Naslovna Sport Sportski vikend za nama

Sportski vikend za nama

PODELI
Foto: ilustracija

Rezultati i tabele liga u kojima se takmiče klubovi iz pećinačke opštine

FUDBAL

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 13. kola: Sloga (Temerin) – Sloboda (Donji Tovarnik) 3:1, Crvena zvezda (Novi Sad) – Cement (Beočin) 1:1, Sloga (Erdevik) – Sremac Vojka 2:1, Indeks (Novi Sad) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 0:2, Jedinstvo (Rumenka) – Mladost (Bački Jarak) odloženo, Borac (Šajkaš) – OFK Jugović (Kać) 4:0, Hajduk (Divoš) – RFK Novi Sad 1921 1:1, Budućnost (Salaš Noćajski) – Radnički (Nova Pazova) 1:0 i Jadran (Golubinci) – Podunavac (Belegiš) 2:2.

Tabela: 1. Hajduk (33:12) 31, 2. Jedinstvo (19:9) 26, 3. Sloboda (20:13) 26, 4. Borac (21:11) 24, 5. RFK Novi Sad 1921 (23:15) 23, 6. Mladost (25:17) 22, 7. Sloga (Erdevik), (19:13) 21, 8. Cement (25:19) 20, 9. Indeks (24:17) 19, 10. Radnički (15:10) 19, 11. Sremac Vojka (16:19) 18, 12. Podunavac (15:22) 13, 13. Sloga (Temerin), (8:14) 13, 14. Podrinje (13:22) 13, 15. Crvena zvezda (17:20) 11, 16. Budućnost (16:31) 11, 17. OFK Jugović (9:32) 6 i 18. Jadran (15:37) 6 bodova.

SREMSKA LIGA

Rezultati 14. kola: Radnički (Šid) – Ljukovo 2:0, Partizan (Vitojevci) – Hajduk (Beška) 3:0, Železničar (Inđija) – GFK Sloven (Ruma) 1:3, Sremac (Dobrinci) – Rudar (Vrdnik) 2:1, LSK (Laćarak) – Borac (Klenak) 2:0, Sloga (Voganj) – Hajduk (Višnjićevo) 4:1, Napredak (Popinci) – Borac (Martinci) 2:1, BSK (Bešenovo) – PSK Putinci 2:2 i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Mitros (Sremska Mitrovica) 3:1.

Tabela: 1. Radnički (41:9) 33, 2. Napredak (29:15) 33, 3. Donji Srem 2015 (31:14) 29, 4. GFK Sloven (29:12) 27, 5. Partizan (19:18) 24, 6. Sloga (Voganj), (26:13) 23, 7. Borac (Klenak), (22:22) 22, 8. Železničar (28:21) 21, 9. Borac (Martinci), (15:12) 21, 10. PSK (20:17) 19, 11. Ljukovo (19:19) 17, 12. Sremac (Dobrinci), (16:22) 16, 13. Mitros (20:25) 14, 14. Hajduk (Beška), (18:25) 14, 15. LSK (21:33) 14, 16. BSK (19:32) 12, 17. Rudar (14:59) 6 i 18. Hajduk (Višnjićevo), (16:35) 5 bodova.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Rezultati 12. kola: Krušedol – OFK Brestač 0:1, Jedinstvo (Platičevo) – Kameni (Ašanja) 2:0, Srem (Sremski Mihaljevci) – Sremac (Deč) 1:1, Graničar (Obrež) – Mladost (Buđanovci) 5:1, Šumar (Ogar) – Dunav (Novi Slankamen) 2:1, Hrtkovci – Radnički (Irig) 1:3, Polet (Novi Karlovci) – Napredak (Žarkovac) 2:0 i ČSK (Čortanovci) – Fruškogorac (Krčedin) 5:0.

Tabela: 1. Srem (31:12) 29, 2. Radnički (26:8) 25, 3. Graničar (31:16) 24, 4. Sremac (29:18) 22, 5. Napredak (24:14) 22, 6. Polet (26:24) 22, 7. Jedinstvo (18:15) 20, 8. Fruškogorac (13:16) 19, 9. Mladost (24:31) 14, 10. Šumar (20:24) 13, 11. Krušedol (24:27) 12, 12. ČSK (21:27) 12, 13. OFK Brestač (13:19) 12, 14. Dunav (15:22) 10, 15. Hrtkovci (13:30) 10 i 16. Kameni (5:30) 4 boda.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Rezultati 9. kola.: Lovac (Larlovčić) – Kupinovo 7:2, Sloven (Sibač) – Vitez (Subotište) 4:1 i Mladost 1935 (Prhovo) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 2:9.

Tabela: 1. Hajduk 1932 (47:9) 27, 2. Lovac (29:18) 19, 3. Sloven (16:15) 13 4. Mladost 1935 (14:32) 12, 5. Kupinovo (8:22) 6 i 6. Vitez (11:29) 1 bod.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here