Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 12. kola: Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Jedinstvo (Rumenka) 1:2, Mladost (Bački Jarak) – Crvena zvezda (Novi Sad) 1:0, Cement (Beočin) – Borac (Šajkaš) 3:0, RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) – Budućnost (Salaš Noćajski) 3:0, Radnički (Nova Pazova) – Jadran (Golubinci) 2:0, Sloboda (Donji Tovarnik) – Hajduk (Divoš) 2:7, OFK Jugović (Kać) – Sloga (Temerin) 0:0, Podunavac (Belegiš) – Sloga (Erdevik) gosti napustili teren u 72. minutu pri rezultati 2:0 i Sremac Vojka – Indeks (Novi Sad) 1:0.

Tabela: 1. Hajduk (32:11) 30, 2. Jedinstvo (19:9) 26, 3. Sloboda (19:10) 26, 4. Mladost (25:17) 22, 5. RFK Novi Sad 1921 (22:14) 22, 6. Sloga (Erdevik), (17:9) 21, 7. Borac (17:11) 21, 8. Indeks (24:15) 19, 9. Cement (24:18) 19, 10. Radnički (15:9) 19, 11. Sremac (15:17) 18, 12. Crvena zvezda (16:19) 10, 13. Sloga (Temerin), (5:13) 10, 14. Podrinje (11:22) 10, 15. Podunavac (10:20) 9, 16. Budućnost (15:31) 8, 17. OFK Jugović (9:28) 6 i 18. Jadran (13:35) 5 bodova.

SREMSKA LIGA

Rezultati 13. kola: GFK Sloven (Ruma) – Rudar (Vrdnik) 4:1. LSK (Laćarak) – Sremac (Dobrinci) 2:1, Mitros (Sremska Mitrovica) – Železničar (Inđija) 3:4, Borac (Klenak) – Partizan (Vitojevci) 0:0, Hajduk (Beška) – Radnički (Šid) 0:3, Ljukovo – Sloga (Voganj 0:0, Hajduk (Višnjićevo) – Napredak (Popinci) 0:2, Borac (Martinci) – BSK (Bešenovo) 3:0 i Putinci – Donji Srem 2015 (Pećinci) 2:1.

Tabela: 1. Radnički (39:9) 30, 2. Napredak (27:14) 30, 3. Donji Srem 2015 (28:13) 26, 4. GFK Sloven (26:11) 24, 5. Borac (Klenak), (22:20) 22, 6. Železničar (27:18) 21, 7. Borac (Martinci), (14:10) 21, 8. Partizan (16:18) 21, 9. Sloga (22:12) 20, 10. PSK (18:15) 18, 11. Ljukovo (19:17) 17, 12. Mitros (19:22) 14, 13. Hajduk (Beška), (18:22) 14, 14. Sremac (14:21) 13, 15. BSK (17:30) 11, 16. LSK (19:33) 11, 17. Rudar (13:57) 6 i 18. Hajduk (Višnjićevo), (15:31) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 11. kola: Kameni (Ašanja) – Krušedol 0:2, Sremac (Deč) – Jedinstvo (Platičevo) 1:1, Mladost (Buđanovci) – Srem (Sremski Mihaljevci) 2:3, Dunav (Novi Slankamen) – Graničar (Obrež) 2:2, Radnički (Irig) – Šumar (Ogar) 2:0, OFK Brestač – Polet (Novi Karlovci) 1:2, Napredak (Žarkovac) – Fruškogorac (Krčedin) 2:3 i Hrtkovci – ČSK (Čortanovci) 4:2.

Tabela: 1. Srem (30:11) 28, 2. Radnički (23:7) 22, 3. Napredak (24:12) 22, 4. Sremac (28:17) 21, 5. Graničar (26:15) 21, 6. Fruškogorac (13:12) 19, 7. Polet (24:24) 19, 8. Jedinstvo (16:15) 17, 9. Mladost (23:26) 14, 10. Krušedol (24:26) 12, 11. Šumar (18:23) 10, 12. Dunav (14:20) 10, 13. Hrtkovci (12:27) 10, 14. OFK Brestač (12:19) 9, 15. ČSK (17:27) 9 i 16. Kameni (5:28) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati 8. kola: Kupinovo) – Hajduk 1932 (Šimanovci), Vitez (Subotište) – Mladost 1935 (Prhovo) 1:3 i Lovac (Karlovčić) – Sloven (Sibač) 2:0.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (38:7) 24, 2. Lovac (22:16) 16, 3. Mladost 1935 (12:23) 13, 4. Sloven (12:14) 10, 5. Kupinovo (6:15) 6 i 6. Vitez (10:25) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here