) 13, 15. BSK (17:27) 11, 16. LSK (15:32) 8, 17. Rudar (12:53) 6 i 18. Hajduk (Višnjićevo), (15:29) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 10. kola: Krušedol – Sremac (Deč) 2:2, Jedinstvo (Platičevo) – Mladost (Buđanovci) 2:0, Srem (Sremski Mihaljevci) – Dunav (Novi Slankamen) 4:0, Graničar (Obrež) – Radnički (Irig) 0:0, Šumar (Ogar) – Hrtkovci 7:0, Polet (Novi Karlovci) – Kameni (Ašanja) 4:1, Fruškogorac (Krčedin) – OFK Brestač 1:1 i ČSK (Čortanovci) – Napredak (Žarkovac) 1:1.

Tabela: 1. Srem (27:9) 25, 2. Napredak (22:9) 22, 3. Sremac (27:16) 20, 4. Graničar (24:13) 20, 5. Radnički (21:7) 19, 6. Jedinstv0 (15:14) 16, 7. Fruškogorac (10:10) 16, 8. Polet (22:23) 16, 9. Mladost (21.23) 14, 10. Šumar (18:21) 10, 11. Krušedol (22:26) 9, 12. Dunav (12:18) 9, 13. OFK Brestač (11:17) 9, 14. ČSK (15:23) 9, 15. Hrtkovci (8:25) 7 i 16. Kameni (5:26) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA – PEĆINCI

Rezultati 7. kola: Sloven (Sibač) – Kupinovo 2:0, Mladost 1935 (Prhovo) – Lovac (Karlovčić) 1:3 i Hajduk 1932 (Šimanovci) – Vitez (Subotište) 8:3.

Tabela: 1. Hajduk (35:7) 21, 2. Lovac (20:16) 13, 3. Sloven (12:12) 20, 4. Mladost 1935 (9:22) 9, 5. Kupinov o (6:12) 6 i 6. Vitez (9:22) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here